|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
sory BKS, źle Ci podpowiedziałem spoko, życie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,306 Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
|
|
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,306 Likes: 2 |
Wszyscy piłkarze robią to samo zaczepki, prowokacje itp. Bez sensu pisać, że jedni grzeczniejsi od drugich.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
bez przesady okulary pokazał słusznie bo patafian nie podyktował rożnego
kartka juz była omawiana,szanujmy się
fakt że Złotek zle wyglądał
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,306 Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
|
|
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,306 Likes: 2 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 29,370
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,370 |
Brzydkie zachowanie graczy Legii: - cały czas mobbing na sędziego, aby pokazywał kartki graczom Jagiellonii - Nagy rzuca piłką (słuszna żk) i symuluje (szkoda, że nie było 2żk) - André Martins pokazuje asystentowi okulary (dlaczego brak kartki?!) #JAGLEG Tarasa też oszczędził ale on nie z L
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,306 Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
|
|
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,306 Likes: 2 |
bez przesady okulary pokazał słusznie bo patafian nie podyktował rożnego
kartka juz była omawiana,szanujmy się
fakt że Złotek zle wyglądał W każdą stronę się coś znajdzie. Niech się dziubią nawzajem jak lubio. Nie ma co rozkładać na czynniki.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
Brzydkie zachowanie graczy Legii: - cały czas mobbing na sędziego, aby pokazywał kartki graczom Jagiellonii - Nagy rzuca piłką (słuszna żk) i symuluje (szkoda, że nie było 2żk) - André Martins pokazuje asystentowi okulary (dlaczego brak kartki?!) #JAGLEG Tarasa też oszczędził ale on nie z L nie mój wpis pytaj u źródła @h_demboveac o Tarasie też napisał, nie chce mi się wklejać
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
w Valladolid po gola @2,200 500,00 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
dobry odcinek
Kolasa,Szaranowicz ,Bronek z SLD
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 29,370
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,370 |
Brzydkie zachowanie graczy Legii: - cały czas mobbing na sędziego, aby pokazywał kartki graczom Jagiellonii - Nagy rzuca piłką (słuszna żk) i symuluje (szkoda, że nie było 2żk) - André Martins pokazuje asystentowi okulary (dlaczego brak kartki?!) #JAGLEG Tarasa też oszczędził ale on nie z L nie mój wpis pytaj u źródła @h_demboveac o Tarasie też napisał, nie chce mi się wklejać nie mam tt, a odniosłem się tylko do tego co nie było tu napisane
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Przed meczem Kura, były wpisy że bardzo chujowo ponieważ sędziuje Złotek. Bodajże 3,4 było na CZK w meczu. Ale jak zawsze punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Remis... Dla nas niedosyt, a dla Was... Na tę chwilę jesteście liderami, cieszcie się dopóki możecie.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 24,129 Likes: 9
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,129 Likes: 9 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,725 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,725 Likes: 5 |
popsuli samolot 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,585 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,585 Likes: 10 |
Gość co dzwoni na weszło szybko wyjaśnił redaktora
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,306 Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
|
|
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,306 Likes: 2 |
akagi pewny siebie odkąd przyszedł Sa Pinto  przetłumaczę: zdobędziemy mistrza i tak 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
Przed meczem Kura, były wpisy że bardzo chujowo ponieważ sędziuje Złotek. Bodajże 3,4 było na CZK w meczu. Ale jak zawsze punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Remis... Dla nas niedosyt, a dla Was... Na tę chwilę jesteście liderami, cieszcie się dopóki możecie.  no trudno się cieszyć z punktu jak się traci bramkę w końcówce, z przebiegu meczu remis chyba jednak sprawiedliwy, co do liderowania mnie już takie drobne rzeczy nie cieszą 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
akagi pewny siebie odkąd przyszedł Sa Pinto  przetłumaczę: zdobędziemy mistrza i tak  Nie będę tego ukrywał, jestem pewny. Gość ma w sobie coś, co dla takich "gwiazdek" jak w Legii, jest potrzebne. Ma autorytet i ma pełne poparcie Miodka, który prędzej wyrzuci 11 piłkarzy niż jego. Na tym opieram tę pewność, a poza tym widzę jak się drużyna zmienia na lepsze.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
no trudno się cieszyć z punktu jak się traci bramkę w końcówce, z przebiegu meczu remis chyba jednak sprawiedliwy, co do liderowania mnie już takie drobne rzeczy nie cieszą  Tak tak, rozumiem Cię. Zawsze jest pewien zawód, jak niby wygrany mecz remisuje się w końcówce. Ale spójrz na to trochę inaczej. Graliście jako lider u siebie, a po strzelonej bramce w zasadzie zachowywaliście się jak beniaminek, który liczy na kontry i błędy przeciwnika. Ale to już historia, liga trwa dalej. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
dzisiejsza akcja Legii byla mocno nierozsadna, w tej sprawie juz wisza niesamowite paragrafy do przybicia
a z tego co bylo widac ogrom osob nie wraca do Warszawy z ekipa tylko ze sluzbami
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|