Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 24 z 105 1 2 22 23 24 25 26 104 105
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
oczywiście masz rację druga połowa oddana inicjatywa Legii i to się zemściło, mecz za nami a liga rozstrzygnie się i tak nie w spotkaniach bezpośrednich, jak nie będziemy wygrywać ze słabszymi zespołami to nie mamy na co liczyć

Bonus: Unibet
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Originally Posted by Kura
oczywiście masz rację druga połowa oddana inicjatywa Legii i to się zemściło, mecz za nami a liga rozstrzygnie się i tak nie w spotkaniach bezpośrednich, jak nie będziemy wygrywać ze słabszymi zespołami to nie mamy na co liczyć
juz dzis wiadomo ze braknie rowno 2pkt z dzisiejszego meczu

zamiast rozbic Legie to znow dajemy dupy, a przeciwnik klasy mocno sredniej

ogolnie mecz fatalny z obu stron, Jaga skonczyla gre w 1 minucie, a Legia nie umiala nic z tym zrobic, ale my mamy "kadrowicza", chociaz chuj wie czy go winic, pech

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Originally Posted by Tazen
dzisiejsza akcja Legii byla mocno nierozsadna, w tej sprawie juz wisza niesamowite paragrafy do przybicia

a z tego co bylo widac ogrom osob nie wraca do Warszawy z ekipa tylko ze sluzbami

Cieszy mnie Twoja troskliwość i ją szanuję.

Z drugiej strony, co w takiej sytuacji zrobiliście Wy ?
Palą Wam flagę na Waszym stadionie, a od Was próbuje atakować sektor Legii dwóch kamikaze.

Mało to poważne.

Ale jak już wspomniałem...

O tym punkcie widzenia. smile

Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Originally Posted by akagi
Originally Posted by Tazen
dzisiejsza akcja Legii byla mocno nierozsadna, w tej sprawie juz wisza niesamowite paragrafy do przybicia

a z tego co bylo widac ogrom osob nie wraca do Warszawy z ekipa tylko ze sluzbami

Cieszy mnie Twoja troskliwość i ją szanuję.

Z drugiej strony, co w takiej sytuacji zrobiliście Wy ?
Palą Wam flagę na Waszym stadionie, a od Was próbuje atakować sektor Legii dwóch kamikaze.

Mało to poważne.

Ale jak już wspomniałem...

O tym punkcie widzenia. smile
Chlopie chyba oszalales ze ja cokolwiek tlumacze

czaisz, ze chlopcy wieszajacy te flagi moga zniknac na okolo dekade za kraty? a oberwie sie nawet nie zamieszanym, bo poleci pewnie kilkanascie jak nie klikadziesiat glow na kryminal

bez sektorowki maja na dloni nazwiska, ktore potrzebuja, to nie bylo warte, naprawde

sprawa skrojenia tych flag ma ogromne akta i prokurator pociagnal to tak wielowatkowo, ze bardziej oplacac sie mogl gwalt niz wywieszenie tych plocien. Wiesz, ze szukaja winnych katastrofy w ruchu ladowym w zwiazku ze skrjoeniem flag? Sa tez inne ciekawe tematy, ktore zostana przyklepane komus. O to mi chodzi.

Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,363
Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,363
Likes: 2
No i znów północ zaskoczyła rozmnażających pieniążki w totolotku.

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
A skąd Ty piszesz, z prokuratury?

Ja tylko przedstawiłem już zaistniałą sytuację, a Ty wekslujesz na inne tory.

Nie ciągnij tego, bo to nie ma sensu.





Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Biczyka ścieło 2 lufki

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
w życiu

Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,658
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,658
Likes: 10
Magiczne ziolka

Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,658
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,658
Likes: 10
Filterek bibułka

Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,606
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,606

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Originally Posted by Sensei
Magiczne ziolka
pierwszy piątek od niepamiętnego czasu kiedy jestem trzeźwy smile


Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Originally Posted by akagi
A skąd Ty piszesz, z prokuratury?

Ja tylko przedstawiłem już zaistniałą sytuację, a Ty wekslujesz na inne tory.

Nie ciągnij tego, bo to nie ma sensu.
Na jakich torach to wypuscilem, na takich dojechalo do stacji, a Ty szukasz problemu w moim szczerym zmartwieniu ze sporo problemow moze to przyniesc. Kazdy widzial co sie dzialo, a raczej co sie nie dzialo i tyle w temacie, nawet nie zaczynam jakichkolwiek usprawiedliwien bo i po co?

Zaluje jedynie, ze u schylku polskiej ultraski jeszcze pare grubych gwozdzi zostanie wbitych w paru ludzi. A bardziej mi zal chlopakow, co kreca wariackie akcje z oprawami czy flagami, a nie parowek co trudnia sie "miastowymi" interesami ktore zachodza dzis bardzo daleko i chuj w dupe takim psom.
A u schylku, bo w ciagu max roku nowa ustawa o masowych i robimy pogrzeb kibicowania w Polsce, chyba kazda ultras grupa zaprzestanie wtedy dzialalnosci niestety.

Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,658
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,658
Likes: 10
jedziemy z tym ,Wrzucaj na kolumny biczu

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
dobre meczycho nhl na tvpsport
mam tampę

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Originally Posted by Sensei
jedziemy z tym ,Wrzucaj na kolumny biczu
KlasyG

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
krążka nie widać

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Musisz od BenQa TV 4 k kopsnąć i patent na darmowe strimy z dymami od magicala !

http://onhockey.tv/streamsgate.php?channel=golden_knights%26ty=h

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
A miałem jeszcze o coś pacyfka spytać.

Mistrzu, Ty dzisiaj tak kibicowałeś Jadze, a przecież Twoja Miedź grała. smile

Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,363
Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,363
Likes: 2
Originally Posted by pacyfista
krążka nie widać

Też nigdy krążka nie widzę. Nie wiem jak trzeba oglądać hokej, żeby robić to dobrze.

Strona 24 z 105 1 2 22 23 24 25 26 104 105

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, rafal08, forty, aker, burbon, latajaca_holenderka), 628 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,599
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1