Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 13 z 90 1 2 11 12 13 14 15 89 90
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,804
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Offline
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,804
Likes: 10
Originally Posted by pacyfista
lista dzisiejsza

Radosław nie mylić z Majdanem

Wolsztyński

aplauz

Bonus: Unibet
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,568
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,568
Originally Posted by Warren
przez jeden dobry smart fon stracić robotę
niezbyt to inteligentne Radku laugh
choć ty myślisz że można iść do szefa i powiedzieć
zajebałem wam ajfon x wrzućcie to w koszta ! laugh



a dziś zawieruszył się jeden macbook pro i 2 ajfony, biały i czarny

do tego jeszcze tv gdzieś 4k sieę schował

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
laugh
i tak co tydzień laugh

i jest za co grać!

Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,960
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,960
Biczyk złodzieje kradną z dwóch powodów. Robią to bo są naprawdę dobrzy w tym i raczej nigdy ich nie złapią. Albo robią to dla adrenaliny. Sklepy są na to przygotowane i mają to wkalkulowane w straty. Zawsze!
Pytałem tylko czy mając (a zakładam że masz) taki swobodny dostęp to czy nigdy cię nie kusiło aby coś zaj...ać.
Ale zamiast prostej odpowiedzi to człowieka na listy wrzucają...eh frown

Ponadto założyłem że więcej niż 5k to nie masz bo w przeciwnym razie tak to mieszkanko co pokazywałeś (na obrzeżach Warszawy) nie było by tylko w strefie marzeń cool

Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,568
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,568
booooom ejdżaks

Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142
A
Aro Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142
radek jak się dojebał do Bicza laugh

Dołączył: May 2001
Posty: 24,140
Likes: 9
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,140
Likes: 9
Bate i Ajax aplauz
jeszcze jutro salzburg i do kasy

Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,325
Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,325
Likes: 2
Malmo 11

Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,568
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,568
Originally Posted by rymoholik
Bate i Ajax aplauz
jeszcze jutro salzburg i do kasy


dobrze, że zmienili SO na SO+

Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,960
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,960
W Holandii znam gościa co regularnie (od ponad 10 lat) opierdala szefa na paliwie. Ponad 100l tygodniowo zajebie. Regularnie ma z tego tytułu około 400euro do paska. Nikt się nie kapnie bo niby jak? Z racji wykonywanej funkcji nie do wykrycia. Szef z niego zadowolony a i on też. Straty idą w koszty a ja mam od niego paliwo za grosze smile

Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
O ludzie blush
lista Pacyfka to jednak najmniejszy wymiar kary laugh

Dołączył: May 2001
Posty: 24,140
Likes: 9
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,140
Likes: 9
Originally Posted by betowiec
Originally Posted by rymoholik
Bate i Ajax aplauz
jeszcze jutro salzburg i do kasy


dobrze, że zmienili SO na SO+
nie ma znaczenia w LM wink

Dołączył: Mar 2003
Posty: 5,709
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 5,709
Dobry smile piszą o naszym podokręgu na weszlo...jesteśmy sławni grin

Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,804
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Offline
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,804
Likes: 10
Originally Posted by radek230481
W Holandii znam gościa co regularnie (od ponad 10 lat) opierdala szefa na paliwie. Ponad 100l tygodniowo zajebie. Regularnie ma z tego tytułu około 400euro do paska. Nikt się nie kapnie bo niby jak? Z racji wykonywanej funkcji nie do wykrycia. Szef z niego zadowolony a i on też. Straty idą w koszty a ja mam od niego paliwo za grosze smile

ZASMUCIŁEŚ MNIE RADKU frown

Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,325
Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,325
Likes: 2
Vidi Vici 11

Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,320
Likes: 3
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,320
Likes: 3
Kijów czas coś strzelić Pepikom i do kasy bo Ajax można ksiegować

Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,804
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Offline
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,804
Likes: 10
Originally Posted by Lukasz111
Vidi Vici 11

SRICI KURWA...
VIDEOTON

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Originally Posted by radek230481
Biczyk złodzieje kradną z dwóch powodów. Robią to bo są naprawdę dobrzy w tym i raczej nigdy ich nie złapią. Albo robią to dla adrenaliny. Sklepy są na to przygotowane i mają to wkalkulowane w straty. Zawsze!
Pytałem tylko czy mając (a zakładam że masz) taki swobodny dostęp to czy nigdy cię nie kusiło aby coś zaj...ać.
Ale zamiast prostej odpowiedzi to człowieka na listy wrzucają...eh frown

Ponadto założyłem że więcej niż 5k to nie masz bo w przeciwnym razie tak to mieszkanko co pokazywałeś (na obrzeżach Warszawy) nie było by tylko w strefie marzeń cool
Radziu jak kraść to miliony
a to co założyłeś jest błędne smile
bo gdybym po 19 latach w jednej firmie miał mieć mniej niż 8-10 koła podstawy to jebnął bym taką robotę , nie licząc premii i nagród
a mieszkanko pokazywałem tak po prostu bo było fajnie wykonane
i dla mnie ukraść coś za powiedzmy 10 tysiecy jest nie opłacalne bo straciłbym pracę którą lubię i szanuję
złodziejstwo tak jak kłamstwo ma krótkie nogi
i nawet Ci najlepsi złodzieje kiedyś wpadają

Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,325
Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,325
Likes: 2
*Vidi Vici Srici

Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
Originally Posted by radek230481
Biczyk złodzieje kradną z dwóch powodów. Robią to bo są naprawdę dobrzy w tym i raczej nigdy ich nie złapią. Albo robią to dla adrenaliny. Sklepy są na to przygotowane i mają to wkalkulowane w straty. Zawsze!
Pytałem tylko czy mając (a zakładam że masz) taki swobodny dostęp to czy nigdy cię nie kusiło aby coś zaj...ać.
Ale zamiast prostej odpowiedzi to człowieka na listy wrzucają...eh frown

Ponadto założyłem że więcej niż 5k to nie masz bo w przeciwnym razie tak to mieszkanko co pokazywałeś (na obrzeżach Warszawy) nie było by tylko w strefie marzeń cool

zaden zlodziej nie jest naprawde dobry w tym co robi i kazdego da sie zlapac
pamietaj, ze zawsze znajdzie sie ktos madrzejszy, sprytniejszy, szybszy, itd itd
to jest tylko kwestia odpowiednich nakladow i kalkulacji koszt/zysk
to ze niektorzy nigdy nie zostaja zlapani to jedno ale bardzo rzadko zdarzaja sie sytuacje ze zlodziej kradni i NIKT OPROCZ NIEGO o tym nie wie

Strona 13 z 90 1 2 11 12 13 14 15 89 90

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, forty), 2,407 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,184
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1