Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 49 z 90 1 2 47 48 49 50 51 89 90
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,365
Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,365
Likes: 2
Originally Posted by aker
Originally Posted by radek230481
Originally Posted by Master.com back
Sorry, ale radek230481 ma rację, jakby pracodawcy tak nie kradli i nie wykorzystywali pracowników to Ci by ich nie okradali. Poza tym to żadna kradzież jak np. taki pracodawca kupuje sobie nowe auto i trochę się np. spuści z baku paliwa, poza tym taki złodziej ma tyle pieniędzy, że nawet nie zauważy, że tych 5 litrów nie ma, bo z wyzysku zyje i tankuje za ile chce
Master dokładnie jak chuje wyzyskują to będą ich okradać. Jak będą im uczciwie płacić to nie będą robić wałków. A puki co ja ma z tego korzyści i dobrze mi z tym. Jak wpadnie (w co wątpię) to on wpadnie a nie ja. Ja mam jeszcze dom w budowię więc oszczędzam na wszystkim. Do puki gra jest warta w świeczki to ja w to wchodzę. Moralne aspekty mnie nie interesują bo ludzie ludziom dużo gorsze rzeczy robią i nikt ich za to goni.

prawda jest taka że jak pracownik godziwie zarabia to nie będzie szukał przekrętów jak zarobić na boku bo mu będzie szkoda pracy.
jak zarabia grosze a nie ma nic innego w perspektywie to będzie się rozglądać jak drobić i niekoniecznie uczciwie

Myślisz, że ten chuj, co kradnie paliwo i jest przekonany, że nikt go na tym nie złapie, to przestanie to robić kiedy mu dasz podwyżkę nawet kilkukrotnie wyższą? Dalej będzie to robić.

Bonus: Unibet
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,335
Likes: 3
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,335
Likes: 3
Originally Posted by Biszop
Co jest faktem?
Twoje doświadczenie z 4 firm?
Czy ci znajomi w Silesi przed atakiem terorystycznym opowiadali?
Podałem dane z ponad setki firm z którymi mam do czynienia, setki, a ty opierasz swoją opinię na podstawie czego? 4 firm z którymi miałeś do czynienia.
Wyjaśnię, jest cośtakiego jak wiarygodność płatnicza, może słyszałeś kiedyś o czymś takim, a ta jest częścią szerszej oceny firmy.

Firmy mogą wyzyskiwać w różny sposób, mogą wyzyskiwać pracowników, kontrahentów nie płacąc lub płacąc nieterminowo.
Mój przykład mówi o tym, że akurat firmy niemieckie płacą terminowo i dla mnie jest to bardzo ważny parametr bo dla większości z nas płynność jest ważnym elementem czy to działalności czy choćby zarządzania domowym budżetem.

To jest dość proste, być może moje dane są oparte na małej próbie ale w takim razie powiedzieć o twoich danych?

ja wczoraj pisałem o tym, że najgorzej pracuje się w niemieckich firmach i tam są najczęściej najniższe płace.
gebels traktuje polaczka najgorzej i to nie są tylko moje subiektywne wnioski.
twoje dane świadczą, że gebels płaci na czas ale kurwa ile płaci i jak traktuje pracowników to o tym te dane nie mówią.
chyba to nie jest aż tak skomplikowane dla takiego megamózgu jak ty

Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,960
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,960
Originally Posted by haczyk
drugi wieczór nie da się wejść na quasi
haczyk jeśli to moja wina to sorki ale oni sami ciągną temat, wiesz jak się siedzi pół życia za biurka i klepie faktury to skąd można wiedzieć co się dzieje na dzikim zachodzie grin

Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,847
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Offline
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,847
Likes: 10
Originally Posted by haczyk
drugi wieczór nie da się wejść na quasi
jakóś se wlazłeś..
byłeś u KAni ??

Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,847
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Offline
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,847
Likes: 10
Originally Posted by Lukasz111
Originally Posted by aker
Originally Posted by radek230481
Originally Posted by Master.com back
Sorry, ale radek230481 ma rację, jakby pracodawcy tak nie kradli i nie wykorzystywali pracowników to Ci by ich nie okradali. Poza tym to żadna kradzież jak np. taki pracodawca kupuje sobie nowe auto i trochę się np. spuści z baku paliwa, poza tym taki złodziej ma tyle pieniędzy, że nawet nie zauważy, że tych 5 litrów nie ma, bo z wyzysku zyje i tankuje za ile chce
Master dokładnie jak chuje wyzyskują to będą ich okradać. Jak będą im uczciwie płacić to nie będą robić wałków. A puki co ja ma z tego korzyści i dobrze mi z tym. Jak wpadnie (w co wątpię) to on wpadnie a nie ja. Ja mam jeszcze dom w budowię więc oszczędzam na wszystkim. Do puki gra jest warta w świeczki to ja w to wchodzę. Moralne aspekty mnie nie interesują bo ludzie ludziom dużo gorsze rzeczy robią i nikt ich za to goni.

prawda jest taka że jak pracownik godziwie zarabia to nie będzie szukał przekrętów jak zarobić na boku bo mu będzie szkoda pracy.
jak zarabia grosze a nie ma nic innego w perspektywie to będzie się rozglądać jak drobić i niekoniecznie uczciwie

Myślisz, że ten chuj, co kradnie paliwo i jest przekonany, że nikt go na tym nie złapie, to przestanie to robić kiedy mu dasz podwyżkę nawet kilkukrotnie wyższą? Dalej będzie to robić.

i ten co kupuje też piwo

Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,960
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,960
Originally Posted by Lukasz111
Originally Posted by aker
Originally Posted by radek230481
Originally Posted by Master.com back
Sorry, ale radek230481 ma rację, jakby pracodawcy tak nie kradli i nie wykorzystywali pracowników to Ci by ich nie okradali. Poza tym to żadna kradzież jak np. taki pracodawca kupuje sobie nowe auto i trochę się np. spuści z baku paliwa, poza tym taki złodziej ma tyle pieniędzy, że nawet nie zauważy, że tych 5 litrów nie ma, bo z wyzysku zyje i tankuje za ile chce
Master dokładnie jak chuje wyzyskują to będą ich okradać. Jak będą im uczciwie płacić to nie będą robić wałków. A puki co ja ma z tego korzyści i dobrze mi z tym. Jak wpadnie (w co wątpię) to on wpadnie a nie ja. Ja mam jeszcze dom w budowię więc oszczędzam na wszystkim. Do puki gra jest warta w świeczki to ja w to wchodzę. Moralne aspekty mnie nie interesują bo ludzie ludziom dużo gorsze rzeczy robią i nikt ich za to goni.

prawda jest taka że jak pracownik godziwie zarabia to nie będzie szukał przekrętów jak zarobić na boku bo mu będzie szkoda pracy.
jak zarabia grosze a nie ma nic innego w perspektywie to będzie się rozglądać jak drobić i niekoniecznie uczciwie

Myślisz, że ten chuj, co kradnie paliwo i jest przekonany, że nikt go na tym nie złapie, to przestanie to robić kiedy mu dasz podwyżkę nawet kilkukrotnie wyższą? Dalej będzie to robić.
myślę że jeżeli nie jestem kleptomanem to da se siana bo po co mu to jak będzie z siana zadowolony, ale wtedy ja będę musiał żydowi na stacji płacić zbujecką cenę frown

Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,335
Likes: 3
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,335
Likes: 3
Originally Posted by burbon
i ten co kupuje też piwo

ten co kupuje zawsze się znajdzie ale ten co kradnie jak będzie dobrze zarabiać to się dwa razy zastanowi czy mu się to opłaca.
no chyba że jakiś komunistyczny beton nauczony kraść od dziecka to faktycznie będzie to robił dalej mimo podwyżki

Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,960
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,960
Dla rudego i nie tylko

Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Originally Posted by burbon
Originally Posted by haczyk
drugi wieczór nie da się wejść na quasi
jakóś se wlazłeś..
byłeś u KAni ??

chyba u Hanii smile

Dołączył: Jan 2006
Posty: 2,107
M
Felietonista
Felietonista
M Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 2,107
Aker pierdolisz najwieksza glupote. Niemiec placi najwyzej, pracuje sie zgodnie z przepisami , nadgodziny i wszystko inne pkacone na czas i normalna umowe. Natomiast Polscy lub Tureccy szefowie kombinuja i ucinaja gdzie sie da. Nie narzekam bo nikt nikomu nie broni uczyc sie np jezyka i zmienic pracodawce.

Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Originally Posted by aker
ja wczoraj pisałem o tym, że najgorzej pracuje się w niemieckich firmach i tam są najczęściej najniższe płace.
gebels traktuje polaczka najgorzej i to nie są tylko moje subiektywne wnioski.
twoje dane świadczą, że gebels płaci na czas ale kurwa ile płaci i jak traktuje pracowników to o tym te dane nie mówią.
chyba to nie jest aż tak skomplikowane dla takiego megamózgu jak ty
Pracuje dla piątej firmy z Niemiec z własnego wyboru, więc Twoja generalizacja idzie do kosza


Zresztą nasza fiksacja na punkcie narodowości jest ewenementem, ani u Niemców na to nie trafiam ani nie trafiłem tego u Rosjan, choć tam byłem tylko chwilę, chyba tylko z naszej strony aż taki chłodny stosunek

Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Zmieńmy temat

[Linked Image from iv.pl] [iv.pl]

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Originally Posted by muchinio
Aker pierdolisz najwieksza glupote. Niemiec placi najwyzej, pracuje sie zgodnie z przepisami , nadgodziny i wszystko inne pkacone na czas i normalna umowe. Natomiast Polscy lub Tureccy szefowie kombinuja i ucinaja gdzie sie da. Nie narzekam bo nikt nikomu nie broni uczyc sie np jezyka i zmienic pracodawce.

lub robić na własny rachunek

Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,960
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,960
Originally Posted by aker
Originally Posted by burbon
i ten co kupuje też piwo

ten co kupuje zawsze się znajdzie ale ten co kradnie jak będzie dobrze zarabiać to się dwa razy zastanowi czy mu się to opłaca.
no chyba że jakiś komunistyczny beton nauczony kraść od dziecka to faktycznie będzie to robił dalej mimo podwyżki
błąd Aker najgorsi są młodzi bo ci nie mają umiaru, te komunistyczne betony to bierom na własne potrzeby a nie na handel

Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
"Real Madryt kupił belgijskiego bramkarz Thibaut Courtois. Hiszpański klub zapłaci Chelsea 38 milionów funtów i jeszcze wypożyczył londyńczkom na cały sezon Mateo Kovacicia."

Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
[Linked Image from 3.bp.blogspot.com]

Dołączył: Jan 2006
Posty: 2,107
M
Felietonista
Felietonista
M Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 2,107
Dokladnie Pacyf. Zalozyc tam firme tzw gewerbe do kwestia paru minut chyba, co nie zmienia faktu ze jezyk by sie przydal, mimo ze mierzi niektorych

Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Originally Posted by aker
Originally Posted by Biszop
Co jest faktem?
Twoje doświadczenie z 4 firm?
Czy ci znajomi w Silesi przed atakiem terorystycznym opowiadali?
Podałem dane z ponad setki firm z którymi mam do czynienia, setki, a ty opierasz swoją opinię na podstawie czego? 4 firm z którymi miałeś do czynienia.
Wyjaśnię, jest cośtakiego jak wiarygodność płatnicza, może słyszałeś kiedyś o czymś takim, a ta jest częścią szerszej oceny firmy.

Firmy mogą wyzyskiwać w różny sposób, mogą wyzyskiwać pracowników, kontrahentów nie płacąc lub płacąc nieterminowo.
Mój przykład mówi o tym, że akurat firmy niemieckie płacą terminowo i dla mnie jest to bardzo ważny parametr bo dla większości z nas płynność jest ważnym elementem czy to działalności czy choćby zarządzania domowym budżetem.

To jest dość proste, być może moje dane są oparte na małej próbie ale w takim razie powiedzieć o twoich danych?

ja wczoraj pisałem o tym, że najgorzej pracuje się w niemieckich firmach i tam są najczęściej najniższe płace.
gebels traktuje polaczka najgorzej i to nie są tylko moje subiektywne wnioski.
twoje dane świadczą, że gebels płaci na czas ale kurwa ile płaci i jak traktuje pracowników to o tym te dane nie mówią.
chyba to nie jest aż tak skomplikowane dla takiego megamózgu jak ty

No właśnie, subiektywne, a gdyby były obiektywne to miałbyś jakiekolwiek dane na poparcie tej tezy. A nie masz i to jest jedyny fakt z twoich wypowiedzi.
Niemieckie firmy w skali kraju płacą zdecydowanie lepiej niż wynosi średnia.
W Wielkopolsce, dolnośląskim, niemieckie firmy są poszukiwanym pracodawcą bo przyzwoicie płacą, oferują dobry socjal, dodatki i bonusy.
Oprócz tego, co akurat dotyczy wszystkich firm, od wielu miesięcy mamy rynek pracownika, a nie pracodawcy.
To oznacza, że pracodawcy muszą podwyższać swoje propozycje finansowe bo tylko tak mogą skusić pracowników których najzwyczajniej w świecie brakuje, w samej budowlance w tej chwili brakuje lekko 150 tys ludzi.
O fachowcach typu elektryk, elektronik czy inny technik nawet nie wspominam, ich na rynku praktycznie nie ma w ogóle.

Ty proponowałeś Kretolowi pracę za 2,5 tys to cię wyśmiał bo miał zdecydowanie więcej.
Rozumiem, że to niemiecka firma?

Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Originally Posted by haczyk
drugi wieczór nie da się wejść na quasi
+1

Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
https://legionisci.com/news/74946_V..._mur_miedzy_nami_a_naszymi_kibicami.html

kompromitacja Vukovicia. Musi być bardzo źle jeśli musi komentować twitterowe pierdy

Strona 49 z 90 1 2 47 48 49 50 51 89 90

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (forty, latajaca_holenderka, betowiec, Sensei), 1,665 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,808
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1