|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Wałęsa, Jan Paweł II to były tylko pacyny dużo grubszych ryb. Cel był jasny i to im się udało przy znaczym udziale tych dwóch osób.
Dzisiejsza bucowatość, pycha i wybujałe ego Wałęsy nie pozwala pozytywnie o nim myśleć. więcej szacunku dla naszego Papieża Do naszego papieża mam duży szacunek za to jakim był człowiekiem. Chociaż pamiętam jak moja babcia w niego wierzyła, że pomoże przepędzić komuchów z Polski. Mały byłem ale trochę pamiętam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
|
|
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512 |
Pacyf, jesteś? Bo złe tematy przejęły quasi. ![[Linked Image from 78.media.tumblr.com]](https://78.media.tumblr.com/f4a8535b790cd2db46f8296f7dc947b7/tumblr_p0ewnc739H1w3p4ero1_500.jpg)
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,342 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,342 Likes: 3 |
Wałęsa, Jan Paweł II to były tylko pacyny dużo grubszych ryb. Cel był jasny i to im się udało przy znaczym udziale tych dwóch osób.
Dzisiejsza bucowatość, pycha i wybujałe ego Wałęsy nie pozwala pozytywnie o nim myśleć. Nie ma to jak w internecie wszystko przeczytać i wiedzieć wszytko. ( lub co gorsza w tv zobaczyć) Ps. Bez urazy To jest akurat moje prywatne zdanie. I na tę tezę pewnie nie znajdziesz dokumentów, bo na takie rzeczy kwitów się nie pisze. dajcie mi człowieka a znajdzie się na niego kwity na każdego w owych czasach coś by się znalazło łącznie z kaczorkami
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
Teraz go chwilę nie będzie A Burbon gdzie ? Znowu jakieś proseko obala ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
Czym innym jest wiara w coś - i tutaj kaźy może/ma prawo/powinien sobie wierzyć, a czym innym zaprzeczanie dokumentom, swoją drogą Cenckiewicz jak za czasów magistra znalazł 2 donosy Bolka to w IPN-ie sami nie wiedzieli co zrobić i tak zbierali hałdy dokumentów, ale skoro Wałęsa powiedział, że nie donosił, a pieniądze ma z toto loto to ja mu wierzę
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
Dobra, ile na LegiÄ™ dajÄ…?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
|
|
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512 |
Teraz go chwilę nie będzie A Burbon gdzie ? Znowu jakieś proseko obala ? Koninka, prysznic i kimka.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
Pacyf, jesteś? Bo złe tematy przejęły quasi. ![[Linked Image from 78.media.tumblr.com]](https://78.media.tumblr.com/f4a8535b790cd2db46f8296f7dc947b7/tumblr_p0ewnc739H1w3p4ero1_500.jpg) Zajęty! [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,342 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,342 Likes: 3 |
aker zajmij się analem, a nie bierzesz się za poważne tematy, które cię przerastają gówno wiesz i gówno widziałeś robiłeś w majty w tamtych czasach a teraz będzie wielce robił z siebie wielkiego eksperta Za to ty jesteś tępy jak twój idol już teraz wiem jakie zjeby na pis głosowały tacy ja ty
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
|
|
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2014
Posty: 3,727
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2014
Posty: 3,727 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142 |
A co ma kretynie głosowanie na pis do tego wąsatego kapusia? Aker myślę, że odnalazłbyś się w więzieniu, tam by cię nauczyli dobrego anala 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,342 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,342 Likes: 3 |
A co ma kretynie głosowanie na pis do tego wąsatego kapusia? Aker myślę, że odnalazłbyś się w więzieniu, tam by cię nauczyli dobrego anala  o Boże ciemnota wtórna co mają pisiory do Wałęsy pomyśl boroczku to nie boli kto na Lecha najbardziej szczuje co do anala to mnie już nikt tego nie musi uczyć w przeciwieństwie do ciebie prawiczku 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217
pewny piniÄ…dz
|
|
pewny piniÄ…dz
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142 |
A co ma kretynie głosowanie na pis do tego wąsatego kapusia? Aker myślę, że odnalazłbyś się w więzieniu, tam by cię nauczyli dobrego anala  o Boże ciemnota wtórna co mają pisiory do Wałęsy pomyśl boroczku to nie boli kto na Lecha najbardziej szczuje co do anala to mnie już nikt tego nie musi uczyć w przeciwieństwie do ciebie prawiczku  dobrze, że jesteś na tym forum, bo czasem brakuje tu takiego błazna, wioskowego głupka, z którego można się pośmiać 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142 |
jak nie problemy z sinicami to opowieści analne 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2014
Posty: 3,727
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2014
Posty: 3,727 |
Biczyk polazł na panienki to widać, że towarzystwo się rozpuściło jak dziadowski bicz i kłótnie mają miejsce, ale jak wróci to popamiętacie...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,379 Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
|
|
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,379 Likes: 2 |
Za to ty jesteś tępy jak twój idol Sławomir?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,342 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,342 Likes: 3 |
A co ma kretynie głosowanie na pis do tego wąsatego kapusia? Aker myślę, że odnalazłbyś się w więzieniu, tam by cię nauczyli dobrego anala  o Boże ciemnota wtórna co mają pisiory do Wałęsy pomyśl boroczku to nie boli kto na Lecha najbardziej szczuje co do anala to mnie już nikt tego nie musi uczyć w przeciwieństwie do ciebie prawiczku  dobrze, że jesteś na tym forum, bo czasem brakuje tu takiego błazna, wioskowego głupka, z którego można się pośmiać  długo myślałeś zjebie co tu napisać no i znowu napisałeś głupotę ale to tylko świadczy o tobie skoro nie kumasz co ma wspólnego pis z Wałęsą zapytaj ojca lub dziadka to może ci wytłumaczą bo widać że masz smarki pod nosem 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|