dla przeciwnika"> dla przeciwnika">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 15 1 2 3 4 5 6 14 15
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,239
veteran
veteran
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,239

6*19.11/18:00/Genk-FC Brugge/over 2,5/1.7/prof./ajem

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> dla przeciwnika

Bonus: Unibet
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888
#3 19/11/2006/15:00/Polpak-Slask/2/1.85/betadwin/fart?

#4 19/11/2006/15:00/Kager-Polpharma/1/1.6/betadwin/fart?

Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,515
Likes: 11
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,515
Likes: 11
6* 19.11.2006 - 17:00/Real Saragossa - Gimnastic de Tarragona/Gimnastic strzeli gola/1,75 /totomix/rafal08


Dziekuje za spotkanie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
3* 19.11.2006 - 19:00/Mallorca-Barcelona/Barcelona/1,60/Expekt/Kidd

Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
4* 19.11.2006 - 03:05/Sacramento-San Antonio/San Antonio/1,67/Expekt/Kidd

Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,761
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,761
6. 20.11 02.00 CHI Bulls v LA Lakers 2 1.65 GB/Meister

Dołączył: Feb 2005
Posty: 914
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 914
4. 19.11 20.30 Charleroi - Mouscron 1 1.85 Ekspekt/baksiu.jhs
5. 19.11 21.00 Dep La Coruna - Celta de Vigo 1 1.95 Ekspekt/baksiu.jhs

troche na farta, bo czasu mało <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Feb 2006
Posty: 932
old hand
old hand
Dołączył: Feb 2006
Posty: 932
6* 19 lis 06 - 23:30 Gimnasia (Juj) - Boca Juniors typ 2 kurs 1.85 Expekt remigiusz

Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,487
N
veteran
veteran
N Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,487
5*19.11.2006/21:10/River Plate - Gimnasia L.P u/o2.5/2/1.6/bwin/Nostradamus

Dołączył: Feb 2006
Posty: 4,409
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 4,409
6* 19.11 21:00 /<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" />La Coruna - Celta / obie drużyny strzelą / 1,9 / Expekt / seba30

Gratki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> Piotrek za ładną serię trafnych typów.
Pozdrawiam

Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,515
Likes: 11
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,515
Likes: 11
Quote
5* 19.11.2006 - 19:00/Sao Paulo v Atletico PR/x/5,50 /bwin/rafal08


Lubie emocje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> 5,50


<img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,487
N
veteran
veteran
N Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,487
Niestety w ten weekend nie miałem takiego nosa jak rafal08. W CL porashka na całej linii.
Jeśli Kaczory dadzą d...y po raz trzeci z rzędu, tym razem z Kojotami, to i w ET20 popłynąłem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />

6*20.11.2006/02:00/Anaheim - Phoenix/1/1.55/expekt/Nostradamus

Remigiusz, dzięki za pojedynek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2003
Posty: 821
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 821
5*20.11.2006/02:00/Anaheim - Phoenix/1/1.55/expekt/panna
6*20.11.2006/04:00/Vancouver - Chicago/1/1.85/expekt/panna

Rafal08, thx za spotkanie, równie wysokich kursów w kolejnych rundach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Dołączył: Feb 2006
Posty: 932
old hand
old hand
Dołączył: Feb 2006
Posty: 932
kicham taki turniej gdzie gospodarz turnieju nie jest bezstronny i obiektywny. Dostałem zaproszenie w piątek a w sobotę je odczytałem. Przystapiłem do konkursu i wystawiłem po 3 typy na dzień. Na początku nie doczytałem regulaminu i nie wiedziałem że jest motyw typu 2 typy na dzień bo bym wogole nie zaczynał i sie nie denerwował. Na zapytanie gospodarza co z tym robimy, dostałem odpowiedź dopiero w niedziele po 23.25 jak juz wiedział że przegrał że regulamin to regulamin . Pytam co za różnica czy 2 czy 3 na dzien , skoro bez zadnych kombinacji i wyczekiwania do późnych godzin nocnych podałem uczciwie typy ???

Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,515
Likes: 11
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,515
Likes: 11
[color:"blue"] kicham taki turniej gdzie gospodarz turnieju nie jest bezstronny i obiektywny. [/color]

Wyluzuj <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />



[color:"blue"] Dostałem zaproszenie w piątek a w sobotę je odczytałem. [/color]

Wiekszosc nie dostała zaproszeń temat był od początku tygodnia .Wystarczyło zajrzeć.

[color:"blue"] Na początku nie doczytałem regulaminu [/color]

Przeciez to nie wina prowadzącego turniej tylko twoja


[color:"blue"] Pytam co za różnica czy 2 czy 3 na dzien [/color]

Kazdy turniej ma regulamin ,ktorego sie trzeba twardo trzymać.Po to by pozniej w trakcie nie było nieporozumien.

Jesli podałeś po 3 typy na jeden dzien to dwa pierwsze sie liczą.

Turniej od początku jest prowadzony bardzo dobrze,wiec jesli nie masz jakichs sensownych uwag to lepiej juz nikogo nie obrazaj .

Dołączył: Feb 2006
Posty: 932
old hand
old hand
Dołączył: Feb 2006
Posty: 932
odniosłem wrażenie takie jak pisałem, nikogo nie obrażam pisze tak jak jest . Podchodze do tego na zasadzie zabawy, nie jestem stałym bywalcem tegoż tematu bo i po co ? Trudno było przypuszczac ze dostane sie do elity skoro odpadlem juz w pierwszej rundzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> jednego z etapów. Od organizatora wymagam tylko odpowiedzi i ustosunkowania do spraw wynikłych w trakcie trwania danego etapu ! A nie po jego rozstrzygnięciu. Nie mam pretensji do regulaminu bo wszystko jest czarno na białym !!!

Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,487
N
veteran
veteran
N Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,487
Witam !
Miałem trochę pracy, było kilka błędów w typach, ale myślę, że obejdzie się bez reklamacji.
Na uwagę zasługują zacięte i dobrze punktowane pojedynki w parach 2 i 6, z których przegrani grają dalej. No i oczywiście 5.5 rafala08 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Na czerwono zwycięzcy par, na zielono "lucky losers".
Podsumowanie I rundy:

1. [color:"red"] Nostradamus[/color] - 18.remigiusz
typy trafione/typy zgłoszone:4/6 - 3/6
śred. kurs traf. typów:1.69 - 1.93

2. [color:"red"] Meister[/color] - 17. [color:"green"] pawson [/color]
typy trafione/typy zgłoszone:5/6 - 5/6
śred. kurs traf. typów:1.73 - 1.65

3. Antyhazard - 16. [color:"red"] KIDD [/color]
typy trafione/typy zgłoszone:0/0 - 4/6
śred. kurs traf. typów:0 - 1.81

4. [color:"red"] pervert[/color] - 15.loipop
typy trafione/typy zgłoszone:2/6 - 0/0
śred. kurs traf. typów:1.65 - 0

5. seba30 - 14. [color:"red"] piotrek_ndm [/color]
typy trafione/typy zgłoszone:3/6-5/6
śred. kurs traf. typów: 1.61 - 1.58

6. [color:"red"] Ajem[/color] - 13.[color:"green"] pierniczek [/color]
typy trafione/typy zgłoszone:5/6-5/6
śred. kurs traf. typów:1.7 - 1.53

7. Baracuda - 12. [color:"red"] fart? [/color]
typy trafione/typy zgłoszone: 2/6 - 2/6
śred. kurs traf. typów: 1.82 - 2.07

8. [color:"red"] Han_Solo[/color] - 11.baksiu.jhs
typy trafione/typy zgłoszone:3/6 - 2/6
śred. kurs traf. typów:1.63 - 2.22

9. panna - 10. [color:"red"] rafal08[/color]
typy trafione/typy zgłoszone:2/6 - 3/6
śred. kurs traf. typów:1.7 - 2,98

10. [color:"red"] szupes[/color] -michael89-Sroka1234 [/color]
typy trafione/typy zgłoszone:4/6 - 3/6 - 0/0
śred. kurs traf. typów:1.57 - 1.76 - 0


[color:"purple"] Dziękuję przegranym za udział i zapraszam do kolejnej edycji ET20, myślę że wystartujemy na początku LUTEGO'2007.[/color]

Za kilka minut podam pary 1/6 i zasady.
Pozdrawiam N.

Dołączył: Feb 2005
Posty: 914
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 914
Ja czegoś nie rozumiem. Czas na podanie typów jest do poniedziałku więc mam jeszcze kilka godzin. Proszę zacytować mój 6 typ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

Organizator może mi to wytłumaczyć ?

Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,515
Likes: 11
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,515
Likes: 11
Quote
Ja czegoś nie rozumiem. Czas na podanie typów jest do poniedziałku więc mam jeszcze kilka godzin. Proszę zacytować mój 6 typ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

Organizator może mi to wytłumaczyć ?

[color:"blue"] w I rundzie każdy gracz zgłasza 6 zdarzeń - rozgrywanych do godz.7.00 20-go LISTOPADA (PONIEDZIAłEK) [/color]

Do godziny 7:00 rano w poniedziałek czyli poprostu do momentu gdy kończą sie mecze nocne (NBA,NHL).

Dołączył: Feb 2005
Posty: 914
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 914
We wcześniejszych edycjach grało się do końca podanego dnia, a nie do początku. Ale ok, niech będzie.

Powodzenia wszystkim

Strona 4 z 15 1 2 3 4 5 6 14 15

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
14 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, forty, alfa, Akhu, rafal08, latajaca_holenderka, aker, 11kera11, rymoholik, betowiec, Sensei, bukma, burbon, $-man), 2,726 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,833,985
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1