"> ">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 55 1 2 3 4 5 6 54 55
#720074 15/11/2006 14:53
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,842
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,842

z tego co czytałem arkusz ogólnie dostepny będzie jutro i jutro ma się pojawić klucz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#720075 15/11/2006 14:57
Dołączył: Apr 2005
Posty: 111
member
member
Dołączył: Apr 2005
Posty: 111
BeyMan: http://www.cke.edu.pl/images/stories/Matura_probna_06/pp_pol_ocen.pdf

"Zapisz jako element docelowy..."
ewentualnie jakimś programem typu GetRight

szczerze mówiąc to myślałem że poszło mi całkiem nieźle... dopuki tego klucza nie zobaczyłem :/

może lepiej było nie otwierać i żyć w nieświadomości <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />

#720076 15/11/2006 15:10
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,034
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,034
pamiętajcie że trzeba trafić w klucz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> a pisał go pewnie jakiś profesorek z tydzień a tu trzeba na wszystko wpaść w 3 godziny
zaraz po napisaniu myslałem że spokojnie z 40 pkt ale za wypracowanie jak patrze w ten klucz to bedzie pewnie góra z 15 jednak i tak jeszcze wczoraj myślałem że bedzie gorzej

#720077 15/11/2006 15:29
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,175
old hand
old hand
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,175
Noi po próbnej zdana raczej będzie a temat to jak wszyscy prawie o Werterze tamtego nawet nie czytałem bo był za długi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#720078 15/11/2006 15:33
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,842
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,842

Po zapoznaniu się z kluczem stwierdzam ,że zdam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#720079 15/11/2006 15:36
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
O
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
O Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
Raczej na pewno zdam , z tym że będe miał o wiele mniej procent niż sie sopdziewałem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />

#720080 15/11/2006 15:41
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
O
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
O Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
z tego wszystkiego to chyba zapomniałem że to próbna dopiero <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#720081 15/11/2006 16:18
Dołączył: Apr 2005
Posty: 111
member
member
Dołączył: Apr 2005
Posty: 111
Ile trwa maturka z angielskiego/tudzież innego nowożytnego języka na poziomie podstawowym?

#720082 15/11/2006 16:23
Dołączył: Jan 2006
Posty: 2,110
G
Pooh-Bah
Pooh-Bah
G Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 2,110
Z tego co widze to wiekszosc forumowiczow podstawowy, a ja rozszerzony pisalem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> o wojnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> dla zainteresowanych kluczyk: http://www.cke.edu.pl/images/stories/Matura_probna_06/pr_pol_ocen.pdf

#720083 15/11/2006 16:34
Dołączył: Dec 2005
Posty: 9,194
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 9,194
po przeczytaniu klucza nie jestem zadowolony z mojego wypracowania <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

pawel151: z jezyka maturka trwa 120 minut chyba

#720084 15/11/2006 16:35
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Dobrze ze ten temat mnie juz nie dotyczy <uff> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

#720085 15/11/2006 17:29
Dołączył: Jul 2005
Posty: 311
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Jul 2005
Posty: 311
Quote
BeyMan: http://www.cke.edu.pl/images/stories/Matura_probna_06/pp_pol_ocen.pdf

"Zapisz jako element docelowy..."
ewentualnie jakimś programem typu GetRight

szczerze mówiąc to myślałem że poszło mi całkiem nieźle... dopuki tego klucza nie zobaczyłem :/

może lepiej było nie otwierać i żyć w nieświadomości <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />


w czym to otworzyc?? bo mi sie w niczym nie chce otworzyc, wyskakuja jakies cyferki

#720086 15/11/2006 17:31
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Quote
Quote
BeyMan: http://www.cke.edu.pl/images/stories/Matura_probna_06/pp_pol_ocen.pdf

"Zapisz jako element docelowy..."
ewentualnie jakimś programem typu GetRight

szczerze mówiąc to myślałem że poszło mi całkiem nieźle... dopuki tego klucza nie zobaczyłem :/

może lepiej było nie otwierać i żyć w nieświadomości <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />


w czym to otworzyc?? bo mi sie w niczym nie chce otworzyc, wyskakuja jakies cyferki

Sciagnij program Acrobat Reader.

#720087 15/11/2006 17:57
Dołączył: Jul 2005
Posty: 311
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Jul 2005
Posty: 311
Quote
Quote
Quote
BeyMan: http://www.cke.edu.pl/images/stories/Matura_probna_06/pp_pol_ocen.pdf

"Zapisz jako element docelowy..."
ewentualnie jakimś programem typu GetRight

szczerze mówiąc to myślałem że poszło mi całkiem nieźle... dopuki tego klucza nie zobaczyłem :/

może lepiej było nie otwierać i żyć w nieświadomości <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />


w czym to otworzyc?? bo mi sie w niczym nie chce otworzyc, wyskakuja jakies cyferki

Sciagnij program Acrobat Reader.

dzieki, juz otworzylem i sie troche przerazilem bo cos mi nie poszlo zabardzo, trudne byly te pytania

#720088 15/11/2006 18:19
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,525
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,525
Troszke przeczytałem i sie przestraszyłem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Inaczej sformułowane te odpowiedzi niz u mnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Ale co tam tongue To nauczyciele ze szkoły oceniaja wiec moze nie bedzie tak zle <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
A co do wypracowania to ciekawe kto by to napisał na max punktów

#720089 15/11/2006 18:21
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Nieistotne jak sformułowane. Ma być ta sama treść zawarta.

#720090 15/11/2006 18:34
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,022
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,022
kurde, tak sobie pisze to rozszerzenie i pisze i pisze i tak strasznie zachcialo mi sie siku i poszedlem juz sobie i nie wrocilem. po godzinie oddalem arkusz.

fajnie bylo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#720091 16/11/2006 09:21
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
O
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
O Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
Nikt się nie chwali jak mu angielski poszedł ? Osoba która moja prace bedzie czytała na temat tej Grupy Turystycznej z Angli sie chyba wyłoży <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#720092 16/11/2006 09:34
Dołączył: Dec 2005
Posty: 9,194
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 9,194
ja napisalem ze zabiore ta grupe na mecz Legi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#720093 16/11/2006 09:43
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,123
old hand
old hand
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,123
Ja pisałem podstawowy niemiecki. Słuchanie wyraźnie i nie trudne (to sie razem pisze?:D ). Teksty do czytania tez nie trudne może poza tym o opiekunkach do dziecka. Żeby to 100% rozkminic musialbym obczaic sobie moj zeszyt z kursu. Potem napisanie meila do przyjaciela na temat biletów do kina. Proste. No i list (formalny) do rodziców kolegi których musimy przekonać, żeby puścili austyjaczka z nami na wakacje. Czyli słowa klucze Bandit, Krimi, schnelle Autos, schone Madchen, Niktotin, Alkohol <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Nie było trudne, ale to jakto próba zapewne trudniejsza od tej zwykłej.

Strona 4 z 55 1 2 3 4 5 6 54 55

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, ANZELMO, Lukasz111, aker, forty, 11kera11), 2,809 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,359
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1