|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
 Rapid Vienna 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2014
Posty: 3,727
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2014
Posty: 3,727 |
Kusi mnie Lavillenie R. 1.8? ale czy on zdatny, żeby wygrać?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
 AIK 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2014
Posty: 3,727
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2014
Posty: 3,727 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,632
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,632 |
jak to można powiedzieć, nie moglło być 3ciego z rzędu 1-1  No jakby było 1:1 to bym się trochè....zdenerwowal. Graty beto dzięki grane bez ogladania 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
akagi spokojnie, chodziło mi o to, że powinna być druga żółta dla Kante za zagranie ręką wtedy handi by nie było, bo Piast by miał wolnego Widziałem, chyba trochę się bał, bo chwilę wcześniej dał mu pierwszą. Z drugiej strony ten Dziczek mógł dostać czerwoną za odepchniecie Kante przy wstawaniu. Ale jak to często bywa, punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
no szkoda, że Dziczek nie dostał pauzował by z nami 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
Zatrudnienie trenera spoza PL ktoremu uda sie przynajmniej przez rok wciskac kit o stabilizacji i trzymanie go w bance. Renegocjacje kontraktow (nie tylko Jedza) i renegocjacje dlugow. Chce ulozyc to zeby wygladalo jak stabilizacja ale faktycznie bez wplywow z awansu do grupy LE to bedzie GRUBO brakowalo. A dlugow jeszcze masa, pilkarze maja swoje zaleglosci ktore juz trzeba myslec zeby splacac - bo bedzie problem z PZPN Szkoda  Nie jestem kibicem Legii, ale to wyglada bardzo zle w kontekscie wystepow w pucharach. No bo nie oszukujmy sie - Legia musialaby naprawde zagrac chujowy sezon zeby w ogole do nich nie awansowali  Jeszcze troche i pozbeda sie rozstawienia w poszczegolnych fazach. To juz 2 sezon z rzedu bez grupy najprawdopodobniej bedzie. Za 2 lata wypadnie im 14/15 w ktorym zrobili wspolczynnik mocno. Pozniej z gorki do spadku 16/17 i wlasciwie pozostanie ledwo ponad wspolczynnik krajowy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
Zatrudnienie trenera spoza PL ktoremu uda sie przynajmniej przez rok wciskac kit o stabilizacji i trzymanie go w bance. Renegocjacje kontraktow (nie tylko Jedza) i renegocjacje dlugow. Chce ulozyc to zeby wygladalo jak stabilizacja ale faktycznie bez wplywow z awansu do grupy LE to bedzie GRUBO brakowalo. A dlugow jeszcze masa, pilkarze maja swoje zaleglosci ktore juz trzeba myslec zeby splacac - bo bedzie problem z PZPN Szkoda  Nie jestem kibicem Legii, ale to wyglada bardzo zle w kontekscie wystepow w pucharach. No bo nie oszukujmy sie - Legia musialaby naprawde zagrac chujowy sezon zeby w ogole do nich nie awansowali  Jeszcze troche i pozbeda sie rozstawienia w poszczegolnych fazach. To juz 2 sezon z rzedu bez grupy najprawdopodobniej bedzie. Za 2 lata wypadnie im 14/15 w ktorym zrobili wspolczynnik mocno. Pozniej z gorki do spadku 16/17 i wlasciwie pozostanie ledwo ponad wspolczynnik krajowy. Zdaje sobie z tego wszystkiego sprawe. Widze co sie dzieje i wiem jak bedzie, a skoro teraz tego nie wykorzystuja to jak maja cos robic w Europie nie majac rozstawienia? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,960
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,960 |
Beto myślisz że Leszek odpusci dzis?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,632
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,632 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,632
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,632 |
Beto myślisz że Leszek odpusci dzis? nie postawiłem nic i mam inne sprawy na głowie Dżaga dnb
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2014
Posty: 3,727
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2014
Posty: 3,727 |
Beto myślisz że Leszek odpusci dzis? Dlaczego?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,935
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,935 |
Kusi over w Lubinie. Jaga oVerowy squad. Zmęczenie po czwartku = bledy w obronie a Tuszyński i spółka na pewno u siebie ida 3 pkt. Co sądZicie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
Zastanowiłbym się czy w Lubinie nie będzie dziwnych wydarzeń, te nasze mecze zawsze mają dość ciekawe rozstrzygnięcia z nimi
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Rapid walkaw drugiej połowie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Jeszcze troche i pozbeda sie rozstawienia w poszczegolnych fazach. To juz 2 sezon z rzedu bez grupy najprawdopodobniej bedzie. Za 2 lata wypadnie im 14/15 w ktorym zrobili wspolczynnik mocno. Pozniej z gorki do spadku 16/17 i wlasciwie pozostanie ledwo ponad wspolczynnik krajowy. Tazen, jak ja Cię - mordo - lubię, za tę wiedzę o Legii, widać że tym żyjesz. Ale dzisiaj, po słabym meczu wygraliśmy i z tego się cieszę, a do historii przechodzi przede wszystkim wynik, dlatego nie mam chęci na polemikę w tej sytuacji. Po prostu mi się nie chce, ale kiedyś... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Tazen się zna lepiej na finansach Legii do Mioduskiego 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
Beto myślisz że Leszek odpusci dzis? nie postawiłem nic i mam inne sprawy na głowie Dżaga dnb Beto ma spacer po plaży zaraz a nie jakiś tam Lech ![[Linked Image from iv.pl]](https://iv.pl/images/81022599626572329007.jpg) [ iv.pl]
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|