|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Rosjanka. Na szafie wisi proporzec z Leninem.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
Rosjanka. Na szafie wisi proporzec z Leninem. Równie dobrze mogła być to stażystka w biurze projektowym u Beaty w 1952
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
Świnka nasze Polki są śliczne Ale nikt tak Ci Mikołaja nie opierdoli jak dziewczyny z CCCP 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,690
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,690 |
Rosjanka. Na szafie wisi proporzec z Leninem. ten to ma oko
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Świnka nasze Polki są śliczne Ale nikt tak Ci Mikołaja nie opierdoli jak dziewczyny z CCCP  Chyba będę Ci musiał Jadźka uwierzyć na słowo.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
TVP SPORT 0:55 Piłka nożna: International Champions Cup
mecz: Juventus FC - FC Bayern Monachium
3:05 Piłka nożna: International Champions Cup
mecz transmisja łączona meczów: Borussia Dortmund - SL Benfica i Manchester City FC - Liverpool FC
4:00 Piłka nożna: International Champions Cup
mecz: AS Roma - Tottenham Hotspur FC
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,413 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,413 Likes: 2 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,381 Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
|
|
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,381 Likes: 2 |
Nie wiadomo czy forty idzie dopiero spać czy może już wstał.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Juz wstał 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Łukasz boksuj z dziadkiem jak nie spicie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Co te SS odpierdala z tymi makaronami?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Cholera co za upał, aż się nie chce na taras wyjść zapalić.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,863 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,863 Likes: 10 |
daj spokój z paleniem, lepiej weź tego.. no, co Warenn promuje..szałera zimnego witam serdecznie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,863 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,863 Likes: 10 |
widzę, że Vincent szykuje 25 PLN na dalsze uczestnictwo w letkim plusie i co Vincet ?? a tak baj de łej....to co Ty taki sponsor tytularny letkiego plusa, że 1250 PLN od siebie dorzucasz ?? Chyba, że.. tak pojedziesz po bandzie, że 50 razy na rundę będziesz dopłacał 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Sam wiesz burbi jak to jest z nałogami. 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
widzę, że Vincent szykuje 25 PLN na dalsze uczestnictwo w letkim plusie i co Vincet ?? a tak baj de łej....to co Ty taki sponsor tytularny letkiego plusa, że 1250 PLN od siebie dorzucasz ?? Chyba, że.. tak pojedziesz po bandzie, że 50 razy na rundę będziesz dopłacał  Starałem się to przedstawić od początku zapisów do Letkiego. Uzbierało się 13 osób, do reszty to nie przemówiło w żaden sposób, ale rozumiem można nie mieć czasu , można sobie zrobić reset, można nie mieć 25 zł na wpisowe, można mieć w dupie co inni piszą, można oczekiwać że ktoś za mnie zapłaci wpisowe, można nie brać udziału w konkursach, wolny kraj. A z dokupienia skorzystam. Tyle że można to zrobić raz na rundę. Dzień dobry  tylko dla kogo
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Jeszcze mnie trzyma po wtorkowym wpierdolu, to tak ku przestrodze dzisiejszych gospodarzy meczów LE.
Sytuacją, kiedy polski klub w pierwszym meczu fazy pucharowej przegrywał spotkanie będąc gospodarzem, zdarzała się w historii bardzo często. Takich meczów było ponad 50! Ile razy udało się odrobić straty? Tylko Raz! Było to w sezonie 2006/2007, kiedy Wisła Kraków na stadionie przy Reymonta przegrała z Iraklisem Saloniki 0:1. W rewanżu krakowianie w regulaminowym czasie gry odrobili jednobramkową stratę, a w dogrywce przechylili szalę na własną korzyść, wygrywając ostatecznie w Salonikach 2:0. Do odrobienia dwubramkowej straty, żaden polski klub się nawet nie zbliżył.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
Kolejne materiału z Mrzeżyno2016 Leaks ![[Linked Image from iv.pl]](https://iv.pl/images/01283003908960757277.jpg) [ iv.pl] ![[Linked Image from iv.pl]](https://iv.pl/images/63966713403772185617.jpg) [ iv.pl] ![[Linked Image from iv.pl]](https://iv.pl/images/82187007368091357036.jpg) [ iv.pl] ![[Linked Image from iv.pl]](https://iv.pl/images/73321380824236475799.jpg) [ iv.pl]
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,863 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,863 Likes: 10 |
to faktycznie Akagi..jest chujnia i wierz mi, wcale nie ma w tym żadnej ironii.. a jak sie wkurwiłem przez bramkę na dwa... tak chyba czują się kolarze na górskich etapach Toure de France, kiedy jadą, jadą...jadą w ucieczce i nagle..jadą, jadą i...wszyscy ich mijają z lekkością motyla...
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|