Dobra jak się liczą małe punkty to Makaron ma -22 My +7 Czyli wychodzi że możemy przegrać 14 punktów jutro. Dobrze kombinuję?
Dobrze.
61pkt musimy jutro ugrac lub seta.
Ale raczej seta nie ugramy. Zapewne umowa z Serbami byla taka, ze oni nam dzis odpuszczaja ale maja przywilej wybrania przeciwnika w polfinale i zapewne beda chcieli zajac 1 miejsce zeby zagrac z Brazylia.
Dobra jak się liczą małe punkty to Makaron ma -22 My +7 Czyli wychodzi że możemy przegrać 14 punktów jutro. Dobrze kombinuję?
Dobrze.
61pkt musimy jutro ugrac lub seta.
Ale raczej seta nie ugramy. Zapewne umowa z Serbami byla taka, ze oni nam dzis odpuszczaja ale maja przywilej wybrania przeciwnika w polfinale i zapewne beda chcieli zajac 1 miejsce zeby zagrac z Brazylia.
Iti pisał że im starcza 54 pkt w tym meczu do awansu.
Czy ja dobrze rozumiem?
Serbowie na tych mistrzostwach grają z nami drugi raz. Drugi raz przerżną z kretesem - raz olewając, drugi raz kunktatorsko licząc punkciki. I mimo to będą w top4?
Śmieszne to
dokladnie Bzyku +1 Moze jeszcze zagramy z Serbia w finale i dopiero wtedy bedzie to mecz na 100% z obu stron
Dobra jak się liczą małe punkty to Makaron ma -22 My +7 Czyli wychodzi że możemy przegrać 14 punktów jutro. Dobrze kombinuję?
Dobrze.
61pkt musimy jutro ugrac lub seta.
Ale raczej seta nie ugramy. Zapewne umowa z Serbami byla taka, ze oni nam dzis odpuszczaja ale maja przywilej wybrania przeciwnika w polfinale i zapewne beda chcieli zajac 1 miejsce zeby zagrac z Brazylia.
A Makaron coś ma do powiedzenia w tej umowie?
Mniej więcej tyle (Polska i Serbia siedzą sobie, Brazylia z 2 grupy stoi i się przygląda, a Włochy chcą wejśc):