Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 62 1 2 3 4 5 6 61 62
Dołączył: Jul 2014
Posty: 1,575
veteran
veteran
Dołączył: Jul 2014
Posty: 1,575
Originally Posted by mafia
Benus nie wiem po co ten kamuflaż ze wschodem kraju.
Każdy szanujący się user mecz.pl wie skąd jesteś.


Nie, nie jestem z Sdl ;-)

Originally Posted by Lukasz111
benekju co tam u ciebie?


Dzisiaj ciężki dzień w pracy. Awaria była i dostałem opiernicz za to, że nie wiedziałem gdzie to dokładnie było. A pytałem się gościa, bo tych sprzętów trochę jest. Na miejsce dotarłem. I jeszcze powiedział bezczelnie, że nie wiem o co chodzi i nie wiem gdzie to jest. Myśli, że IT to taka dziedzina gdzie przyjdę kliknę i działa. Chodzi w ciul interfejsów i jeszcze więcej i weź to posprawdzaj. Oczywiście wszystko przekazał do kierowniczki. Trochę się kłóciłem bo potraktowałem to jako atak i wyszedłem na tym na większego debila niż jestem bo zamiast przymknąć oko to teraz tracę czas na poznawanie rzeczy które umiem. Dramat. Zapierdalam za wszystkich bo nie chcą zatrudniać a na zachodzie okazywali za to szacunek. Najgorsze jest to, że jak zapierdalasz to Ci jeszcze dopierdolą. A inni co nie zapierdalają i mają wyjebane to i tak się im nic nie stanie i tak. Ale mi honor nie pozwala na takie coś. Z zachodu wywiozłem szacunek, tam to jest podstawą a u nas? A, szkoda strzępić no. U nas okazują za to opierdol do bliźniego swego.

Ale największym dramatem jest:

https://www.flashscore.pl/mecz/OMDf38rI/#szczegoly-meczu

kiedy 1-ligowiec dostaje z totalnymi amatorami czerwoną kartkę

nasza piękna amatorska liga

Bonus: Unibet
Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,734
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,734
Originally Posted by czuczu1910
Hitlerowcy u21

ov1,5ht

@2,75
hura

Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
BKS Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
żeby u wiatraka bez gola do ht. chamstwo

Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
BKS Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Originally Posted by Warren
Fajna ta Daria BKS
Ostatnio z nią pogadałem na TT na temat pieczywa i piekarni smile
powiedziała że jak będzie w WWA to z-testuje , oprowadzę ją
ciekawa kobieta

Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
BKS Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Originally Posted by BKS
w RKC Waalwijk (rezerwy)
do ht @1,57

900,00
puke

Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
BKS Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
1st Penalty awarded to Poland (U20)

Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
BKS Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Goal for Poland (U20) (by penalty): 1-0

Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142
A
Aro Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142
siemano piwo



Katar DNB @2.66 boks

Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,734
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,734
Originally Posted by Aro
siemano piwo



Katar DNB @2.66 boks
czytałem dziś fajny artykół o szkółkach w Katarze smile ogromne pieniedze pompowane w sport, wielu już katarczyków - strikte katarczyków młodych w reprezentacji, brak juz tych naciaganych pseudo grajków, zatrudnieni trenerzy z prawdziwego zdarzenia dają dobre ostatnio wyniki

Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
T
TEO Offline
Eliminator
Eliminator
T Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Islandia boks

Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
T
TEO Offline
Eliminator
Eliminator
T Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Originally Posted by TEO
Islandia boks
Wyczucie czasu

Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142
A
Aro Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142
Katar 1

Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,817
P
a.k.a. "Fuzzy Wuzzy"
a.k.a. "Fuzzy Wuzzy"
P Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,817
Originally Posted by BeneQ
Originally Posted by mafia
Benus nie wiem po co ten kamuflaż ze wschodem kraju.
Każdy szanujący się user mecz.pl wie skąd jesteś.


Nie, nie jestem z Sdl ;-)

Originally Posted by Lukasz111
benekju co tam u ciebie?


Dzisiaj ciężki dzień w pracy. Awaria była i dostałem opiernicz za to, że nie wiedziałem gdzie to dokładnie było. A pytałem się gościa, bo tych sprzętów trochę jest. Na miejsce dotarłem. I jeszcze powiedział bezczelnie, że nie wiem o co chodzi i nie wiem gdzie to jest. Myśli, że IT to taka dziedzina gdzie przyjdę kliknę i działa. Chodzi w ciul interfejsów i jeszcze więcej i weź to posprawdzaj. Oczywiście wszystko przekazał do kierowniczki. Trochę się kłóciłem bo potraktowałem to jako atak i wyszedłem na tym na większego debila niż jestem bo zamiast przymknąć oko to teraz tracę czas na poznawanie rzeczy które umiem. Dramat. Zapierdalam za wszystkich bo nie chcą zatrudniać a na zachodzie okazywali za to szacunek. Najgorsze jest to, że jak zapierdalasz to Ci jeszcze dopierdolą. A inni co nie zapierdalają i mają wyjebane to i tak się im nic nie stanie i tak. Ale mi honor nie pozwala na takie coś. Z zachodu wywiozłem szacunek, tam to jest podstawą a u nas? A, szkoda strzępić no. U nas okazują za to opierdol do bliźniego swego.

Ale największym dramatem jest:

https://www.flashscore.pl/mecz/OMDf38rI/#szczegoly-meczu

kiedy 1-ligowiec dostaje z totalnymi amatorami czerwoną kartkę

nasza piękna amatorska liga


Beneq, nie wiem gdzie robisz konkretnie w IT, ale taką prawdę piszesz, że jakbym dokładnie to skądś znał. Wszystko jest super jak działa, jedna, ale to jedna mała wyjebka i już masz przejebane jakby koniec świata. 100 sukcesów nie będą Ci pamiętać, ale tę jedną wyjebkę oczywiście tak.
Tak już jest.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
życie Panowie

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Originally Posted by akagi
Kretol to z Rybnika ?

Knurów

Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,817
P
a.k.a. "Fuzzy Wuzzy"
a.k.a. "Fuzzy Wuzzy"
P Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,817
No tak jest, dokładnie tak.

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Originally Posted by akagi
Holendrom do 1 miejsca wystarczy remis.

I o ile widać, że Niemcy olewają tę Ligę Narodów, to Holendrzy może i chcą awansować dalej.

co ty tam powypisywałeś Akagi ,nikt nic nie olewa ,co mistrzostwa świata też olali ?

to już jest słaby zespół ,wchodzi teraz nowe pokolenie może coś się ruszy ale to nie nasz problem

Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
T
TEO Offline
Eliminator
Eliminator
T Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Originally Posted by pacyfista
Originally Posted by akagi
Holendrom do 1 miejsca wystarczy remis.

I o ile widać, że Niemcy olewają tę Ligę Narodów, to Holendrzy może i chcą awansować dalej.

co ty tam powypisywałeś Akagi ,nikt nic nie olewa ,co mistrzostwa świata też olali ?

to już jest słaby zespół ,wchodzi teraz nowe pokolenie może coś się ruszy ale to nie nasz problem
Kluczem do sukcesu jest wykonanie z drużyny Humelsow Mullerow Boatengow i Ozilow

Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
T
TEO Offline
Eliminator
Eliminator
T Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Skulason 1

Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
BKS Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
w RKC Waalwijk (rezerwy)
po gola @1,850

900,00

Strona 4 z 62 1 2 3 4 5 6 61 62

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (burbon, rafal08, 11kera11, aker), 2,325 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,196
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1