|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,598 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,598 Likes: 10 |
Odjebajcie się od mojej laski!
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,549
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,549 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
|
|
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512 |
Pacyf, jesteś? ![[Linked Image from 66.media.tumblr.com]](https://66.media.tumblr.com/73ea5c5bd217f17915d4aee7b34bfbdd/tumblr_p6mh4wn6a01tfjnbco1_500.jpg)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,598 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,598 Likes: 10 |
Aro taki mądry a sam by cyca lizał
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142 |
Aro taki mądry a sam by cyca lizał prędzej bym  na te zwisy
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677 |
Aro taki mądry a sam by cyca lizał Dupy na polsacie. Ale nie wchodzcie brzuchate janusze bo w skali mecz.pl same potwory sensejowe. Aro jutro bedzie lizal telewizor na wyborach mistera PL.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142 |
ssaczu a ty mi faję możesz polizać, po nicku wnioskuję, że jesteś w tym dobry 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2014
Posty: 3,748
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2014
Posty: 3,748 |
ssaczu a ty mi faję możesz polizać, po nicku wnioskuję, że jesteś w tym dobry  A ty co pedał jakiś że takie propozycje rzucasz ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,598 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,598 Likes: 10 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2014
Posty: 3,748
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2014
Posty: 3,748 |
Torino 4.8 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142 |
ssaczu a ty mi faję możesz polizać, po nicku wnioskuję, że jesteś w tym dobry  A ty co pedał jakiś że takie propozycje rzucasz ? nie wpierdalaj się między wódkę, a zakąskę
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142 |
ssaczu a ty mi faję możesz polizać, po nicku wnioskuję, że jesteś w tym dobry  A ty co pedał jakiś że takie propozycje rzucasz ? nie wpierdalaj się między wódkę, a zakąskę lepiej nam powiedz, która niemiecka marka jest szybsza 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677 |
Nudnawo wiec trzeba atmosfere podkrecic. Aro znajdzie chetnego na loda na forum: tak @4,50
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2014
Posty: 3,748
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2014
Posty: 3,748 |
ssaczu a ty mi faję możesz polizać, po nicku wnioskuję, że jesteś w tym dobry  A ty co pedał jakiś że takie propozycje rzucasz ? nie wpierdalaj się między wódkę, a zakąskę lepiej nam powiedz, która niemiecka marka jest szybsza  Z niemeckich to Bugatti Veyron chyba.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2014
Posty: 3,748
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2014
Posty: 3,748 |
a jeśli chiozdi o audi i bmw to audi szybsze (r8) warren potwierdzi 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2009
Posty: 2,638
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2009
Posty: 2,638 |
Mecz LECHIA -- LEGIA takie piłkarskie szachy, nikt nie chciał zaryzykować. W I połowie Legia powinna strzelić, ale oczywiście Kuchy King poszedł na pałę i nie był łaskaw spojrzeć - choćby i kilka sekund wcześniej - kto idzie z nim do kontry i wtedy podać na pustaka. W doliczonym co odjebał Sobiech to tylko on wie - a jak w rozliczeniu brak tego gola kosztować będzie Lechię majstra, to nawet nie kumam co się będzie działo.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
Dobry wieczór ![[Linked Image from iv.pl]](https://iv.pl/images/63319887727077434579.jpg) [ iv.pl] ![[Linked Image from iv.pl]](https://iv.pl/images/71890640848122562262.jpg) [ iv.pl]
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,799 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,799 Likes: 10 |
Źle się dzieje we Widzewie... 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
Tak tak Kura, to w zasadzie oczywiste, ale większość userów stara się zachować jakąś powściągliwość, żeby " wyglądać" lepiej dla ogółu. Zwróciłem jednak uwagę, na dzisiejszą "radość" Akhu na bramkę na 2:2 w meczu Lazio-Sampa. I poczułem do niego jeszcze większą sympatię, za szczerość emocji.  Nie wiem Akagi, ile dziś Twojej sympatii zdobędę wg Twojego kryterium, ale kibicowałem dziś Lechii (nie mogłem się wpisać w czasie meczu) 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142 |
Nudnawo wiec trzeba atmosfere podkrecic. Aro znajdzie chetnego na loda na forum: tak @4,50 nie muszę już szukać, twój ryj mi wystarczy 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|