------- ziomal hpc ======= luki erykp..."> ------- ziomal hpc ======= luki erykp...">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 3 1 2 3
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Witam ostatnią czwórkę w rundzie półfinałowej! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

-------
ziomal
hpc
=======
luki
erykpp
-------

Powodzenia w awansie do finału!!!

Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740
H
hpc Offline
H Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740
witam Ziomal

#1 STS 20.12
215 UCD Dublin-Shelbourne (2) kurs 2,60

Powodzenia

Dołączył: Aug 2001
Posty: 174
Z
member
member
Z Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 174
Witam HPC

#1
20:55 17.12.2001 Unibet
6234 Aston Villa - Ipswich 1 1.60

#2
14:55 19.12.2001 Unibet
6904 Chievo - Lazio 1 2.75

moze jeszcze podam na dzisiaj NHL
ale sie jeszcze zastanowie

Dołączył: Oct 2001
Posty: 155
E
member
member
E Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 155
Witam luki
#1
UNIBET 19.12 14.55
6902 ATALANTA-AC MILAN 2 2.55

Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740
H
hpc Offline
H Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740
witam
Ziomal, jeśli zdecydujesz się na NHL, to sprawdź, czy kursy z STS są aktualne, czy wystawione tylko dla przyciągnięcia graczy do punktów.
Ja mam dziś przedświąteczne zakupy z rodzinką i będę dość późno, i nie mam możliwości obserwowania spadków.
To tak jak w zeszłym tygodniu z angielską.
Wystawili kilka chorych kursów, a nikt nie mógł ich zagrać.
Teraz zrobili jakieś wariactwa w NHL.

Powodzenia
hpc

Dołączył: Aug 2001
Posty: 174
Z
member
member
Z Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 174
z NHL to jednak zrezygnuje
mialem zamiar dac montreal z tampa

ale postawie na jutrzejszy mecz ligi francuskiej

20:40 18.12.2001 Unibet
6829 Bordeaux - Marseille 1 1.75

Dołączył: Aug 2001
Posty: 174
Z
member
member
Z Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 174
to byl kupon #3

Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
Quote
Oryginalnie wysłał ziomal:
[qb]z NHL to jednak zrezygnuje
mialem zamiar dac montreal z tampa

ale postawie na jutrzejszy mecz ligi francuskiej

20:40 18.12.2001 Unibet
6829 Bordeaux - Marseille 1 1.75[/qb]

GRATULACJE !
o ile się nie mylę pokonaleś uQs'a
Jesteś moim faworytem ale szczerze mówiąc myślę,że ten typ ci nie wejdzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" />
POWODZENIA !

Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Quote
Oryginalnie wysłał DJ SOSNA:
[qb]Jesteś moim faworytem ale szczerze mówiąc myślę,że ten typ ci nie wejdzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" /> [/qb]

Prawdziwy kibic?

Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119
Quote
Oryginalnie wysłał Szakal:
[qb]

Prawdziwy kibic?[/qb]

Ja też życzę tytułu ziomalowi, bo jak on to wygra to będę zadowolony - w debiucie awansowałem do III rundy a tu przegrałem z potencjalnym mistrzem

gogogo ZIOMAL!

Dołączył: Oct 2001
Posty: 600
L
addict
addict
L Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 600
Witaj erykpp.
#1
18.12godz.19.55 UNIBET
6970 moeskroen-brugge 1 4.4

Dołączył: Aug 2001
Posty: 174
Z
member
member
Z Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 174
Quote
Oryginalnie wysłał luki:
[qb]Witaj erykpp.
#1
18.12godz.19.55 UNIBET
6970 moeskroen-brugge 1 4.4[/qb]

to bylo niezle <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Oct 2001
Posty: 100
D
member
member
D Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 100
Quote
Oryginalnie wysłał Prem$:
[qb]

Ja też życzę tytułu ziomalowi, bo jak on to wygra to będę zadowolony - w debiucie awansowałem do III rundy a tu przegrałem z potencjalnym mistrzem

gogogo ZIOMAL![/qb]

Również życzę zdobycia tytułu Ziomalowi,
Niech tytuł trafi do stolicy polskiej miedzi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Przepraszam za prowadzenie zapisów w tym samym czasie, ale jest to konieczne jeśli chcemy połączyć obie edycje Playoff bez żadnej przerwy.

Powodzenia dla Was wszystkich w drodze do finału! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740
H
hpc Offline
H Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740
witam
przy tak licznej grupie zwolenników Ziomala, moje szanse wygladaja raczej marnie, ale skoro fartownie jestem tak wysoko, to spróbuję na farcik zagrać
#2 19.12 Unibet
6845 Sheffield Wed-Watford (2) kurs 2,45

Powodzenia
hpc

Dołączył: Jun 2001
Posty: 486
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 486
Hpc pokonales mnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> i kibicuje Tobie !

Mam nadzieje, ze okazesz sie najlepszy zreszta sledzac Twoje typy jestes swietny !

HPC go,go,go,go,gogo,go,go,go,go

Dołączył: Aug 2001
Posty: 174
Z
member
member
Z Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 174
kto wie na kiedy
przelozono Chievo - Lazio ??

HPC
kibice nie walcza
ale my postaramy sie o fascynujacy pojedynek

pozdrowienia

Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Quote
Oryginalnie wysłał Mario:
[qb]Hpc pokonales mnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> i kibicuje Tobie !

Mam nadzieje, ze okazesz sie najlepszy zreszta sledzac Twoje typy jestes swietny !

HPC go,go,go,go,gogo,go,go,go,go[/qb]
Też mu kibicuje. Hpc do boju!

Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740
H
hpc Offline
H Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740
witam
Zacząłem słabiutko, a poza Watford większość trafiłem. Kiedyś miałem zasadę nie grać przeciwko Sheffield Wed u siebie, ale stało się.

Nie ma na co czekać.
#3 STS 22.12
477 Peterborough-Tranmere (2) kurs 3,50

mam pewne wątpliwości, ale w końcu gdzie ich nie ma.

Dołączył: Aug 2001
Posty: 174
Z
member
member
Z Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 174
Quote
Oryginalnie wysłał hpc:
[qb]witam Ziomal

#1 STS 20.12
215 UCD Dublin-Shelbourne (2) kurs 2,60

Powodzenia[/qb]

hpc
czy ten mecz nie jest czasami w niedziele 23.12 ?
tak przynajmniej jest w ofercie profa

Strona 1 z 3 1 2 3

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników ($-man, rafal08, latajaca_holenderka, alfa, betowiec, forty, rymoholik, burbon, Akhu), 2,454 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,289
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1