|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 89
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jun 2006
Posty: 89 |
6*03.12.2006 - 20:30/ Braga - Coimbra /1/1.53/expekt/pervert 7*03.12.2006 - 21:00/Zaragoza - Osasuna /1/1.55/expekt/pervert
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,374 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,374 Likes: 11 |
Ech zawaliłem to bo nie dałem swojego głównego typu na dziś MOSTu z czech.Nie chciałem miec go we wszystkich konkursach.No coz błąd.Ten typ na farta <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> bo już nie chce mi sie dziś myśleć nad meczami.A tak to bedzie sens śledzić live <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Pozdrawiam
8*03.12.06/21:00/Real Zaragoza v Osasuna/Osasuna strzeli gola/1.55/GB/rafal08
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,487
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,487 |
Jak się ma teścia Andrzeja, to za dużo czasu na typki nie ma <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> i trzeba grac egzotykę
7*03.12.2006 - 22:10/ Belgrano - Boca Juniors/2/1.57/GB/Nostradamus 8*03.12.2006 - 21:30/Cúcuta Deportivo - Independiente Medellín/1/1.5/bwin/Nostradamus
Panowie, dzięki za pojedynek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,239
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,239 |
Głowa boli a tu trza grać
8*03.12/22:10/Belgrano-Boca Juniors/2/1.50/expekt/ajem
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />dla wszyetkich (a co mi tam i tak nie płace <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />)
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,680
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,680 |
3# 3.12/22:05/Miami Dolphins - Jacksonville Jaguars/NFL/1/1.95/expekt/baracuda 4# 3.12/23:00/N.Y. Rangers - N.Y. Islanders/NHL/1/1.80/expekt/baracuda
5# 3.12/22:05/Oakland Raiders - Houston Texans/NFL/1/1.50/expekt/baracuda
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 89
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jun 2006
Posty: 89 |
8/03.12.2006 - 22:10 Argentinos - Estudiantes 2/1.95/totomix/pervert
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> dla rywali
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 914
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2005
Posty: 914 |
6*03.12/18:00/PAOK - Panionios/1/1,50/ekspekt/baksiu.jhs 7*03.12/21:00/Manchester City - Watford/1/1,60/ekspekt/baksiu.jhs 8*03.12/16:00/Karlsruhe - Erzgebirge Aue/1/1,55/ekspekt/baksiu.jhs
Dzięki za pojedynek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> Lol. Manchester gra jutro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ale wymyśliłem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,487
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,487 |
Witam, Poniżej przedstawiam wyniki ćwierćfinałów. Jak widać skuteczność 50% dała przepustkę do półfinału. w nawiasach: (ilość traf. typów/ilość zgłoszonych typów; średni kurs traf. typów) Na uwagę zasługuje wynik seby30, najwyższa skuteczność (87%) z najwyższą średnią kursów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
Na czerwono zwycięzcy, na zielono "lucky losers"
Grupa I [color:"red"] 1. rafal08 (6/8; 1.76)[/color] [color:"green"] 2. pierniczek(6/8;1.73)[/color] 3. Nostradamus (3/8;1.62)
Grupa II [color:"red"] 1. Meister (4/8;1.63)[/color] 2. piotrek_ndm (3/8;1.66) 3. Han_Solo (3/8;1.61)
Grupa III [color:"red"] 1. Ajem (4/8;1.73)[/color] 2. pervert(3/8;1.61) 3. baksiu.jhs (3/8;1.55)
Grupa IV [color:"red"]1. seba30 (7/8;1.78) [/color] [color:"green"]2. pawson (5/8;1.74)[/color] 3. Baracuda (0/7;0)
Za kilkanaście minut przedstawię zasady i pary półfinałowe.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,487
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,487 |
[color:"blue"] DZIĘKUJĘ POKONANYM ZA UDZIAŁ W TURNIEJU. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> PONIEWAŻ PRZEGRANI UZYSKALI TĘ SAMĄ SKUTECZNOŚĆ (OPRÓCZ BARACUDY) - WSZYSTKICH ZAPRASZAM DO UDZIAŁU W KOLEJNYM ET2 0 - BEZ ELIMINACJI - ZACZNIEMY NA POCZĄTKU LUTEGO 2007, DOKŁADNĄ DATĘ PODAM PRIVEM. [/color]
Oto pary półfinałowe turnieju Masters: [color:"purple"] 1. Meister - rafal08 2. seba30 - Ajem 3. pierniczek - pawson [/color]
Poniżej przedstawiam najważniejsze zasady półfinału turnieju "Masters".
1) typujemy zdarzenia z oferty 3 buków naziemnych (profesjonał, totomix,STS) i 3 internetowych (expekt,bwin,gamebookers); 2) w pólfinale każdy gracz zgłasza [color:"red"] DZIEWIĘĆ [/color] zdarzeń - rozgrywanych do godz.24.00 10-go GRUDNIA (NIEDZIELA) - NIE WIĘCEJ NIŻ [color:"red"] TRZY [/color] ZDARZENIA Z OFERTY NA DANY DZIEŃ (typy nocne będą zaliczane do dnia poprzedniego). 3) nie można powtórzyć żadnego spotkania własnego(1x2 i np. under/over), ani MECZU zgłoszonego uprzednio przez rywala z pary; 4) o wygranej w parze decyduje wyższa skuteczność - ilość trafionych zdarzeń. Przy identycznym % skuteczności, decyduje wyższe AKO trafionych typów; 5) do punktacji będą uwzględniane typy zgłoszone na co najmniej 1 godzinę przed rozpoczęciem zdarzenia (obowiązuje 2-minutowa tolerancja); 6) gracz zgłasza swoje typy wg poniższego układu (nie ma obowiązku zgłaszania typów w jednym poście, jednakże - dla czytelności zgłoszeń - zalecam ograniczanie ilości postów):
1*DATA/GODZINA/NAZWY DRUŻYN(ZAWODNIKÓW)/TYP/KURS/NAZWA BUKA/ NICK GRACZA 2*-9* jak wyżej
7) minimalny kurs zdarzenia: buki internetowe = 1.5 buki naziemne = 1.65
8) do finału kwalifikują się: - zwycięzcy par, - jeden gracz z trójki pokonanych który osiągnie najwyższą skuteczność (w przypadku, gdy 2-3 graczy osiągnie tę samą skuteczność, decyduje wyższy średni kurs trafnych typów)
9) zwycięzca ścisłego finału otrzymuje nagrodę pieniężną w wysokości 100 zł oraz - w przypadku uzyskania 100 % skuteczności w ścisłym finale - dodatkowy bonus w wysokości 100 zł [/color]
Tyle na dziś, pozdrawiam i życzę 100 % trafnych typów.N. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,374 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,374 Likes: 11 |
1. Meister - rafal08
Witam przeciwnika
Pozwolisz,ze rozpoczne
1*04.12.06/20:45/Maritimo-Setubal/Setubal strzeli gola/1.53/GB/rafal08
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,139
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,139 |
1* 04.12.06/21:00/Manchester City - Watford/1/1.53/expekt/pawson 2* 05.12.06/20:45/FC Barcelona (-1.0) - Werder/1/2.10/expekt/pawson
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,761
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,761 |
1 04.12 20.15 FC Köln - MSV Duisburg 1 1.95 expekt/Meister
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,239
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,239 |
Witam przeciwnika
1*04.12/19:45/Basel-Luzern/over 2.5/1.50/expekt/ajem
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 4,409
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 4,409 |
Witam Ajem Zawsze po dobrej rundzie następną mam fatalną, zobaczymy jak będzie tym razem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
1* 04.12 / 21:00 /<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" />Manchester City - Watford / 2 lub 3 bramki / 1,95 / Expekt / seba30
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,374 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,374 Likes: 11 |
Setubal <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
2*05.12.06/01:05/DAL Mavericks- WAS Wizards/Dallas/1.57/GB/rafal08
3*05.12.06/02:05/GS Warriors v SA Spurs/under 202,5/1.91/GB/rafal08
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,761
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,761 |
#2 05.12 18.00 Karlov Vary - Litvinov 1 2.1 expekt/Meister #3 05.12 17.30 Jokerit-Karpat over 5.5 1.85 expekt/Meister
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876 |
Witam pawson <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
1*5.12.06/17.30/Assat Pori - Lahti Pelicans/under 5.5/1.95/expekt/Pierniczek 2*5.12.06/19.00/Storhamar - Frisk/Asker/over 5.5/1.50/expekt/Pierniczek 3*5.12.06/19.00/Farjestad(-1.5) - HV 71(+1.5)/2/1.50/expekt/Pierniczek
Życzę powodzenia i awansu do finału.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,239
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,239 |
2*05.12/20:45/Galatasaray-Liverpool/under 2.5/1.80/bwin/ajem
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,374 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,374 Likes: 11 |
Mogłbym wreszcie coś trafić <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> .jeszcze tak złego początku nie miałem w zadnej rundzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
4*05.12.06/20:45/Lincoln v Bristol R/X2/1.74/GB/rafal08
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 4,409
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 4,409 |
2* 05.12 / 20:45 /<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" />AS Roma - Valencia / Valencia strzeli gola / 1,82 / Expekt / seba30
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|