|
|
Dołączył: Aug 2018
Posty: 69
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Aug 2018
Posty: 69 |
Czy Admin może mi odblokować PW, bo chcę wziąć udział w konkursie na tym zacnym forum, a brak PW mi to nie umożliwia, bądź moze jakiś automat odblokuje tą opcję ????
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142 |
Czy Admin może mi odblokować PW, bo chcę wziąć udział w konkursie na tym zacnym forum, a brak PW mi to nie umożliwia, bądź moze jakiś automat odblokuje tą opcję ???? ni chuja, bo na 2 baty będziesz każdemu proponował
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2018
Posty: 69
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Aug 2018
Posty: 69 |
Czy Admin może mi odblokować PW, bo chcę wziąć udział w konkursie na tym zacnym forum, a brak PW mi to nie umożliwia, bądź moze jakiś automat odblokuje tą opcję ???? ni chuja, bo na 2 baty będziesz każdemu proponował Sami się odezwą, o to nie trzeba prosić
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
|
|
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512 |
Czy Admin może mi odblokować PW, bo chcę wziąć udział w konkursie na tym zacnym forum, a brak PW mi to nie umożliwia, bądź moze jakiś automat odblokuje tą opcję ???? Kongo, komisja podjęła decyzje, że jak na razie nie zasługujesz na udział w konkursie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
|
|
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162 |
Czy Admin może mi odblokować PW, bo chcę wziąć udział w konkursie na tym zacnym forum, a brak PW mi to nie umożliwia, bądź moze jakiś automat odblokuje tą opcję ???? ni chuja, bo na 2 baty będziesz każdemu proponował Sami się odezwą, o to nie trzeba prosić nie wiem w jakich kregach ty sie do tej pory "obracales" ale tutaj nie bardzo
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2018
Posty: 69
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Aug 2018
Posty: 69 |
Ale ja nie o to pytam, więc mnie to mało interesuję
Mnie konkurs typerski interesuje, a nie wasze urojenia
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2018
Posty: 69
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Aug 2018
Posty: 69 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142 |
Czy Admin może mi odblokować PW, bo chcę wziąć udział w konkursie na tym zacnym forum, a brak PW mi to nie umożliwia, bądź moze jakiś automat odblokuje tą opcję ???? ni chuja, bo na 2 baty będziesz każdemu proponował Sami się odezwą, o to nie trzeba prosić nie wiem w jakich kregach ty sie do tej pory "obracales" ale tutaj nie bardzo w więzieniu go brali na 2 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,960
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,960 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,643
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,643 |
Panie i Panowie ostatnia szansa żeby dołączyć do elitarnego fantasy premier league  jeżeli ktoś nie ma czasu na ustalanie składu to fechu, burbon ewentualnie biczu podrzuca zawodników Wpisowe setka ale przyjemność cały rok a mi jak na roksie 15 minut  zapraszamy  i to jest HASŁO kurwa, a nie jakaś popierdółka !!!! dobra do przyhaslowania
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
ANZELMO odpisałem na priv
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,404 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,404 Likes: 2 |
Proszę o wytypowanie (1X2) userzy @betowiec @kura @haczyk @fart @iti Oni w tych 3 typowaniach byli najbliżej prawidłowych rozstrzygnięć. W zgodzie z regulaminem zarządza się dogrywkę.Jednocześnie podnosi się pulę nagród(będzie minimum 2 laureatów). Dogrywka polega na wytypowaniu 7 spotkan 4 kolejki(bez meczu Korona-Sląsk)naszej Extraklasy(extra laugh ) typy 1X2(bez dw)
Arka Gdynia - Górnik Zabrze Lech Poznań - Zagłębie Sosnowiec Lechia Gdańsk - Miedź Legnica Piast Gliwice - Legia Warszawa Pogoń Szczecin - Cracovia Wisła Kraków - Wisła Płock Zagłębie Lubin - Jagiellonia Białystok
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
Arka Gdynia - Górnik Zabrze X Lech Poznań - Zagłębie Sosnowiec 1 Lechia Gdańsk - Miedź Legnica 1 Piast Gliwice - Legia Warszawa 1 Pogoń Szczecin - Cracovia X Wisła Kraków - Wisła Płock 1 Zagłębie Lubin - Jagiellonia Białystok X
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,404 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,404 Likes: 2 |
@akagi, wyszedł wczoraj na Łazienkowską i od tej pory wszelki ślad po nim zaginął.
Ktokolwiek widział,Ktokolwiek wie.Prosimy o kontakt
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888 |
Arka Gdynia - Górnik Zabrze X Lech Poznań - Zagłębie Sosnowiec 1 Lechia Gdańsk - Miedź Legnica 1 Piast Gliwice - Legia Warszawa X Pogoń Szczecin - Cracovia Kraków X Wisla Kraków - Wisła Płock X Zagłębie Lubin - Jagielonia Białystok X
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
@akagi, wyszedł wczoraj na Łazienkowską i od tej pory wszelki ślad po nim zaginął.
Ktokolwiek widział,Ktokolwiek wie.Prosimy o kontakt wróci, musi ochłonąć taki spektakularny wpierdol musi boleć
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
Kura czemu Cię nie ma Typerze PL ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,404 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,404 Likes: 2 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
podałem wyżej 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,404 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,404 Likes: 2 |
acha 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|