Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 12 z 15 1 2 10 11 12 13 14 15
Dołączył: Jun 2006
Posty: 89
P
journeyman
journeyman
P Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 89
6*03.12.2006 - 20:30/ Braga - Coimbra /1/1.53/expekt/pervert
7*03.12.2006 - 21:00/Zaragoza - Osasuna /1/1.55/expekt/pervert

Bonus: Unibet
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,374
Likes: 11
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,374
Likes: 11
Ech zawaliłem to bo nie dałem swojego głównego typu na dziś MOSTu z czech.Nie chciałem miec go we wszystkich konkursach.No coz błąd.Ten typ na farta <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> bo już nie chce mi sie dziś myśleć nad meczami.A tak to bedzie sens śledzić live <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Pozdrawiam

8*03.12.06/21:00/Real Zaragoza v Osasuna/Osasuna strzeli gola/1.55/GB/rafal08

Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,487
N
veteran
veteran
N Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,487
Jak się ma teścia Andrzeja, to za dużo czasu na typki nie ma <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> i trzeba grac egzotykę

7*03.12.2006 - 22:10/ Belgrano - Boca Juniors/2/1.57/GB/Nostradamus
8*03.12.2006 - 21:30/Cúcuta Deportivo - Independiente Medellín/1/1.5/bwin/Nostradamus

Panowie, dzięki za pojedynek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,239
veteran
veteran
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,239


Głowa boli a tu trza grać

8*03.12/22:10/Belgrano-Boca Juniors/2/1.50/expekt/ajem

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />dla wszyetkich (a co mi tam i tak nie płace <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />)

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,680
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,680
3# 3.12/22:05/Miami Dolphins - Jacksonville Jaguars/NFL/1/1.95/expekt/baracuda

4# 3.12/23:00/N.Y. Rangers - N.Y. Islanders/NHL/1/1.80/expekt/baracuda

5# 3.12/22:05/Oakland Raiders - Houston Texans/NFL/1/1.50/expekt/baracuda

Dołączył: Jun 2006
Posty: 89
P
journeyman
journeyman
P Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 89
8/03.12.2006 - 22:10 Argentinos - Estudiantes 2/1.95/totomix/pervert

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> dla rywali

Dołączył: Feb 2005
Posty: 914
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 914
Quote
6*03.12/18:00/PAOK - Panionios/1/1,50/ekspekt/baksiu.jhs
7*03.12/21:00/Manchester City - Watford/1/1,60/ekspekt/baksiu.jhs
8*03.12/16:00/Karlsruhe - Erzgebirge Aue/1/1,55/ekspekt/baksiu.jhs

Dzięki za pojedynek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Lol. Manchester gra jutro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ale wymyśliłem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,487
N
veteran
veteran
N Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,487
Witam,
Poniżej przedstawiam wyniki ćwierćfinałów.
Jak widać skuteczność 50% dała przepustkę do półfinału.
w nawiasach: (ilość traf. typów/ilość zgłoszonych typów; średni kurs traf. typów)
Na uwagę zasługuje wynik seby30, najwyższa skuteczność (87%) z najwyższą średnią kursów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Na czerwono zwycięzcy, na zielono "lucky losers"

Grupa I
[color:"red"] 1. rafal08 (6/8; 1.76)[/color]
[color:"green"] 2. pierniczek(6/8;1.73)[/color]
3. Nostradamus (3/8;1.62)

Grupa II
[color:"red"] 1. Meister (4/8;1.63)[/color]
2. piotrek_ndm (3/8;1.66)
3. Han_Solo (3/8;1.61)

Grupa III
[color:"red"] 1. Ajem (4/8;1.73)[/color]
2. pervert(3/8;1.61)
3. baksiu.jhs (3/8;1.55)

Grupa IV
[color:"red"]1. seba30 (7/8;1.78) [/color]
[color:"green"]2. pawson (5/8;1.74)[/color]
3. Baracuda (0/7;0)


Za kilkanaście minut przedstawię zasady i pary półfinałowe.

Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,487
N
veteran
veteran
N Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,487
[color:"blue"] DZIĘKUJĘ POKONANYM ZA UDZIAŁ W TURNIEJU. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
PONIEWAŻ PRZEGRANI UZYSKALI TĘ SAMĄ SKUTECZNOŚĆ (OPRÓCZ BARACUDY) - WSZYSTKICH ZAPRASZAM DO UDZIAŁU W KOLEJNYM ET2 0 - BEZ ELIMINACJI - ZACZNIEMY NA POCZĄTKU LUTEGO 2007, DOKŁADNĄ DATĘ PODAM PRIVEM. [/color]


Oto pary półfinałowe turnieju Masters:
[color:"purple"]
1. Meister - rafal08
2. seba30 - Ajem
3. pierniczek - pawson [/color]

Poniżej przedstawiam najważniejsze zasady półfinału turnieju "Masters".

1) typujemy zdarzenia z oferty 3 buków naziemnych (profesjonał, totomix,STS) i 3 internetowych (expekt,bwin,gamebookers);
2) w pólfinale każdy gracz zgłasza [color:"red"] DZIEWIĘĆ [/color] zdarzeń - rozgrywanych do godz.24.00 10-go GRUDNIA (NIEDZIELA) - NIE WIĘCEJ NIŻ [color:"red"] TRZY [/color] ZDARZENIA Z OFERTY NA DANY DZIEŃ (typy nocne będą zaliczane do dnia poprzedniego).
3) nie można powtórzyć żadnego spotkania własnego(1x2 i np. under/over), ani MECZU zgłoszonego uprzednio przez rywala z pary;
4) o wygranej w parze decyduje wyższa skuteczność - ilość trafionych zdarzeń. Przy identycznym % skuteczności, decyduje wyższe AKO trafionych typów;
5) do punktacji będą uwzględniane typy zgłoszone na co najmniej 1 godzinę przed rozpoczęciem zdarzenia (obowiązuje 2-minutowa tolerancja);
6) gracz zgłasza swoje typy wg poniższego układu (nie ma obowiązku zgłaszania typów w jednym poście, jednakże - dla czytelności zgłoszeń - zalecam ograniczanie ilości postów):

1*DATA/GODZINA/NAZWY DRUŻYN(ZAWODNIKÓW)/TYP/KURS/NAZWA BUKA/ NICK GRACZA
2*-9* jak wyżej

7) minimalny kurs zdarzenia:
buki internetowe = 1.5
buki naziemne = 1.65

8) do finału kwalifikują się:
- zwycięzcy par,
- jeden gracz z trójki pokonanych który osiągnie najwyższą skuteczność (w przypadku, gdy 2-3 graczy osiągnie tę samą skuteczność, decyduje wyższy średni kurs trafnych typów)

9) zwycięzca ścisłego finału otrzymuje nagrodę pieniężną w wysokości 100 zł oraz - w przypadku uzyskania 100 % skuteczności w ścisłym finale - dodatkowy bonus w wysokości 100 zł
[/color]


Tyle na dziś, pozdrawiam i życzę 100 % trafnych typów.N. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,374
Likes: 11
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,374
Likes: 11
1. Meister - rafal08

Witam przeciwnika

Pozwolisz,ze rozpoczne

1*04.12.06/20:45/Maritimo-Setubal/Setubal strzeli gola/1.53/GB/rafal08

Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,139
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,139
1* 04.12.06/21:00/Manchester City - Watford/1/1.53/expekt/pawson
2* 05.12.06/20:45/FC Barcelona (-1.0) - Werder/1/2.10/expekt/pawson

Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,761
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,761
1 04.12 20.15 FC Köln - MSV Duisburg 1 1.95 expekt/Meister

Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,239
veteran
veteran
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,239

Witam przeciwnika

1*04.12/19:45/Basel-Luzern/over 2.5/1.50/expekt/ajem

Dołączył: Feb 2006
Posty: 4,409
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 4,409
Witam Ajem
Zawsze po dobrej rundzie następną mam fatalną, zobaczymy jak będzie tym razem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

1* 04.12 / 21:00 /<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" />Manchester City - Watford / 2 lub 3 bramki / 1,95 / Expekt / seba30

Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,374
Likes: 11
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,374
Likes: 11
Setubal <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

2*05.12.06/01:05/DAL Mavericks- WAS Wizards/Dallas/1.57/GB/rafal08

3*05.12.06/02:05/GS Warriors v SA Spurs/under 202,5/1.91/GB/rafal08

Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,761
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,761
#2 05.12 18.00 Karlov Vary - Litvinov 1 2.1 expekt/Meister
#3 05.12 17.30 Jokerit-Karpat over 5.5 1.85 expekt/Meister

Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
Witam pawson <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

1*5.12.06/17.30/Assat Pori - Lahti Pelicans/under 5.5/1.95/expekt/Pierniczek
2*5.12.06/19.00/Storhamar - Frisk/Asker/over 5.5/1.50/expekt/Pierniczek
3*5.12.06/19.00/Farjestad(-1.5) - HV 71(+1.5)/2/1.50/expekt/Pierniczek

Życzę powodzenia i awansu do finału.

Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,239
veteran
veteran
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,239

2*05.12/20:45/Galatasaray-Liverpool/under 2.5/1.80/bwin/ajem

Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,374
Likes: 11
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,374
Likes: 11
Mogłbym wreszcie coś trafić <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> .jeszcze tak złego początku nie miałem w zadnej rundzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

4*05.12.06/20:45/Lincoln v Bristol R/X2/1.74/GB/rafal08

Dołączył: Feb 2006
Posty: 4,409
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 4,409
2* 05.12 / 20:45 /<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" />AS Roma - Valencia / Valencia strzeli gola / 1,82 / Expekt / seba30

Strona 12 z 15 1 2 10 11 12 13 14 15

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, forty, 11kera11, poozon, kamel), 2,707 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,359
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1