|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,842
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,842 |
z tego co czytałem arkusz ogólnie dostepny będzie jutro i jutro ma się pojawić klucz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 111
member
|
|
member
Dołączył: Apr 2005
Posty: 111 |
BeyMan: http://www.cke.edu.pl/images/stories/Matura_probna_06/pp_pol_ocen.pdf"Zapisz jako element docelowy..." ewentualnie jakimś programem typu GetRight szczerze mówiąc to myślałem że poszło mi całkiem nieźle... dopuki tego klucza nie zobaczyłem :/ może lepiej było nie otwierać i żyć w nieświadomości <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,034
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,034 |
pamiętajcie że trzeba trafić w klucz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> a pisał go pewnie jakiś profesorek z tydzień a tu trzeba na wszystko wpaść w 3 godziny zaraz po napisaniu myslałem że spokojnie z 40 pkt ale za wypracowanie jak patrze w ten klucz to bedzie pewnie góra z 15 jednak i tak jeszcze wczoraj myślałem że bedzie gorzej
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,175
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,175 |
Noi po próbnej zdana raczej będzie a temat to jak wszyscy prawie o Werterze tamtego nawet nie czytałem bo był za długi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,842
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,842 |
Po zapoznaniu się z kluczem stwierdzam ,że zdam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802 |
Raczej na pewno zdam , z tym że będe miał o wiele mniej procent niż sie sopdziewałem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802 |
z tego wszystkiego to chyba zapomniałem że to próbna dopiero <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 111
member
|
|
member
Dołączył: Apr 2005
Posty: 111 |
Ile trwa maturka z angielskiego/tudzież innego nowożytnego języka na poziomie podstawowym?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 2,110
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2006
Posty: 2,110 |
Z tego co widze to wiekszosc forumowiczow podstawowy, a ja rozszerzony pisalem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> o wojnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> dla zainteresowanych kluczyk: http://www.cke.edu.pl/images/stories/Matura_probna_06/pr_pol_ocen.pdf
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 9,194
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 9,194 |
po przeczytaniu klucza nie jestem zadowolony z mojego wypracowania <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
pawel151: z jezyka maturka trwa 120 minut chyba
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
Dobrze ze ten temat mnie juz nie dotyczy <uff> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 311
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2005
Posty: 311 |
BeyMan: http://www.cke.edu.pl/images/stories/Matura_probna_06/pp_pol_ocen.pdf"Zapisz jako element docelowy..." ewentualnie jakimś programem typu GetRight szczerze mówiąc to myślałem że poszło mi całkiem nieźle... dopuki tego klucza nie zobaczyłem :/ może lepiej było nie otwierać i żyć w nieświadomości <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" /> w czym to otworzyc?? bo mi sie w niczym nie chce otworzyc, wyskakuja jakies cyferki
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202 |
BeyMan: http://www.cke.edu.pl/images/stories/Matura_probna_06/pp_pol_ocen.pdf"Zapisz jako element docelowy..." ewentualnie jakimś programem typu GetRight szczerze mówiąc to myślałem że poszło mi całkiem nieźle... dopuki tego klucza nie zobaczyłem :/ może lepiej było nie otwierać i żyć w nieświadomości <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" /> w czym to otworzyc?? bo mi sie w niczym nie chce otworzyc, wyskakuja jakies cyferki Sciagnij program Acrobat Reader.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 311
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2005
Posty: 311 |
BeyMan: http://www.cke.edu.pl/images/stories/Matura_probna_06/pp_pol_ocen.pdf"Zapisz jako element docelowy..." ewentualnie jakimś programem typu GetRight szczerze mówiąc to myślałem że poszło mi całkiem nieźle... dopuki tego klucza nie zobaczyłem :/ może lepiej było nie otwierać i żyć w nieświadomości <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" /> w czym to otworzyc?? bo mi sie w niczym nie chce otworzyc, wyskakuja jakies cyferki Sciagnij program Acrobat Reader. dzieki, juz otworzylem i sie troche przerazilem bo cos mi nie poszlo zabardzo, trudne byly te pytania
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,525
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,525 |
Troszke przeczytałem i sie przestraszyłem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Inaczej sformułowane te odpowiedzi niz u mnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Ale co tam  To nauczyciele ze szkoły oceniaja wiec moze nie bedzie tak zle <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> A co do wypracowania to ciekawe kto by to napisał na max punktów
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759 |
Nieistotne jak sformułowane. Ma być ta sama treść zawarta.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,022
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,022 |
kurde, tak sobie pisze to rozszerzenie i pisze i pisze i tak strasznie zachcialo mi sie siku i poszedlem juz sobie i nie wrocilem. po godzinie oddalem arkusz.
fajnie bylo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802 |
Nikt się nie chwali jak mu angielski poszedł ? Osoba która moja prace bedzie czytała na temat tej Grupy Turystycznej z Angli sie chyba wyłoży <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 9,194
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 9,194 |
ja napisalem ze zabiore ta grupe na mecz Legi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,123
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,123 |
Ja pisałem podstawowy niemiecki. Słuchanie wyraźnie i nie trudne (to sie razem pisze?:D ). Teksty do czytania tez nie trudne może poza tym o opiekunkach do dziecka. Żeby to 100% rozkminic musialbym obczaic sobie moj zeszyt z kursu. Potem napisanie meila do przyjaciela na temat biletów do kina. Proste. No i list (formalny) do rodziców kolegi których musimy przekonać, żeby puścili austyjaczka z nami na wakacje. Czyli słowa klucze Bandit, Krimi, schnelle Autos, schone Madchen, Niktotin, Alkohol <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Nie było trudne, ale to jakto próba zapewne trudniejsza od tej zwykłej.
|
|
|
Link skopiowany do schowka