Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 49 z 66 1 2 47 48 49 50 51 65 66
Dołączył: Mar 2012
Posty: 2,339
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Mar 2012
Posty: 2,339
Originally Posted by SHARKS
Originally Posted by gwestefan
Ty nie rozumiesz ze pracę ( grę w piłkę ) mozna lubieć, swietny przyklad to maciej zurawski, gral gdzies w A klasach pod zakopanym w klubie z ktorym nie byl zwiazany niczym, i co dla kasy to robil i wogole czy on tam dostawal kase, grał dla przyjemności ile zdrowie pozwalało i moze wawrzyniak tez woli pokopac w pilke niz bawic sie w domu jak krycha z partnerką


w poroncu naklepal goli troche w 30 meczach okolo 20 sztuk


tu klepnal decydujaca na 1-0




Bonus: Unibet
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Bezjak wygryzl Sheridana Kura na dobre?

Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
O, widzę Tom zalogowany. Dlaczego olałes starych przyjaciół z mecz.pl?

Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Originally Posted by fechu
Bezjak wygryzl Sheridana Kura na dobre?

trudno powiedzieć, Sheridan zawiódł w pierwszym meczu z Gentem jednak w lidze zagrał na boku pomocy całkiem przyzwoicie, z Piastem moim zdaniem on wyjdzie w pierwszym składzie ale co dalej, pewnie będzie zależało od dyspozycji

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Originally Posted by iti
4 2 3 1?
Carlitos cofniety?
hmm

Kante jest bardziej przydatny przy dośrodkowaniach, a Carlitos jednak ma tę smykałkę do klepki przed polem karnym i dobrze ułożoną prawą nogę.

Wydaje się że to dobre rozwiązanie, przynajmniej na tę chwilę.

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Originally Posted by Loterc
https://imgur.com/a/ar7iJFB

Kupon wchodzi I 99% Polaków jest szczęśliwych o 22

więcej typów

na wysprzegleni.pl

Dołączył: Aug 2018
Posty: 6
L
stranger
stranger
L Offline
Dołączył: Aug 2018
Posty: 6
Jak wygram to się rozlicze

Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
iti Offline
PLAYOFF WINNER
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
Originally Posted by akagi
Originally Posted by iti
4 2 3 1?
Carlitos cofniety?
hmm

Kante jest bardziej przydatny przy dośrodkowaniach, a Carlitos jednak ma tę smykałkę do klepki przed polem karnym i dobrze ułożoną prawą nogę.

Wydaje się że to dobre rozwiązanie, przynajmniej na tę chwilę.
Powiem tak:
Chuj, niewazne.
Byle wygrali, byle awansowali.
Moga nawet blazejami strzelac gole wink

Dołączył: Mar 2012
Posty: 2,339
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Mar 2012
Posty: 2,339
olseny 2222222222 i anulato puke

tigerrr kula

Dołączył: Mar 2012
Posty: 2,339
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Mar 2012
Posty: 2,339
Gol, który zdobył Dame N'Doye (FC Kopenhaga) nie zostaje zaliczony, bo był spalony.

malo tego ze mulat to jeszcze pisza ze spalony

Dołączył: Mar 2012
Posty: 2,339
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Mar 2012
Posty: 2,339
efekt tigera kur......
tygrys odkrecaj te 1-1 grin

Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Wiem, że LE oglądają tylko rodziny piłkarzy szwagier ale zostałą nam tylko LM, więc nieważne komu się kibicuje na codzień, dzisiaj taki dzień, że trzeba życzyć dobrze wszystkim trzem polskim drużynom (oczywiście somsiadowi nadal trzeba życzyć źle)

Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Cretol od tyłu laugh

Jaka podszywka

Dołączył: Sep 2014
Posty: 3,727
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Sep 2014
Posty: 3,727
Originally Posted by SHARKS
efekt tigera kur......
tygrys odkrecaj te 1-1 grin

wklej jakiś gang bułgarski, to może się uda... zjebali, bo czarnuch chwilę wcześniej miał setkę i mógł podać, ale tak to jest jak zamiast głową to jajami się myśli.

Dołączył: Mar 2012
Posty: 2,339
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Mar 2012
Posty: 2,339
Originally Posted by Master.com back
Wiem, że LE oglądają tylko rodziny piłkarzy szwagier ale zostałą nam tylko LM, więc nieważne komu się kibicuje na codzień, dzisiaj taki dzień, że trzeba życzyć dobrze wszystkim trzem polskim drużynom (oczywiście somsiadowi nadal trzeba życzyć źle)



zwlaszcza jak remontuje 4 miesiac kuchnie
mam ochote zrobic mu tam wjazd
ale bardzo zle by sie to skonczylo mad

Dołączył: Mar 2012
Posty: 2,339
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Mar 2012
Posty: 2,339
Originally Posted by fechu
Cretol od tyłu laugh

Jaka podszywka
laugh

Dołączył: Mar 2012
Posty: 2,339
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Mar 2012
Posty: 2,339
Originally Posted by Tigerrr
Originally Posted by SHARKS
efekt tigera kur......
tygrys odkrecaj te 1-1 grin

wklej jakiś gang bułgarski, to może się uda... zjebali, bo czarnuch chwilę wcześniej miał setkę i mógł podać, ale tak to jest jak zamiast głową to jajami się myśli.


jest 1-1 1 leg 2-1 wiec 1-2 i dupa dogrywki mysle ze duny podkreca tempo i 2-1 albo goscie gonic wynik (do awansu) odkryja sie i kontra

Dołączył: Mar 2012
Posty: 2,339
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Mar 2012
Posty: 2,339
22222222222222222222222222222222222222222222222

aplauz

Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Originally Posted by SHARKS
Originally Posted by Master.com back
Wiem, że LE oglądają tylko rodziny piłkarzy szwagier ale zostałą nam tylko LM, więc nieważne komu się kibicuje na codzień, dzisiaj taki dzień, że trzeba życzyć dobrze wszystkim trzem polskim drużynom (oczywiście somsiadowi nadal trzeba życzyć źle)



zwlaszcza jak remontuje 4 miesiac kuchnie
mam ochote zrobic mu tam wjazd
ale bardzo zle by sie to skonczylo mad

Sorry, ale trochę przesadzasz, od razu wjazd robić. Moim zdaniem to już za wiele. W takich sytuacjach można zalać sąsiadowi zamek od drzwi klejem super glue, a nawet trzeba. Można też wysypać trochę śmieci pod jego drzwiami, a jak wiesz, który to jego samochód to można np. urwać lusterko, tylko nie zabierać, żeby nie było podejrzeń. Z wjazdem na chatę, to przesada, na codzien trzeba żyć zgodnie

Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Kretol, masz ostatnią szansę. Pokaż się tu lepiej. Mam Twoje dane adresowe jak robiłeś przelew. Zgodę na przetwarzanie danych osobowych RODO podpisałes więc jesteś w czarnej dupie.

Strona 49 z 66 1 2 47 48 49 50 51 65 66

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
12 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, alfa, rymoholik, latajaca_holenderka, Akhu, ElNinho[mmdea], aker, Lukasz111, $-man, burbon, Sensei, betowiec), 2,881 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,400
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1