|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Miały być łatwe pieniążki na LM, a tutaj szykuje się wyjebka już na pierwszym meczu. po to zrobili te mecze wczesniej zebys mogl sie odegrac o 21 jak wjebiesz te o 19  Nie dzięki 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,733 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,733 Likes: 10 |
Daj Sobie spokój z tym hazardem pacyfek. Jeszcze prawie 2 tygodnie w domu, to lepiej weź gdzieś Grażynę. Może do Wrocławia, pokażesz jej Starówkę, zaprosisz do kawiarni na herbatę i bajaderkę... Powspominacie stare czasy i te orgiety do samego rana...  Krasnali poszukacie. jeden znaleziony, bez wyjazdu do Wrocka...u Pacyfka w majciochach
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 596
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2007
Posty: 596 |
INTER (4-2-3-1): Handanovic; Vrsaljko, De Vrij, Skriniar, Asamoah; Vecino, Brozovic; Politano, Nainggolan, Perisic; Icardi.
BARCELLONA (4-3-3): Ter Stegen; Sergi Roberto, Piqué, Lenglet, Jordi Alba; Rakitic, Busquets, Arthur; Dembelé, Suarez, Coutinho remis/bts
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2015
Posty: 6,988
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2015
Posty: 6,988 |
Mane i Milner już nie powinni grać bo robią -2 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
Miały być łatwe pieniążki na LM, a tutaj szykuje się wyjebka już na pierwszym meczu. po to zrobili te mecze wczesniej zebys mogl sie odegrac o 21 jak wjebiesz te o 19  Nie dzięki  MF 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Daj Sobie spokój z tym hazardem pacyfek. Jeszcze prawie 2 tygodnie w domu, to lepiej weź gdzieś Grażynę. Może do Wrocławia, pokażesz jej Starówkę, zaprosisz do kawiarni na herbatę i bajaderkę... Powspominacie stare czasy i te orgiety do samego rana...  Krasnali poszukacie. jeden znaleziony, bez wyjazdu do Wrocka...u Pacyfka w majciochach Wiesz Burbix, że nie liczy się oręż lecz fechtunek.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,462
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,462 |
Ktos pisał, ze drugi gol to Allison mógł... I
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2014
Posty: 3,748
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2014
Posty: 3,748 |
ciężko będzie miał Pool jak przegra dzisiaj, a klopa to zjada jak burą sukę.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,400 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,400 Likes: 11 |
Mnie dzis w Arcanebet [ arcanebet.com] nie mogli na Skrill to od reki na Paypal wyplacili. W szoku bylem bo zadna firma Polakom na Paypal nie wyplaca. Chociaz moze wyjatkowo bo w opcjach tego nie maja
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
Ktos pisał, ze drugi gol to Allison mógł... I Ja. Ale widziałem powtórki w przerwie i zmieniłem zdanie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
A Twarowski to który buk? Może też się zabawię.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
TEO ja tylko bts do ht. Znowu musimy z quincem czekać do jutra na jackpota.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,527 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,527 Likes: 10 |
Biere Cervene  po 1.8? 1.9
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,733 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,733 Likes: 10 |
Daj Sobie spokój z tym hazardem pacyfek. Jeszcze prawie 2 tygodnie w domu, to lepiej weź gdzieś Grażynę. Może do Wrocławia, pokażesz jej Starówkę, zaprosisz do kawiarni na herbatę i bajaderkę... Powspominacie stare czasy i te orgiety do samego rana...  Krasnali poszukacie. jeden znaleziony, bez wyjazdu do Wrocka...u Pacyfka w majciochach Wiesz Burbix, że nie liczy się oręż lecz fechtunek. a chuja prawda Quinc...to tylko żony tak mówią (własne) 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
TEO ja tylko bts do ht. Znowu musimy z quincem czekać do jutra na jackpota. W rozpisie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565
Czy Państwo to widzą?
|
|
Czy Państwo to widzą?
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565 |
przy takim wyniku to PSG już o zwycięstwo w Napoli zabijać się nie musi
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2014
Posty: 3,748
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2014
Posty: 3,748 |
Mnie dzis w Arcanebet [ arcanebet.com] nie mogli na Skrill to od reki na Paypal wyplacili. W szoku bylem bo zadna firma Polakom na Paypal nie wyplaca. Chociaz moze wyjatkowo bo w opcjach tego nie maja tam ogólnie można się dogadać i wpłacić bitcoinem na konto w EUR, po jakimś kursie który w tej chwili jest, w opcjach tego też nie ma, poprsotu gośc ci podaje adres bitcoin wysyłasz i przelicza ci to na EUR na koncie, a później można w ten sam sposób wypłacać, jak dla mnie super to jest. Arcane [ arcanebet.com] to chyba inna grupa niż Buff88 [ affiliate.buff88.com] i Xbet [ affiliate.x-bet.co].
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,724 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,724 Likes: 5 |
to liverpool dorobił pizdzie uszy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
TEO ja tylko bts do ht. Znowu musimy z quincem czekać do jutra na jackpota. Ja nie miałem tych o 19:00.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,527 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,527 Likes: 10 |
Daj Sobie spokój z tym hazardem pacyfek. Jeszcze prawie 2 tygodnie w domu, to lepiej weź gdzieś Grażynę. Może do Wrocławia, pokażesz jej Starówkę, zaprosisz do kawiarni na herbatę i bajaderkę... Powspominacie stare czasy i te orgiety do samego rana...  gdzie do samego rana, jak pacyf o 21 zacznie to już 21:30 chrapie
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|