Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 88 z 90 1 2 86 87 88 89 90
Dołączył: Aug 2018
Posty: 69
K
journeyman
journeyman
K Offline
Dołączył: Aug 2018
Posty: 69
Czy Admin może mi odblokować PW, bo chcę wziąć udział w konkursie na tym zacnym forum, a brak PW mi to nie umożliwia, bądź moze jakiś automat odblokuje tą opcję ????

Bonus: Unibet
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142
A
Aro Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142
Originally Posted by kongo
Czy Admin może mi odblokować PW, bo chcę wziąć udział w konkursie na tym zacnym forum, a brak PW mi to nie umożliwia, bądź moze jakiś automat odblokuje tą opcję ????

ni chuja, bo na 2 baty będziesz każdemu proponował

Dołączył: Aug 2018
Posty: 69
K
journeyman
journeyman
K Offline
Dołączył: Aug 2018
Posty: 69
Originally Posted by Aro
Originally Posted by kongo
Czy Admin może mi odblokować PW, bo chcę wziąć udział w konkursie na tym zacnym forum, a brak PW mi to nie umożliwia, bądź moze jakiś automat odblokuje tą opcję ????

ni chuja, bo na 2 baty będziesz każdemu proponował


Sami się odezwą, o to nie trzeba prosić

Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Originally Posted by kongo
Czy Admin może mi odblokować PW, bo chcę wziąć udział w konkursie na tym zacnym forum, a brak PW mi to nie umożliwia, bądź moze jakiś automat odblokuje tą opcję ????
Kongo, komisja podjęła decyzje, że jak na razie nie zasługujesz na udział w konkursie.


Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
Originally Posted by kongo
Originally Posted by Aro
Originally Posted by kongo
Czy Admin może mi odblokować PW, bo chcę wziąć udział w konkursie na tym zacnym forum, a brak PW mi to nie umożliwia, bądź moze jakiś automat odblokuje tą opcję ????

ni chuja, bo na 2 baty będziesz każdemu proponował


Sami się odezwą, o to nie trzeba prosić
nie wiem w jakich kregach ty sie do tej pory "obracales" ale tutaj nie bardzo

Dołączył: Aug 2018
Posty: 69
K
journeyman
journeyman
K Offline
Dołączył: Aug 2018
Posty: 69
Ale ja nie o to pytam, więc mnie to mało interesuję

Mnie konkurs typerski interesuje, a nie wasze urojenia

Dołączył: Aug 2018
Posty: 69
K
journeyman
journeyman
K Offline
Dołączył: Aug 2018
Posty: 69
No i PW

Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142
A
Aro Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142
Originally Posted by bukma
Originally Posted by kongo
Originally Posted by Aro
Originally Posted by kongo
Czy Admin może mi odblokować PW, bo chcę wziąć udział w konkursie na tym zacnym forum, a brak PW mi to nie umożliwia, bądź moze jakiś automat odblokuje tą opcję ????

ni chuja, bo na 2 baty będziesz każdemu proponował


Sami się odezwą, o to nie trzeba prosić
nie wiem w jakich kregach ty sie do tej pory "obracales" ale tutaj nie bardzo

w więzieniu go brali na 2 laugh

Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,960
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,960
[Linked Image from cdn.galleries.smcloud.net]

Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,643
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,643
Originally Posted by burbon
Originally Posted by Irek
Panie i Panowie ostatnia szansa żeby dołączyć do elitarnego fantasy premier league smile jeżeli ktoś nie ma czasu na ustalanie składu to fechu, burbon ewentualnie biczu podrzuca zawodników smile Wpisowe setka ale przyjemność cały rok a mi jak na roksie 15 minut grin zapraszamy smile

i to jest HASŁO kurwa, a nie jakaś popierdółka !!!!
[Linked Image from img.izismile.com]
dobra do przyhaslowania

Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
ANZELMO odpisałem na priv

Dołączył: May 2001
Posty: 31,404
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,404
Likes: 2
Proszę o wytypowanie (1X2)

userzy
@betowiec
@kura
@haczyk
@fart
@iti
Oni w tych 3 typowaniach byli najbliżej prawidłowych rozstrzygnięć.
W zgodzie z regulaminem zarządza się dogrywkę.Jednocześnie podnosi się pulę nagród(będzie minimum 2 laureatów).
Dogrywka polega na wytypowaniu 7 spotkan 4 kolejki(bez meczu Korona-Sląsk)naszej Extraklasy(extra laugh ) typy 1X2(bez dw)




Arka Gdynia - Górnik Zabrze
Lech Poznań - Zagłębie Sosnowiec
Lechia Gdańsk - Miedź Legnica
Piast Gliwice - Legia Warszawa
Pogoń Szczecin - Cracovia
Wisła Kraków - Wisła Płock
Zagłębie Lubin - Jagiellonia Białystok

Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Arka Gdynia - Górnik Zabrze X
Lech Poznań - Zagłębie Sosnowiec 1
Lechia Gdańsk - Miedź Legnica 1
Piast Gliwice - Legia Warszawa 1
Pogoń Szczecin - Cracovia X
Wisła Kraków - Wisła Płock 1
Zagłębie Lubin - Jagiellonia Białystok X

Dołączył: May 2001
Posty: 31,404
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,404
Likes: 2
@akagi, wyszedł wczoraj na Łazienkowską i od tej pory wszelki ślad po nim zaginął.

Ktokolwiek widział,Ktokolwiek wie.Prosimy o kontakt

Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888
Arka Gdynia - Górnik Zabrze X
Lech Poznań - Zagłębie Sosnowiec 1
Lechia Gdańsk - Miedź Legnica 1
Piast Gliwice - Legia Warszawa X
Pogoń Szczecin - Cracovia Kraków X
Wisla Kraków - Wisła Płock X
Zagłębie Lubin - Jagielonia Białystok X

Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Originally Posted by forty
@akagi, wyszedł wczoraj na Łazienkowską i od tej pory wszelki ślad po nim zaginął.

Ktokolwiek widział,Ktokolwiek wie.Prosimy o kontakt

wróci, musi ochłonąć taki spektakularny wpierdol musi boleć

Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Kura czemu Cię nie ma Typerze PL ? smile

Dołączył: May 2001
Posty: 31,404
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,404
Likes: 2
@kura, podaj typy

Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Originally Posted by forty
@kura, podaj typy

podałem wyżej smile


Dołączył: May 2001
Posty: 31,404
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,404
Likes: 2
acha grin

Strona 88 z 90 1 2 86 87 88 89 90

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, latajaca_holenderka, Green Arrow, Lukasz111, alfa, rafal08, 11kera11, forty, bukma, rymoholik, Akhu), 815 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,058
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1