|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
wielkie Heerenveen po gole!
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
Kownaś i Żurkowski maja grac w młodziezówce
po chuja oni do Brzęczka na Mongolia-Zair
na kadre przyjdzie czas.
Hajto idz do koziej pizdy
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,734
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,734 |
Kownaś i Żurkowski maja grac w młodziezówce
po chuja oni do Brzęczka na Mongolia-Zair
na kadre przyjdzie czas.
Hajto idz do koziej pizdy ja mysle ze mial troche racji, bo spuszczają sie ze zdobyli 4 pkt na Danii ale co to dało jak na wyspach stracili 4. Jak patrze na ta reprezentacje głaskaną i żelowaną to krew zalewa
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565
Czy Państwo to widzą?
|
|
Czy Państwo to widzą?
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565 |
Mooras niestety muszę wciągnąć ciebie na listę co to za lista ?? to nie może być prawda 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
Master ostatnio słaby poziom cały czas to samo wkleja, więc coś nowego ![[Linked Image from images91.fotosik.pl]](https://images91.fotosik.pl/68/1fa581a2c846def9gen.jpg)
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2015
Posty: 6,988
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2015
Posty: 6,988 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
głaskanie zaczyna się juz od rodziców
dzisiaj dzieci to niestety pizdeusze
kiedys jezdziło sie na jednym rowerze we dwóch na trening 5 km a dzisiaj stary podwozi merolem pod sam nos
a młody nie potrafi podbić 5 razy piłki
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
Kownaś I Żurek mają dokończyć dzieło u Cześka
a nie grać 15 minut u Brzęczka w meczu z Zairem
szansa na awans jest mała ale kto wczoraj myslał ze Freiburg zrobi punkty na Bayernie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,734
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,734 |
Nalezy wziasc pod uwage zmiane czasów i ja to rozumiem. Przeciez nie chodzi o to zeby w trampkach biegali, w latach 90 starsi pilkarze tez mowili "teraz to młodzi mają". Fakt jest taki charakteru żelusienie maja, przepłacani są w chuj i taki jest efekt. Ostatnio czytalem fajny wywiad z bylym spikerem legii on fajnie to wszystko okresli, kasa kasa, a reszte ma globoko w dupie taki piłkarz żeluś
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
|
|
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162 |
Master ostatnio słaby poziom cały czas to samo wkleja, więc coś nowego ![[Linked Image from images91.fotosik.pl]](https://images91.fotosik.pl/68/1fa581a2c846def9gen.jpg) 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,734
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,734 |
Kownacki niech zacznie cos grac w Sampie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
Kownaś I Żurek mają dokończyć dzieło u Cześka
a nie grać 15 minut u Brzęczka w meczu z Zairem
szansa na awans jest mała ale kto wczoraj myslał ze Freiburg zrobi punkty na Bayernie Podpisuje się pod tym. Póki jest szansa na awans młodzieżówka musi grać w najsilniejszym składzie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
ładnie z woleja przydupcył ... ale leje w rzymje 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
teraz czas na Brondby - znaczy po gola, byle kto
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,734
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,734 |
Kownaś I Żurek mają dokończyć dzieło u Cześka
a nie grać 15 minut u Brzęczka w meczu z Zairem
szansa na awans jest mała ale kto wczoraj myslał ze Freiburg zrobi punkty na Bayernie Podpisuje się pod tym. Póki jest szansa na awans młodzieżówka musi grać w najsilniejszym składzie. należy szacować te szanse awansu rozsądnie, pytanie czy nie wiecej da trening i wizyta na kadrze A niż kopanie z mlodymi przecietniakami
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2015
Posty: 6,988
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2015
Posty: 6,988 |
i już 1:1 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
Kownaś I Żurek mają dokończyć dzieło u Cześka
a nie grać 15 minut u Brzęczka w meczu z Zairem
szansa na awans jest mała ale kto wczoraj myslał ze Freiburg zrobi punkty na Bayernie Podpisuje się pod tym. Póki jest szansa na awans młodzieżówka musi grać w najsilniejszym składzie. należy szacować te szanse awansu rozsądnie, pytanie czy nie wiecej da trening i wizyta na kadrze A niż kopanie z mlodymi przecietniakami Nie wydaje mi się. Jeszcze się zdążą natrenowac w kadrze A. Oczywiście jeżeli zasłużą.
|
|
|
Link skopiowany do schowka