|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
calłkiem kulturalnie ! ![[Linked Image from iv.pl]](https://iv.pl/images/84334359014740528763.jpg) [ iv.pl]
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,342 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,342 Likes: 3 |
ja wczoraj pisałem o tym, że najgorzej pracuje się w niemieckich firmach i tam są najczęściej najniższe płace. gebels traktuje polaczka najgorzej i to nie są tylko moje subiektywne wnioski. twoje dane świadczą, że gebels płaci na czas ale kurwa ile płaci i jak traktuje pracowników to o tym te dane nie mówią. chyba to nie jest aż tak skomplikowane dla takiego megamózgu jak ty Pracuje dla piątej firmy z Niemiec z własnego wyboru, więc Twoja generalizacja idzie do kosza Zresztą nasza fiksacja na punkcie narodowości jest ewenementem, ani u Niemców na to nie trafiam ani nie trafiłem tego u Rosjan, choć tam byłem tylko chwilę, chyba tylko z naszej strony aż taki chłodny stosunek ok jeżeli macie takie doświadczenia to tylko się cieszyć może to się faktycznie u gebelsa w ostatnim czasie zmieniło ja szwaba nie lubię i nie będę u niego pracować taki przykład: jak pracowałem u niemca to jak było zebranie zarządu i kierownictwa i jak przyjeżdżał główny gebels z Berlina to trza było mówić po niemiecku teraz gdzie pracuje jak przyjeżdża główny żabojad z Paryża to się mówi po polsku o on mówi łamaną polszczyzną a po polsku wszystko rozumie
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
KONKURS LETKI PLUS Tym razem ruszamy z zapisami do drugiej wersji , tu będziemy grać tenis, kosz, hokej, wszystko co kryje się pod pojęciem US Sports – wszystko co jest w ofercie Fortuny. Wpisowe 25 zł. Za każdy okres połowa puli przechodzi do finału, połowa do podziału dla 3 najlepszych, którzy osiągną tzw Letki Plus Tak jak w wersji piłki nożnej grę dzielimy na 6 okresów plus Wielki Finał. Każdy dysponuje budżetem 2500j , musi w czasie okresu dokonać jednorazowego obrotu i zagrać minimum 25 kuponów. Można raz w ciągu okresu dokupić sobie budżet. Nagrody Za każdy okres pół wpłaconej puli – w razie mniejszej kwoty gwarantuję pulę 200 zł W finale – uzbierana pula z poszczególnych okresów + 1250 zł ode mnie . Zapisy https://www.mecz.pl/forum/ubbthreads.php?ubb=showflat&Number=7204493&#Post7204493![[Linked Image from iv.pl]](https://iv.pl/images/36031800959595159163.jpg) [ iv.pl] ![[Linked Image from iv.pl]](https://iv.pl/images/83820592042618233921.jpg) [ iv.pl]
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
|
|
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512 |
Wolałbym 0-0 chyba, ale dzieki
nie oszukujmy się, przeciwnik na tyle ciężki że cokolwiek innego niż przegrana to będzie cud i wynik grubo ponad stan chociaż rzucił mi się w oczy jakiś głos speca od Belgii i wg Niego 50/50, Gent w średniej formie i do ruszenia, daje więcej szans Jadze niż Lechowi
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
|
|
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405 |
Co jest faktem? Twoje doświadczenie z 4 firm? Czy ci znajomi w Silesi przed atakiem terorystycznym opowiadali? Podałem dane z ponad setki firm z którymi mam do czynienia, setki, a ty opierasz swoją opinię na podstawie czego? 4 firm z którymi miałeś do czynienia. Wyjaśnię, jest cośtakiego jak wiarygodność płatnicza, może słyszałeś kiedyś o czymś takim, a ta jest częścią szerszej oceny firmy.
Firmy mogą wyzyskiwać w różny sposób, mogą wyzyskiwać pracowników, kontrahentów nie płacąc lub płacąc nieterminowo. Mój przykład mówi o tym, że akurat firmy niemieckie płacą terminowo i dla mnie jest to bardzo ważny parametr bo dla większości z nas płynność jest ważnym elementem czy to działalności czy choćby zarządzania domowym budżetem.
To jest dość proste, być może moje dane są oparte na małej próbie ale w takim razie powiedzieć o twoich danych? ja wczoraj pisałem o tym, że najgorzej pracuje się w niemieckich firmach i tam są najczęściej najniższe płace. gebels traktuje polaczka najgorzej i to nie są tylko moje subiektywne wnioski. twoje dane świadczą, że gebels płaci na czas ale kurwa ile płaci i jak traktuje pracowników to o tym te dane nie mówią. chyba to nie jest aż tak skomplikowane dla takiego megamózgu jak ty No właśnie, subiektywne, a gdyby były obiektywne to miałbyś jakiekolwiek dane na poparcie tej tezy. A nie masz i to jest jedyny fakt z twoich wypowiedzi. Niemieckie firmy w skali kraju płacą zdecydowanie lepiej niż wynosi średnia. W Wielkopolsce, dolnośląskim, niemieckie firmy są poszukiwanym pracodawcą bo przyzwoicie płacą, oferują dobry socjal, dodatki i bonusy. Oprócz tego, co akurat dotyczy wszystkich firm, od wielu miesięcy mamy rynek pracownika, a nie pracodawcy. To oznacza, że pracodawcy muszą podwyższać swoje propozycje finansowe bo tylko tak mogą skusić pracowników których najzwyczajniej w świecie brakuje, w samej budowlance w tej chwili brakuje lekko 150 tys ludzi. O fachowcach typu elektryk, elektronik czy inny technik nawet nie wspominam, ich na rynku praktycznie nie ma w ogóle. Ty proponowałeś Kretolowi pracę za 2,5 tys to cię wyśmiał bo miał zdecydowanie więcej. Rozumiem, że to niemiecka firma? po pierwsze to czytaj ze zrozumieniem nie są subiektywne czyli są obiektywne  co do twojego pytanie to chodzi o firmę francuską w której mi się bardzo dobrze pracuje w przeciwieństwie do niemieckich w których tez pracowałem co do 2,5 klocka to chodzi o pensję początkową na wadze bo takie są u nas na tym stanowisku płace Czytam ze zrozumieniem. Przynajmniej się staram. Twoje opinie są subiektywne bo nie są poparte niczym konkretnym, czyli nie są obiektywne. Teraz się wysil. Powtarzasz jakąś bzdurę, i idziesz w zaparte, a w żaden sposób nie ustosunkowujesz się do tego co ja napisałem. Przykładów na to, że niemieckie firmyw Polsce dobrze płacą i dobrze trakrują pracowników nie trzeba szukać, to jest fakt o którym próbujesz dyskutować. Tak jak Tazen napisał, mamy jakiś kompleks, i Niemiec to gebels i chuj, na pewno oszukuje i dyma wszystkich w kakaowe oko. Łatwo puścić krzywy tekst, gorzej ze sprostowaniem. Ale ty akurat to lubisz.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,379 Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
|
|
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,379 Likes: 2 |
Dobry wieczór  gołe laseczki będą dzis  ?,jutro gdzieś w tv euro wpierdol bedzie tvp moze jakis polsat? Legia w TVP Jaga i Lech w Polsatach Tazen dzieki , życzę remisu jutro 1:1  Wolałbym 0-0 chyba, ale dzieki nie oszukujmy się, przeciwnik na tyle ciężki że cokolwiek innego niż przegrana to będzie cud i wynik grubo ponad stan Kursy nie wskazujo na ten "optymizm", a może buki się mylo?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
|
|
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405 |
ja wczoraj pisałem o tym, że najgorzej pracuje się w niemieckich firmach i tam są najczęściej najniższe płace. gebels traktuje polaczka najgorzej i to nie są tylko moje subiektywne wnioski. twoje dane świadczą, że gebels płaci na czas ale kurwa ile płaci i jak traktuje pracowników to o tym te dane nie mówią. chyba to nie jest aż tak skomplikowane dla takiego megamózgu jak ty Pracuje dla piątej firmy z Niemiec z własnego wyboru, więc Twoja generalizacja idzie do kosza Zresztą nasza fiksacja na punkcie narodowości jest ewenementem, ani u Niemców na to nie trafiam ani nie trafiłem tego u Rosjan, choć tam byłem tylko chwilę, chyba tylko z naszej strony aż taki chłodny stosunek ok jeżeli macie takie doświadczenia to tylko się cieszyć może to się faktycznie u gebelsa w ostatnim czasie zmieniło ja szwaba nie lubię i nie będę u niego pracować taki przykład: jak pracowałem u niemca to jak było zebranie zarządu i kierownictwa i jak przyjeżdżał główny gebels z Berlina to trza było mówić po niemiecku teraz gdzie pracuje jak przyjeżdża główny żabojad z Paryża to się mówi po polsku o on mówi łamaną polszczyzną a po polsku wszystko rozumie Mówisz obiektywizm 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
calłkiem kulturalnie ! ![[Linked Image from iv.pl]](https://iv.pl/images/84334359014740528763.jpg) [ iv.pl] Po rowerku ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
musiałeś koło Polmosu jechać 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
od 19 się wychyliło na dzień dobry 200 plus chyba z 7 podwójnych i jeszcze jakiś beer co robić że jest tak gorąćąo
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Biczyk, na bombie rowerem śmigasz?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,853 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,853 Likes: 10 |
Nie dmuchać od razu po...bo spierdolisz urządzenie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
|
|
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512 |
Biczyk, na bombie rowerem śmigasz? Nie nazwałbym tego śmiganiem. ![[Linked Image from media.giphy.com]](https://media.giphy.com/media/cCokh67OKVblC/giphy.gif)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Biczyk, na bombie rowerem śmigasz? nie piłem na dole pod klatką  wnosiłem tylko po pijanemu
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,658
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,658 |
[ Linked Image] Ciekawe kiedy ktos zapier
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 29,390
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,390 |
na co komu rower z jednym kołem
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,342 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,342 Likes: 3 |
Czytam ze zrozumieniem. Przynajmniej się staram. Twoje opinie są subiektywne bo nie są poparte niczym konkretnym, czyli nie są obiektywne. Teraz się wysil. Powtarzasz jakąś bzdurę, i idziesz w zaparte, a w żaden sposób nie ustosunkowujesz się do tego co ja napisałem. Przykładów na to, że niemieckie firmyw Polsce dobrze płacą i dobrze trakrują pracowników nie trzeba szukać, to jest fakt o którym próbujesz dyskutować. Tak jak Tazen napisał, mamy jakiś kompleks, i Niemiec to gebels i chuj, na pewno oszukuje i dyma wszystkich w kakaowe oko. Łatwo puścić krzywy tekst, gorzej ze sprostowaniem. Ale ty akurat to lubisz. co ty napisałeś? o danych dotyczących terminowości płatności tylko co ma piernik do wiatraka co do moich doświadczeń to są obiektywne po podobne negatywne doświadczenia z niemieckich firm mają znajomi no ale jak zdarzają się firmy niemieckie które dobrze traktują Polaka i dobrze mu płacą to tylko pogratulować
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Biczyk, na bombie rowerem śmigasz? nie piłem na dole pod klatką  wnosiłem tylko po pijanemu 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|