|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 155
member
|
|
member
Dołączył: Oct 2001
Posty: 155 |
Witam ponownie luki 23.12 17.00 UNIBET7 7400 LIVERPOOL-ARSENAL x 3.15
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Oryginalnie wysłał ziomal: [qb]kurde dopiero teraz zauwazylem w regulaminie ze w polfinale sie podaje 7 meczy[/qb] Dzięki za przypomnienie wszystkim! Tak było w regulaminie od samego początku ale w sumie mogłem o tym wspomnieć jak otwierałem ten temat.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 174
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2001
Posty: 174 |
#6 18:55 23.12.2001 7294 Boavista - Benfica 1 2.05
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 155
member
|
|
member
Dołączył: Oct 2001
Posty: 155 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740 |
witam Ziomal zaznacz u jakiego buka wiadomo, że Unibet ale zawsze. Ten Geel to był mi potrzebny. Nie ma co. Dobrze, ze Expekt nie trzyma II Belgii.
W Liverpool gram -2,5 bramki w realu i widzę ciemno.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740 |
witam Ziomal, podaj buka w poz #6
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740 |
witam Ziomal piszesz, że własnie przeczytałeś regulamin patrz pkt 11 No co ja mam zrobić. Przecież to w końcu półfinał.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 174
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2001
Posty: 174 |
sorry ze nie podalem booka w #6 to byl kurs z UNIBETU
dzisiaj nie mialem za bardzo dostepu do netu a w cafee sie bardzo spieszylem wiec stad to niedociagniecie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740 |
witam wszystko dobrze, a gdyby było 1-1 w Benfice.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740 |
witam
Stan przed meczem Boavista-Benfica
hpc + 174 (po 6 typach) ziomal - 155 (po 5 typach)
Jako typ #6 podajesz mecz bez bukmachera (pkt 11 regulaminu), 45 minut przed meczem wysyłam 3 wiadomości do play-off, żebyś sprawę uzupełnił. W poprzednich etapach taką samą historię miałem dwa razy i uznawałem ją na korzyść konkurenta.
Zaraz wigilia, więc uznam i ten wynik, ale boję się, że wychodzę na durnia. W końcu mi także zależy, żeby w tym finale uczestniczyć.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 174
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2001
Posty: 174 |
7 00:55 24.12.2001 UNIBET 7890 Chicago Blackhawks - Detroit Red Wings Hokej na lodzie-NHL 1 2.65
zapomnialem o wpisywaniu booka
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740 |
witam #7 Unibet 23.12 0:55 7910 Boston-Memphis (1) zawiera dogrywkę k. 1,14
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740 |
witam aneks do #7 termin 23.12 23:55
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740 |
zastanawiam się nad drugim pojedynkiem luki - erykpp (5-3 w wysłanych typach). Jak oni to rozwiążą. Tylko 7 zdarzeń do obstawienia.
Pozdrawiam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,232
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,232 |
Oryginalnie wysłał hpc: [qb]zastanawiam się nad drugim pojedynkiem luki - erykpp (5-3 w wysłanych typach). Jak oni to rozwiążą. Tylko 7 zdarzeń do obstawienia.
Pozdrawiam.[/qb] Hpc, zapomniałeś o NFL.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740 |
witam
fakt. Jest i mecz NFL. A Expekt przyjmuje dodatkowo w której rodzinie będzie pierwsze dziecko. Przy odrobinie fartu...
To żart oczywiście.
Życzę wygranej Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740 |
sorry nie ma już tej pozycji z dzieckiem Była w Inne Pewnie się już urodziło.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 155
member
|
|
member
Dołączył: Oct 2001
Posty: 155 |
oj luki luki dobrze ze sie obudzilem,zagram bo mam szacunek dla ludzi ,ktorych wyeliminowalem #4,#5,#6,#7 PROF 23-24 .12 951 TORONTO-MIAMI x 16 952 BOSTON-MAMPHUS x 18 953 S.ANTONIO-MILWAUKE x 15 954 SACRAMENTO-PHOENIX x 15 i to byloby na tyle jescze ci pogrutuluje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 600
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2001
Posty: 600 |
#6 23-24.12 PROF 924 chicago-detroit 0 3.8 #7 23-24.12 PROF 926 phoenix-anaheim 0 4.0
|
|
|
Link skopiowany do schowka