|
|
Dołączył: Sep 2012
Posty: 6,097
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2012
Posty: 6,097 |
ależ Widzew wypierdolił Lecha, takiej straty "w terenie" nie było od dawna, u takiej ekipy ??? Lech traci wszystkie fany, które miał na wyjeździe w Szczecinie na rzecz Widzewa ale co zerwali je meczu czy zdobyli w walce?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,496
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,496 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
trzeba przyznać, że to chyba największa wtopa w ostatnich latach w Polsce. Taka ekipa, tyle flag, po wyjeździe gdzie większość kumatych była, szok, zwłaszcza patrząc, że ostatnie krojenie to raczej typowo magazynowe z racji zmiany specyfiki "branży"
szok, naprawde
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
trzeba przyznać, że to chyba największa wtopa w ostatnich latach w Polsce. Taka ekipa, tyle flag, po wyjeździe gdzie większość kumatych była, szok, zwłaszcza patrząc, że ostatnie krojenie to raczej typowo magazynowe z racji zmiany specyfiki "branży"
szok, naprawde Wyczaili ultrasów odnoszących flagi. Lech pewnie nie spodziewał się że ktoś może w Poznaniu się czaić.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
domyslam sie ze przechwycono flagi na patencie gdy Lech wracał do Poznania, wiec pewnie plecy lataly caly wyjazd za nimi
nie dziwne, teraz chuj wie kto jest kim, różni ludzie wkradają się we wrogie ekipy i strzelają z ucha
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,305 Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
|
|
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,305 Likes: 2 |
Ruiz jaka akcja. Zielu się oddala od grania.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
trzeba przyznać, że to chyba największa wtopa w ostatnich latach w Polsce. Taka ekipa, tyle flag, po wyjeździe gdzie większość kumatych była, szok, zwłaszcza patrząc, że ostatnie krojenie to raczej typowo magazynowe z racji zmiany specyfiki "branży"
szok, naprawde Wyczaili ultrasów odnoszących flagi. Lech pewnie nie spodziewał się że ktoś może w Poznaniu się czaić. To chyba najwieksza bolaczka miast typu Poznan Bialystok czy Szczecin, brak rywala obok i nawet nie pomyslisz ze cos sie stanie. Swoja droga dziwna akcja, w Bialym po wyjazdach nigdy nie odwozono flag (wlasnie w obawie) nawet przed magazynem. To nam uchronilo pare sztuk przed Legia, bo z Gdanska zostaly w domu jednego z kibicow. Szybka odbitka Widzewa, stracili na rzecz ŁKS pare szmatek i w pare mc zawijaja torbe zgodowicza silniejszego niz ŁKS.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,305 Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
|
|
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,305 Likes: 2 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
trzeba przyznac ze w "ultras" to Legia trzyma fason mocno. O oprawach nie trzeba mowic, flagi gubi kazdy a Legia po Wild Westach na rzecz Miedzi nic nie traci chyba, o ile pamietam, jeszcze Korona chyba zrywke z TB miala, ale flagi calej nie zlapala
chociaz chyba ostatnio Widzew cos tam trafil, nie pamietam juz
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
dobry wieczór
dzisiejsza lista Twarowski
chciał ukarać dyscyplinarnie zawieszeniem za wypowiedz po meczu z L
ja propsuje takie wypowiedzi.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2012
Posty: 6,097
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2012
Posty: 6,097 |
trzeba przyznać, że to chyba największa wtopa w ostatnich latach w Polsce. Taka ekipa, tyle flag, po wyjeździe gdzie większość kumatych była, szok, zwłaszcza patrząc, że ostatnie krojenie to raczej typowo magazynowe z racji zmiany specyfiki "branży"
szok, naprawde Wyczaili ultrasów odnoszących flagi. Lech pewnie nie spodziewał się że ktoś może w Poznaniu się czaić. jak w Poznaniu jak to było u paprykarzy?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
Runje został pogryziony przez psa pana Sławka i pasowały tylko spodnie Przytuły
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
wiedziałem że pacyfek wyczaisz spodnie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
Ivan podsumował ligę 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,305 Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
|
|
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,305 Likes: 2 |
Jak się czyta o tych flagach to tak jakby dzieci w piaskownicy zabierały sobie foremkę.
Milik aktywny. Zaraz wbije.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
Marciniak do sędziego, wieśniaku jebany?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
|
|
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162 |
Jak się czyta o tych flagach to tak jakby dzieci w piaskownicy zabierały sobie foremkę.
Milik aktywny. Zaraz wbije. powaga, jak czasem czytam ze ktos zabral komustam flage i sie z nia fotografuje to sie zastanawiam gdzie sie podzialy ich rozumy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
Jak się czyta o tych flagach to tak jakby dzieci w piaskownicy zabierały sobie foremkę.
Milik aktywny. Zaraz wbije. to tylko zabawa, nie przywiazuj do tego wielkiej wagi taka gra, tylko dla doroslych, krzywda nikomu sie nie dzieje, tylko ktos sie moze wkurwic
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|