Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,426
Likes: 11
Zbanowany
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,426
Likes: 11
Dołączył: May 2001
Posty: 31,388
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,388
Likes: 2
@Mafia nie zwalnia tak łatwo
Dołączył: May 2001
Posty: 31,388
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,388
Likes: 2
panowie,kapusta kiszona +cebulka+jabłuszko+pieprz+cukru troszkę -tzw,niebo w gębie- polecam
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Zamiast jabłuszka marchewka i gicio
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Forty aż boję się przyznać. Moja żona zrobiła wczoraj ciasteczka owsiane.
Zabrałem chleb Twojej piekarni/cukierni?
Dołączył: May 2001
Posty: 31,388
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,388
Likes: 2
@quincy ,co ty pie....sz,u nas marchew jest kiszona razem z kapustą
Dołączył: May 2001
Posty: 31,388
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,388
Likes: 2
Forty aż boję się przyznać. Moja żona zrobiła wczoraj ciasteczka owsiane.
Zabrałem chleb Twojej piekarni/cukierni?
daj spokoj,ja codziennie robie obiady,knajpy padają przez mnie
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
@quincy ,co ty pie....sz,u nas marchew jest kiszona razem z kapustą
Dzieci stopami gnietą w beczce?
Dołączył: May 2001
Posty: 31,388
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,388
Likes: 2
stopami to winogrona,ale widać ,że sam nigdy nie kisiłeś kapusty,może co innego to i owszem ,ale kapusty to na bank nie
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
stopami to winogrona,ale widać ,że sam nigdy nie kisiłeś kapusty,może co innego to i owszem ,ale kapusty to na bank nie
Dołączył: May 2001
Posty: 31,388
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,388
Likes: 2
@guincy !ile masz masz dzieci?
Dołączył: May 2001
Posty: 31,388
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,388
Likes: 2
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
Dołączył: May 2011
Posty: 118
member
member
Dołączył: May 2011
Posty: 118
Originally Posted By: chudy dobry wieczór była już rozkmina nad użytkownikiem SINISHA ? coś mnie się zdaje że to jaga1920 Rejestracja 2011rok nie szkodzi, ja z takim pedalskim nickiem też bym założył nowe konto smile TY SAM MASZ PEDALSKI NICK LESZCZU. Chudy Gruby to w przedszkolu jeszcze takie ksywki chodzą bo dalej juz nie. A propo mnie, to tylko delikatnie ujmę, małoletnie ogórki i buraki nie pamiętają Magika rzutów wolnych (np. hat-trick w meczu tylko z wolnych) takiego jak SINISA MIHAJLOVIC. A ze trochę je spolszczyłem to moja sprawa. ps. Jestem kim jestem i się pod nikogo nie podszywam chociaż jestem z Białego.
Dołączył: May 2001
Posty: 31,388
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,388
Likes: 2
Gruby i Chudy to nicki i pseudonimy akurat najpopularniesze na całym Swiecie i to nie tylko w przedszkolach akurat
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
@guincy !ile masz masz dzieci?
2
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Originally Posted By: chudy dobry wieczór była już rozkmina nad użytkownikiem SINISHA ? coś mnie się zdaje że to jaga1920 Rejestracja 2011rok nie szkodzi, ja z takim pedalskim nickiem też bym założył nowe konto smile TY SAM MASZ PEDALSKI NICK LESZCZU. Chudy Gruby to w przedszkolu jeszcze takie ksywki chodzą bo dalej juz nie. A propo mnie, to tylko delikatnie ujmę, małoletnie ogórki i buraki nie pamiętają Magika rzutów wolnych (np. hat-trick w meczu tylko z wolnych) takiego jak SINISA MIHAJLOVIC. A ze trochę je spolszczyłem to moja sprawa. ps. Jestem kim jestem i się pod nikogo nie podszywam chociaż jestem z Białego.
BKS pewnie zna tego na budzie
Dołączył: May 2001
Posty: 31,388
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,388
Likes: 2
Czyli minimum dwa razy kisiłeś
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Czyli minimum dwa razy kisiłeś
Jak to mawiam, stuprocentowa skuteczność.
Dołączył: May 2001
Posty: 31,388
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,388
Likes: 2
Link skopiowany do schowka