|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,365 Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
|
|
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,365 Likes: 2 |
Sorry, ale radek230481 ma rację, jakby pracodawcy tak nie kradli i nie wykorzystywali pracowników to Ci by ich nie okradali. Poza tym to żadna kradzież jak np. taki pracodawca kupuje sobie nowe auto i trochę się np. spuści z baku paliwa, poza tym taki złodziej ma tyle pieniędzy, że nawet nie zauważy, że tych 5 litrów nie ma, bo z wyzysku zyje i tankuje za ile chce Master dokładnie jak chuje wyzyskują to będą ich okradać. Jak będą im uczciwie płacić to nie będą robić wałków. A puki co ja ma z tego korzyści i dobrze mi z tym. Jak wpadnie (w co wątpię) to on wpadnie a nie ja. Ja mam jeszcze dom w budowię więc oszczędzam na wszystkim. Do puki gra jest warta w świeczki to ja w to wchodzę. Moralne aspekty mnie nie interesują bo ludzie ludziom dużo gorsze rzeczy robią i nikt ich za to goni. prawda jest taka że jak pracownik godziwie zarabia to nie będzie szukał przekrętów jak zarobić na boku bo mu będzie szkoda pracy. jak zarabia grosze a nie ma nic innego w perspektywie to będzie się rozglądać jak drobić i niekoniecznie uczciwie Myślisz, że ten chuj, co kradnie paliwo i jest przekonany, że nikt go na tym nie złapie, to przestanie to robić kiedy mu dasz podwyżkę nawet kilkukrotnie wyższą? Dalej będzie to robić.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,335 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,335 Likes: 3 |
Co jest faktem? Twoje doświadczenie z 4 firm? Czy ci znajomi w Silesi przed atakiem terorystycznym opowiadali? Podałem dane z ponad setki firm z którymi mam do czynienia, setki, a ty opierasz swoją opinię na podstawie czego? 4 firm z którymi miałeś do czynienia. Wyjaśnię, jest cośtakiego jak wiarygodność płatnicza, może słyszałeś kiedyś o czymś takim, a ta jest częścią szerszej oceny firmy.
Firmy mogą wyzyskiwać w różny sposób, mogą wyzyskiwać pracowników, kontrahentów nie płacąc lub płacąc nieterminowo. Mój przykład mówi o tym, że akurat firmy niemieckie płacą terminowo i dla mnie jest to bardzo ważny parametr bo dla większości z nas płynność jest ważnym elementem czy to działalności czy choćby zarządzania domowym budżetem.
To jest dość proste, być może moje dane są oparte na małej próbie ale w takim razie powiedzieć o twoich danych? ja wczoraj pisałem o tym, że najgorzej pracuje się w niemieckich firmach i tam są najczęściej najniższe płace. gebels traktuje polaczka najgorzej i to nie są tylko moje subiektywne wnioski. twoje dane świadczą, że gebels płaci na czas ale kurwa ile płaci i jak traktuje pracowników to o tym te dane nie mówią. chyba to nie jest aż tak skomplikowane dla takiego megamózgu jak ty
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,960
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,960 |
drugi wieczór nie da się wejść na quasi haczyk jeśli to moja wina to sorki ale oni sami ciągną temat, wiesz jak się siedzi pół życia za biurka i klepie faktury to skąd można wiedzieć co się dzieje na dzikim zachodzie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,847 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,847 Likes: 10 |
drugi wieczór nie da się wejść na quasi jakóś se wlazłeś.. byłeś u KAni ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,847 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,847 Likes: 10 |
Sorry, ale radek230481 ma rację, jakby pracodawcy tak nie kradli i nie wykorzystywali pracowników to Ci by ich nie okradali. Poza tym to żadna kradzież jak np. taki pracodawca kupuje sobie nowe auto i trochę się np. spuści z baku paliwa, poza tym taki złodziej ma tyle pieniędzy, że nawet nie zauważy, że tych 5 litrów nie ma, bo z wyzysku zyje i tankuje za ile chce Master dokładnie jak chuje wyzyskują to będą ich okradać. Jak będą im uczciwie płacić to nie będą robić wałków. A puki co ja ma z tego korzyści i dobrze mi z tym. Jak wpadnie (w co wątpię) to on wpadnie a nie ja. Ja mam jeszcze dom w budowię więc oszczędzam na wszystkim. Do puki gra jest warta w świeczki to ja w to wchodzę. Moralne aspekty mnie nie interesują bo ludzie ludziom dużo gorsze rzeczy robią i nikt ich za to goni. prawda jest taka że jak pracownik godziwie zarabia to nie będzie szukał przekrętów jak zarobić na boku bo mu będzie szkoda pracy. jak zarabia grosze a nie ma nic innego w perspektywie to będzie się rozglądać jak drobić i niekoniecznie uczciwie Myślisz, że ten chuj, co kradnie paliwo i jest przekonany, że nikt go na tym nie złapie, to przestanie to robić kiedy mu dasz podwyżkę nawet kilkukrotnie wyższą? Dalej będzie to robić. i ten co kupuje też 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,960
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,960 |
Sorry, ale radek230481 ma rację, jakby pracodawcy tak nie kradli i nie wykorzystywali pracowników to Ci by ich nie okradali. Poza tym to żadna kradzież jak np. taki pracodawca kupuje sobie nowe auto i trochę się np. spuści z baku paliwa, poza tym taki złodziej ma tyle pieniędzy, że nawet nie zauważy, że tych 5 litrów nie ma, bo z wyzysku zyje i tankuje za ile chce Master dokładnie jak chuje wyzyskują to będą ich okradać. Jak będą im uczciwie płacić to nie będą robić wałków. A puki co ja ma z tego korzyści i dobrze mi z tym. Jak wpadnie (w co wątpię) to on wpadnie a nie ja. Ja mam jeszcze dom w budowię więc oszczędzam na wszystkim. Do puki gra jest warta w świeczki to ja w to wchodzę. Moralne aspekty mnie nie interesują bo ludzie ludziom dużo gorsze rzeczy robią i nikt ich za to goni. prawda jest taka że jak pracownik godziwie zarabia to nie będzie szukał przekrętów jak zarobić na boku bo mu będzie szkoda pracy. jak zarabia grosze a nie ma nic innego w perspektywie to będzie się rozglądać jak drobić i niekoniecznie uczciwie Myślisz, że ten chuj, co kradnie paliwo i jest przekonany, że nikt go na tym nie złapie, to przestanie to robić kiedy mu dasz podwyżkę nawet kilkukrotnie wyższą? Dalej będzie to robić. myślę że jeżeli nie jestem kleptomanem to da se siana bo po co mu to jak będzie z siana zadowolony, ale wtedy ja będę musiał żydowi na stacji płacić zbujecką cenę 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,335 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,335 Likes: 3 |
i ten co kupuje też  ten co kupuje zawsze się znajdzie ale ten co kradnie jak będzie dobrze zarabiać to się dwa razy zastanowi czy mu się to opłaca. no chyba że jakiś komunistyczny beton nauczony kraść od dziecka to faktycznie będzie to robił dalej mimo podwyżki
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,960
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,960 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
drugi wieczór nie da się wejść na quasi jakóś se wlazłeś.. byłeś u KAni ?? chyba u Hanii 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 2,107
Felietonista
|
|
Felietonista
Dołączył: Jan 2006
Posty: 2,107 |
Aker pierdolisz najwieksza glupote. Niemiec placi najwyzej, pracuje sie zgodnie z przepisami , nadgodziny i wszystko inne pkacone na czas i normalna umowe. Natomiast Polscy lub Tureccy szefowie kombinuja i ucinaja gdzie sie da. Nie narzekam bo nikt nikomu nie broni uczyc sie np jezyka i zmienic pracodawce.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
ja wczoraj pisałem o tym, że najgorzej pracuje się w niemieckich firmach i tam są najczęściej najniższe płace. gebels traktuje polaczka najgorzej i to nie są tylko moje subiektywne wnioski. twoje dane świadczą, że gebels płaci na czas ale kurwa ile płaci i jak traktuje pracowników to o tym te dane nie mówią. chyba to nie jest aż tak skomplikowane dla takiego megamózgu jak ty Pracuje dla piątej firmy z Niemiec z własnego wyboru, więc Twoja generalizacja idzie do kosza Zresztą nasza fiksacja na punkcie narodowości jest ewenementem, ani u Niemców na to nie trafiam ani nie trafiłem tego u Rosjan, choć tam byłem tylko chwilę, chyba tylko z naszej strony aż taki chłodny stosunek
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
Zmieńmy temat ![[Linked Image from iv.pl]](https://iv.pl/images/88789395093295028942.jpg) [ iv.pl]
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
Aker pierdolisz najwieksza glupote. Niemiec placi najwyzej, pracuje sie zgodnie z przepisami , nadgodziny i wszystko inne pkacone na czas i normalna umowe. Natomiast Polscy lub Tureccy szefowie kombinuja i ucinaja gdzie sie da. Nie narzekam bo nikt nikomu nie broni uczyc sie np jezyka i zmienic pracodawce. lub robić na własny rachunek
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,960
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,960 |
i ten co kupuje też  ten co kupuje zawsze się znajdzie ale ten co kradnie jak będzie dobrze zarabiać to się dwa razy zastanowi czy mu się to opłaca. no chyba że jakiś komunistyczny beton nauczony kraść od dziecka to faktycznie będzie to robił dalej mimo podwyżki błąd Aker najgorsi są młodzi bo ci nie mają umiaru, te komunistyczne betony to bierom na własne potrzeby a nie na handel
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
"Real Madryt kupił belgijskiego bramkarz Thibaut Courtois. Hiszpański klub zapłaci Chelsea 38 milionów funtów i jeszcze wypożyczył londyńczkom na cały sezon Mateo Kovacicia."
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 2,107
Felietonista
|
|
Felietonista
Dołączył: Jan 2006
Posty: 2,107 |
Dokladnie Pacyf. Zalozyc tam firme tzw gewerbe do kwestia paru minut chyba, co nie zmienia faktu ze jezyk by sie przydal, mimo ze mierzi niektorych
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
|
|
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405 |
Co jest faktem? Twoje doświadczenie z 4 firm? Czy ci znajomi w Silesi przed atakiem terorystycznym opowiadali? Podałem dane z ponad setki firm z którymi mam do czynienia, setki, a ty opierasz swoją opinię na podstawie czego? 4 firm z którymi miałeś do czynienia. Wyjaśnię, jest cośtakiego jak wiarygodność płatnicza, może słyszałeś kiedyś o czymś takim, a ta jest częścią szerszej oceny firmy.
Firmy mogą wyzyskiwać w różny sposób, mogą wyzyskiwać pracowników, kontrahentów nie płacąc lub płacąc nieterminowo. Mój przykład mówi o tym, że akurat firmy niemieckie płacą terminowo i dla mnie jest to bardzo ważny parametr bo dla większości z nas płynność jest ważnym elementem czy to działalności czy choćby zarządzania domowym budżetem.
To jest dość proste, być może moje dane są oparte na małej próbie ale w takim razie powiedzieć o twoich danych? ja wczoraj pisałem o tym, że najgorzej pracuje się w niemieckich firmach i tam są najczęściej najniższe płace. gebels traktuje polaczka najgorzej i to nie są tylko moje subiektywne wnioski. twoje dane świadczą, że gebels płaci na czas ale kurwa ile płaci i jak traktuje pracowników to o tym te dane nie mówią. chyba to nie jest aż tak skomplikowane dla takiego megamózgu jak ty No właśnie, subiektywne, a gdyby były obiektywne to miałbyś jakiekolwiek dane na poparcie tej tezy. A nie masz i to jest jedyny fakt z twoich wypowiedzi. Niemieckie firmy w skali kraju płacą zdecydowanie lepiej niż wynosi średnia. W Wielkopolsce, dolnośląskim, niemieckie firmy są poszukiwanym pracodawcą bo przyzwoicie płacą, oferują dobry socjal, dodatki i bonusy. Oprócz tego, co akurat dotyczy wszystkich firm, od wielu miesięcy mamy rynek pracownika, a nie pracodawcy. To oznacza, że pracodawcy muszą podwyższać swoje propozycje finansowe bo tylko tak mogą skusić pracowników których najzwyczajniej w świecie brakuje, w samej budowlance w tej chwili brakuje lekko 150 tys ludzi. O fachowcach typu elektryk, elektronik czy inny technik nawet nie wspominam, ich na rynku praktycznie nie ma w ogóle. Ty proponowałeś Kretolowi pracę za 2,5 tys to cię wyśmiał bo miał zdecydowanie więcej. Rozumiem, że to niemiecka firma?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
drugi wieczór nie da się wejść na quasi +1
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|