Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 51 z 90 1 2 49 50 51 52 53 89 90
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775

calłkiem kulturalnie !
[Linked Image from iv.pl] [iv.pl]

Bonus: Unibet
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,342
Likes: 3
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,342
Likes: 3
Originally Posted by Tazen
Originally Posted by aker
ja wczoraj pisałem o tym, że najgorzej pracuje się w niemieckich firmach i tam są najczęściej najniższe płace.
gebels traktuje polaczka najgorzej i to nie są tylko moje subiektywne wnioski.
twoje dane świadczą, że gebels płaci na czas ale kurwa ile płaci i jak traktuje pracowników to o tym te dane nie mówią.
chyba to nie jest aż tak skomplikowane dla takiego megamózgu jak ty
Pracuje dla piątej firmy z Niemiec z własnego wyboru, więc Twoja generalizacja idzie do kosza


Zresztą nasza fiksacja na punkcie narodowości jest ewenementem, ani u Niemców na to nie trafiam ani nie trafiłem tego u Rosjan, choć tam byłem tylko chwilę, chyba tylko z naszej strony aż taki chłodny stosunek

ok jeżeli macie takie doświadczenia to tylko się cieszyć
może to się faktycznie u gebelsa w ostatnim czasie zmieniło
ja szwaba nie lubię i nie będę u niego pracować
taki przykład:
jak pracowałem u niemca to jak było zebranie zarządu i kierownictwa i jak przyjeżdżał główny gebels z Berlina to trza było mówić po niemiecku
teraz gdzie pracuje jak przyjeżdża główny żabojad z Paryża to się mówi po polsku o on mówi łamaną polszczyzną a po polsku wszystko rozumie

Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
KONKURS LETKI PLUS
Tym razem ruszamy z zapisami do drugiej wersji , tu będziemy grać tenis, kosz, hokej, wszystko co kryje się pod pojęciem US Sports – wszystko co jest w ofercie Fortuny.
Wpisowe 25 zł.
Za każdy okres połowa puli przechodzi do finału, połowa do podziału dla 3 najlepszych, którzy osiągną tzw Letki Plus
Tak jak w wersji piłki nożnej grę dzielimy na 6 okresów plus Wielki Finał.
Każdy dysponuje budżetem 2500j , musi w czasie okresu dokonać jednorazowego obrotu i zagrać minimum 25 kuponów.
Można raz w ciągu okresu dokupić sobie budżet.

Nagrody
Za każdy okres pół wpłaconej puli – w razie mniejszej kwoty gwarantuję pulę 200 zł
W finale – uzbierana pula z poszczególnych okresów + 1250 zł ode mnie .

Zapisy
https://www.mecz.pl/forum/ubbthreads.php?ubb=showflat&Number=7204493&#Post7204493

[Linked Image from iv.pl] [iv.pl]

[Linked Image from iv.pl] [iv.pl]


Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Originally Posted by Tazen
Wolałbym 0-0 chyba, ale dzieki

nie oszukujmy się, przeciwnik na tyle ciężki że cokolwiek innego niż przegrana to będzie cud i wynik grubo ponad stan
chociaż rzucił mi się w oczy jakiś głos speca od Belgii i wg Niego 50/50, Gent w średniej formie i do ruszenia, daje więcej szans Jadze niż Lechowi

Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Originally Posted by aker
Originally Posted by Biszop
Originally Posted by aker
Originally Posted by Biszop
Co jest faktem?
Twoje doświadczenie z 4 firm?
Czy ci znajomi w Silesi przed atakiem terorystycznym opowiadali?
Podałem dane z ponad setki firm z którymi mam do czynienia, setki, a ty opierasz swoją opinię na podstawie czego? 4 firm z którymi miałeś do czynienia.
Wyjaśnię, jest cośtakiego jak wiarygodność płatnicza, może słyszałeś kiedyś o czymś takim, a ta jest częścią szerszej oceny firmy.

Firmy mogą wyzyskiwać w różny sposób, mogą wyzyskiwać pracowników, kontrahentów nie płacąc lub płacąc nieterminowo.
Mój przykład mówi o tym, że akurat firmy niemieckie płacą terminowo i dla mnie jest to bardzo ważny parametr bo dla większości z nas płynność jest ważnym elementem czy to działalności czy choćby zarządzania domowym budżetem.

To jest dość proste, być może moje dane są oparte na małej próbie ale w takim razie powiedzieć o twoich danych?

ja wczoraj pisałem o tym, że najgorzej pracuje się w niemieckich firmach i tam są najczęściej najniższe płace.
gebels traktuje polaczka najgorzej i to nie są tylko moje subiektywne wnioski.
twoje dane świadczą, że gebels płaci na czas ale kurwa ile płaci i jak traktuje pracowników to o tym te dane nie mówią.
chyba to nie jest aż tak skomplikowane dla takiego megamózgu jak ty

No właśnie, subiektywne, a gdyby były obiektywne to miałbyś jakiekolwiek dane na poparcie tej tezy. A nie masz i to jest jedyny fakt z twoich wypowiedzi.
Niemieckie firmy w skali kraju płacą zdecydowanie lepiej niż wynosi średnia.
W Wielkopolsce, dolnośląskim, niemieckie firmy są poszukiwanym pracodawcą bo przyzwoicie płacą, oferują dobry socjal, dodatki i bonusy.
Oprócz tego, co akurat dotyczy wszystkich firm, od wielu miesięcy mamy rynek pracownika, a nie pracodawcy.
To oznacza, że pracodawcy muszą podwyższać swoje propozycje finansowe bo tylko tak mogą skusić pracowników których najzwyczajniej w świecie brakuje, w samej budowlance w tej chwili brakuje lekko 150 tys ludzi.
O fachowcach typu elektryk, elektronik czy inny technik nawet nie wspominam, ich na rynku praktycznie nie ma w ogóle.

Ty proponowałeś Kretolowi pracę za 2,5 tys to cię wyśmiał bo miał zdecydowanie więcej.
Rozumiem, że to niemiecka firma?

po pierwsze to czytaj ze zrozumieniem
nie są subiektywne czyli są obiektywne grin
co do twojego pytanie to chodzi o firmę francuską w której mi się bardzo dobrze pracuje w przeciwieństwie do niemieckich w których tez pracowałem
co do 2,5 klocka to chodzi o pensję początkową na wadze bo takie są u nas na tym stanowisku płace

Czytam ze zrozumieniem. Przynajmniej się staram.
Twoje opinie są subiektywne bo nie są poparte niczym konkretnym, czyli nie są obiektywne.
Teraz się wysil.
Powtarzasz jakąś bzdurę, i idziesz w zaparte, a w żaden sposób nie ustosunkowujesz się do tego co ja napisałem.
Przykładów na to, że niemieckie firmyw Polsce dobrze płacą i dobrze trakrują pracowników nie trzeba szukać, to jest fakt o którym próbujesz dyskutować.
Tak jak Tazen napisał, mamy jakiś kompleks, i Niemiec to gebels i chuj, na pewno oszukuje i dyma wszystkich w kakaowe oko.
Łatwo puścić krzywy tekst, gorzej ze sprostowaniem. Ale ty akurat to lubisz.

Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,379
Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,379
Likes: 2
Originally Posted by Tazen
Originally Posted by fart?
Originally Posted by Tazen
Originally Posted by fart?
Dobry wieczór smile gołe laseczki będą dzis smile ?,jutro gdzieś w tv euro wpierdol bedzie tvp moze jakis polsat?
Legia w TVP
Jaga i Lech w Polsatach


Tazen dzieki , życzę remisu jutro 1:1 smile
Wolałbym 0-0 chyba, ale dzieki

nie oszukujmy się, przeciwnik na tyle ciężki że cokolwiek innego niż przegrana to będzie cud i wynik grubo ponad stan

Kursy nie wskazujo na ten "optymizm", a może buki się mylo?

Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Originally Posted by aker
Originally Posted by Tazen
Originally Posted by aker
ja wczoraj pisałem o tym, że najgorzej pracuje się w niemieckich firmach i tam są najczęściej najniższe płace.
gebels traktuje polaczka najgorzej i to nie są tylko moje subiektywne wnioski.
twoje dane świadczą, że gebels płaci na czas ale kurwa ile płaci i jak traktuje pracowników to o tym te dane nie mówią.
chyba to nie jest aż tak skomplikowane dla takiego megamózgu jak ty
Pracuje dla piątej firmy z Niemiec z własnego wyboru, więc Twoja generalizacja idzie do kosza


Zresztą nasza fiksacja na punkcie narodowości jest ewenementem, ani u Niemców na to nie trafiam ani nie trafiłem tego u Rosjan, choć tam byłem tylko chwilę, chyba tylko z naszej strony aż taki chłodny stosunek

ok jeżeli macie takie doświadczenia to tylko się cieszyć
może to się faktycznie u gebelsa w ostatnim czasie zmieniło
ja szwaba nie lubię i nie będę u niego pracować

taki przykład:
jak pracowałem u niemca to jak było zebranie zarządu i kierownictwa i jak przyjeżdżał główny gebels z Berlina to trza było mówić po niemiecku
teraz gdzie pracuje jak przyjeżdża główny żabojad z Paryża to się mówi po polsku o on mówi łamaną polszczyzną a po polsku wszystko rozumie

Mówisz obiektywizm laugh

Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Originally Posted by Warren
calłkiem kulturalnie !
[Linked Image from iv.pl] [iv.pl]

Po rowerku ?

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
po rowerku

Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
musiałeś koło Polmosu jechać smile

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
od 19 się wychyliło na dzień dobry 200 plus chyba z 7 podwójnych i jeszcze jakiś beer
co robić że jest tak gorąćąo

Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Biczyk, na bombie rowerem śmigasz?

Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,853
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Online: Eek
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,853
Likes: 10
Originally Posted by Warren
po rowerku

Nie dmuchać od razu po...bo spierdolisz urządzenie

Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Originally Posted by fechu
Biczyk, na bombie rowerem śmigasz?
Nie nazwałbym tego śmiganiem.

[Linked Image from media.giphy.com]

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Originally Posted by fechu
Biczyk, na bombie rowerem śmigasz?
nie
piłem na dole pod klatką smile
wnosiłem tylko po pijanemu

Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,658
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Online: Kasa
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,658
[Linked Image]
Ciekawe kiedy ktos zapier

Dołączył: May 2005
Posty: 29,390
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,390
na co komu rower z jednym kołem

Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
haczyk priv

Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,342
Likes: 3
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,342
Likes: 3
Originally Posted by Biszop
Czytam ze zrozumieniem. Przynajmniej się staram.
Twoje opinie są subiektywne bo nie są poparte niczym konkretnym, czyli nie są obiektywne.
Teraz się wysil.
Powtarzasz jakąś bzdurę, i idziesz w zaparte, a w żaden sposób nie ustosunkowujesz się do tego co ja napisałem.
Przykładów na to, że niemieckie firmyw Polsce dobrze płacą i dobrze trakrują pracowników nie trzeba szukać, to jest fakt o którym próbujesz dyskutować.
Tak jak Tazen napisał, mamy jakiś kompleks, i Niemiec to gebels i chuj, na pewno oszukuje i dyma wszystkich w kakaowe oko.
Łatwo puścić krzywy tekst, gorzej ze sprostowaniem. Ale ty akurat to lubisz.

co ty napisałeś?
o danych dotyczących terminowości płatności
tylko co ma piernik do wiatraka
co do moich doświadczeń to są obiektywne po podobne negatywne doświadczenia z niemieckich firm mają znajomi
no ale jak zdarzają się firmy niemieckie które dobrze traktują Polaka i dobrze mu płacą to tylko pogratulować

Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Originally Posted by Warren
Originally Posted by fechu
Biczyk, na bombie rowerem śmigasz?
nie
piłem na dole pod klatką smile
wnosiłem tylko po pijanemu
smile

Strona 51 z 90 1 2 49 50 51 52 53 89 90

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (burbon, $-man, latajaca_holenderka, aker, Sensei, Lukasz111, rymoholik, alfa, betowiec), 1,017 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,152
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1