Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 29 z 90 1 2 27 28 29 30 31 89 90
Dołączył: Mar 2003
Posty: 5,709
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 5,709
Originally Posted by forty
Znamienity napój ,(z limitowanej serii) dla Kogoś, Kto trafnie wytypuje wyniki meczy

TEO-- Jaga-Gent1-0 Genk-Lech 3-1
Akhu---- ?-? ?-?
haczyk----- ?-? ?-?
rafal08 ?-? ?-?
kura--- ?-? ?-?
bukma--- Jaga-Gent1-1 Genk-Lech 2-1
gwestefan--
fechu --- ?-? ?-?
BKS --- ?-? ?-?
radek--Jaga-Gent 2-1 Genk -Lech 2-0
sharks---?-? ?-?
betowiec--- ?-??-?
biczu--- ?-??-?
Aro--- ?-??-?
lukasz111 ---?-??-?
akagi--- ?-??-?
burbon--- ?-??-?
rymoholik--- ?-??-?
Vvega-- Jaga-Gent 2-1 Genk-Lech 2-1
muchinio-- ?-??-?
pawel01979-- ?-??-?
wafel-- ?-??-?
biszp --?-??-?
Tazen--- ?-??-?
pacyfek -- ?-??-?
ANZELMO ---Jaga-Gent1-1 Genk-Lech 2-0

Nie ma mnie w spisie typujących więc nie mogę obstawić ? wink

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Jagielonia - Gent 1:2
Genk - Lech 2:0

Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
T
TEO Offline
Eliminator
Eliminator
T Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Originally Posted by iti
Originally Posted by TEO
Originally Posted by iti
O co chodzi z Kretolem? Nie jestem w temacie frown
Wjebał dwa jacki na mistrzostwach i zniknął
Ale zeby za 200 czy 300 zl tak robic...? A wczesniej mial z kims jakies zaklady i sie z nich wywiazywal?
Ze mną z fantasy się wywiązał

Dołączył: May 2001
Posty: 31,415
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,415
Likes: 2
Dawaj ,dawaj @Irek

Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Originally Posted by iti
Originally Posted by TEO
Originally Posted by iti
O co chodzi z Kretolem? Nie jestem w temacie frown
Wjebał dwa jacki na mistrzostwach i zniknął
Ale zeby za 200 czy 300 zl tak robic...? A wczesniej mial z kims jakies zaklady i sie z nich wywiazywal?
jakby się nie wywiązywał to nie siedziałby na forum

Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Originally Posted by radek230481
W tamtym roku wracałem autobusem (tak los chciał) i znalazłem na podłodze portfel a w nim ponad 1000e. Otwarłem był też dowód i karty. Ze zdjęcia wynikało że był to taki młody chłopak. Siedział dwa miejsca przedemną. Z gatki na przystanków wynikało że wraca z zbiorów. Pomyślałem że chłopak pracował ciężko na to i że to było by nie wporządku aby kasę zatrzymał. Oddałem i powiedziałem aby lepiej pilnował bo nie każdy by mu oddał jakby znalazł. Ucieszył się ale nawet browca nie postawił frown

Też kiedyś miałem podobną historię, jechałem autobusem PKS, był lipiec lub sierpień, lato, było dość dużo ludzi, a za mną siedział jakiś gość i chyba starsza kobieta koło niego, tak około 60-70 lat kobieta, gośc młody koło 20. Ona (ta kobieta) wysiadła w połowie trasy, mieszkała w jakiejś mniejszej miejscowości, a ten gość jechał aż to końca trasy, później już tego gościa nie widziałem, tej kobiety też nie

Dołączył: Mar 2003
Posty: 5,709
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 5,709
Jagielonia - Gent 1:1
Genk - Lech 2:1

Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
Originally Posted by radek230481
W tamtym roku wracałem autobusem (tak los chciał) i znalazłem na podłodze portfel a w nim ponad 1000e. Otwarłem był też dowód i karty. Ze zdjęcia wynikało że był to taki młody chłopak. Siedział dwa miejsca przedemną. Z gatki na przystanków wynikało że wraca z zbiorów. Pomyślałem że chłopak pracował ciężko na to i że to było by nie wporządku aby kasę zatrzymał. Oddałem i powiedziałem aby lepiej pilnował bo nie każdy by mu oddał jakby znalazł. Ucieszył się ale nawet browca nie postawił frown

no i super, tak powinien postapic kazdy, zawsze
to ze ludzie tak teraz nie robia jest patologia i tak nalezy to rozpatrywac
i jeszcze jedno - nie ma znaczenia czy to zgubil biedny czy bogaty, nie twoje, wiesz czyje, oddaj

Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
*chyba że zgubił "somsiad" wtedy to inna sprawa!

Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
Originally Posted by Master.com back
*chyba że zgubił "somsiad" wtedy to inna sprawa!

o to to!
chyba, że grin

Dołączył: May 2001
Posty: 31,415
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,415
Likes: 2
Trzecie podejście.Tym razem Ktoś na bank wygra.Musi.
Wyjeżdzam na wakacje, i w piątek chciałbym wysyłkę zrobić.

Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,960
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,960
Originally Posted by iti
Originally Posted by TEO
Originally Posted by iti
O co chodzi z Kretolem? Nie jestem w temacie frown
Wjebał dwa jacki na mistrzostwach i zniknął
Ale zeby za 200 czy 300 zl tak robic...? A wczesniej mial z kims jakies zaklady i sie z nich wywiazywal?
Iti zniknął to nie znaczy że powodem mogą być Jacki. Może chłopakowi coś się stało albo inne sprawy rodzinne (śmierć kogoś bliskiego itd.) . Może chłopak się załamał a wszyscy po nim jadą jak po psie. Nie wierzę aby Kretol się przestał odzywać o 200zł. Każdy ma prawo się bronić i przedstawić swoją wersje wydarzeń. Później możecie oceniać do woli. Puki co mordy w kubeł

Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Originally Posted by Master.com back
Originally Posted by radek230481
W tamtym roku wracałem autobusem (tak los chciał) i znalazłem na podłodze portfel a w nim ponad 1000e. Otwarłem był też dowód i karty. Ze zdjęcia wynikało że był to taki młody chłopak. Siedział dwa miejsca przedemną. Z gatki na przystanków wynikało że wraca z zbiorów. Pomyślałem że chłopak pracował ciężko na to i że to było by nie wporządku aby kasę zatrzymał. Oddałem i powiedziałem aby lepiej pilnował bo nie każdy by mu oddał jakby znalazł. Ucieszył się ale nawet browca nie postawił frown

Też kiedyś miałem podobną historię, jechałem autobusem PKS, był lipiec lub sierpień, lato, było dość dużo ludzi, a za mną siedział jakiś gość i chyba starsza kobieta koło niego, tak około 60-70 lat kobieta, gośc młody koło 20. Ona (ta kobieta) wysiadła w połowie trasy, mieszkała w jakiejś mniejszej miejscowości, a ten gość jechał aż to końca trasy, później już tego gościa nie widziałem, tej kobiety też nie
Historia na film. Może Vega kupi

Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,863
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Online: Eek
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,863
Likes: 10
Originally Posted by radek230481
W tamtym roku wracałem autobusem (tak los chciał) i znalazłem na podłodze portfel a w nim ponad 1000e. Otwarłem był też dowód i karty. Ze zdjęcia wynikało że był to taki młody chłopak. Siedział dwa miejsca przedemną. Z gatki na przystanków wynikało że wraca z zbiorów. Pomyślałem że chłopak pracował ciężko na to i że to było by nie wporządku aby kasę zatrzymał. Oddałem i powiedziałem aby lepiej pilnował bo nie każdy by mu oddał jakby znalazł. Ucieszył się ale nawet browca nie postawił frown

najpierw wywiad, bo jakby czasem był z Warszawy albo od niemieckiego kapitalisty, to laugh
a że browca nie postawił....trza było mu z liścia jebnąć smile


Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Originally Posted by radek230481
Ja uważam ze nie ma nic złego w łupaniu ludzi bogatych (szczególnie warszawskich krawaciarzy :))bo oni nie mają żadnych kompleksów aby zwykłych ludzi "okradać" smile

To Ty tak jak ten Janosik, chciałbyś łupać bogatych, a oddawać tym mniej bogatym.
Albo niekoniecznie oddawać, a raczej zatrzymać dla siebie ?

Tak jak Janosik robił to zresztą w rzeczywistości, a nie w fikcji literackiej ?

Oj radek radek, piszesz rzeczy których chyba do końca nie przemyślałeś. smile


Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Originally Posted by akagi
Originally Posted by radek230481
Ja uważam ze nie ma nic złego w łupaniu ludzi bogatych (szczególnie warszawskich krawaciarzy :))bo oni nie mają żadnych kompleksów aby zwykłych ludzi "okradać" smile

To Ty tak jak ten Janosik, chciałbyś łupać bogatych, a oddawać tym mniej bogatym.
Albo niekoniecznie oddawać, a raczej zatrzymać dla siebie ?

Tak jak Janosik robił to zresztą w rzeczywistości, a nie w fikcji literackiej ?

Oj radek radek, piszesz rzeczy których chyba do końca nie przemyślałeś. smile



:-))

Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
iti Offline
PLAYOFF WINNER
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
Originally Posted by radek230481
Originally Posted by iti
Originally Posted by TEO
Originally Posted by iti
O co chodzi z Kretolem? Nie jestem w temacie frown
Wjebał dwa jacki na mistrzostwach i zniknął
Ale zeby za 200 czy 300 zl tak robic...? A wczesniej mial z kims jakies zaklady i sie z nich wywiazywal?
Iti zniknął to nie znaczy że powodem mogą być Jacki. Może chłopakowi coś się stało albo inne sprawy rodzinne (śmierć kogoś bliskiego itd.) . Może chłopak się załamał a wszyscy po nim jadą jak po psie. Nie wierzę aby Kretol się przestał odzywać o 200zł. Każdy ma prawo się bronić i przedstawić swoją wersje wydarzeń. Później możecie oceniać do woli. Puki co mordy w kubeł
Dlatego daleki jestem od wydawania takich osadow jak wiekszosc, ze sie wysprzeglil i przez to zniknal. Zaklady zakladami, hajs hajsem, ale wydawal mi sie calkiem normalny, wiec sadze ze jakis ROZSADNY powod do tego znikniecia mial.
I troche grzeczniej, bo jestem podobnego zdania jak Ty.
Ja jak przegralem zaklad to staralem sie od razu rozliczyc.

Dołączył: May 2001
Posty: 31,415
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,415
Likes: 2
@radek,nosisz przy sobie scyzoryk?

Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
T
TEO Offline
Eliminator
Eliminator
T Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Originally Posted by radek230481
Originally Posted by iti
Originally Posted by TEO
Originally Posted by iti
O co chodzi z Kretolem? Nie jestem w temacie frown
Wjebał dwa jacki na mistrzostwach i zniknął
Ale zeby za 200 czy 300 zl tak robic...? A wczesniej mial z kims jakies zaklady i sie z nich wywiazywal?
Iti zniknął to nie znaczy że powodem mogą być Jacki. Może chłopakowi coś się stało albo inne sprawy rodzinne (śmierć kogoś bliskiego itd.) . Może chłopak się załamał a wszyscy po nim jadą jak po psie. Nie wierzę aby Kretol się przestał odzywać o 200zł. Każdy ma prawo się bronić i przedstawić swoją wersje wydarzeń. Później możecie oceniać do woli. Puki co mordy w kubeł
Powiem tak. Nie wydaje mi się. Po grupach w Mś pisał żeby poczekać do końca mistrzostw bo jakieś problemy z sianem. Napisałem że nie ma problemu. Po mś wcięło go i w środę priva przysłał że sie rozliczy. I cisza od tamtej pory.
Coś jak Uve co pisał tydzień czasu czy już jacek dotarł i zniknął po tygodniu,
Albo Bazyl pisał czy mogą być dwie połówki zamiast litra i cisza póżniej nastąpiła.

Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Originally Posted by forty
@radek,nosisz przy sobie scyzoryk?

[Linked Image from i1.kwejk.pl]

Strona 29 z 90 1 2 27 28 29 30 31 89 90

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (forty, aker, betowiec, Lukasz111, haczyk, Sensei, burbon, rafal08, JelineK, kamel, ANZELMO), 1,782 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,325
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1