|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102 |
Oprocz tej calej smiesznej propagandy, opowiesci dziwnej tresci jak to dziadek Zenek postawil 200 zakladow o ako 9,4*10^12 itp zastanawia mnie cos innego. Czy buki naziemne czuja sie az tak zagrozone konkurencja internetowa ze na tym polega ich kampania marketingowa ? Osobiscie gram tylko online i nie wiem jaka popularnoscia ciesza sie naziemni. Czy naziemni w ogole przeprowadzaja jakies promocje ? Wiadomo ze podowojenie depozytu nie wchodzi w rachube ale czy robia jakies np. freebety czy cos podobnego ? Jaki maja sens w tym aby publikowac takie smieci ? Przeciez to sie tylko do "Fucktu" nadaje :/ Jak mają przeprowadzać jak ich państwo okrada !!!!!!! Panuje złodziejstwo ,to nasz kraj i nasze bzdurne podatki, gdyby tego nie było już dawno w Polsce mielibyśmy naziemniaki internetowe ,buki typu Coral , Stan James ,Ladbrokes myśle że również otwarły by swoje punkty fizyczne byłaby większa konkurencja a co się z tym wiąże gracze mieli by znacznie lepiej. oprócz STSu naziemne buki ledwo prosperują właśnie przez podatki ,nie przez grę ludzi w internetowych bukach !
|
|
|
Link skopiowany do schowka