|
|
Dołączył: Jul 2014
Posty: 1,575
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2014
Posty: 1,575 |
Jak to odwołali ? co ja będę oglądał w weekend ? [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Oglądam Misję Futbol. Jest temat Majeckiego. Jego gra nogami jest na żenującym poziomie... Nie wiem co oni widzą w tym chłopaku.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
Oglądam Misję Futbol. Jest temat Majeckiego. Jego gra nogami jest na żenującym poziomie... Nie wiem co oni widzą w tym chłopaku. Sprzedać na pniu jak się znajdzie kupiec.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Oglądam Misję Futbol. Jest temat Majeckiego. Jego gra nogami jest na żenującym poziomie... Nie wiem co oni widzą w tym chłopaku. Sprzedać na pniu jak się znajdzie kupiec. Ponoć Inter go chciał. Akhu wiesz coś o tym?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
Cierzniak lepszy. Młody gra ze względu na wiek i możliwość przehandlowania go.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
Majecki to rozwiązany problem młodzieżowca na przyszły sezon, dodatkowo w przypadku kontuzji bramkarza podczas meczu możesz go zmienic i grać bez młodych
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
Majecki to rozwiązany problem młodzieżowca na przyszły sezon, dodatkowo w przypadku kontuzji bramkarza podczas meczu możesz go zmienic i grać bez młodych Podejrzewam że w przyszłym sezonie już go nie będzie. No chyba że opchną Szymańskiego lub Nagiego
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Tylko dlaczego ktoś go chce kupić? W niedzielę bardzo się przyglądałem chłopakowi i każde wybicie albo wyprowadzenia piłki nogami na jebał pies i strata albo aut.
A na linii albo przedpolu to jakaś wyga?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
|
|
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405 |
Biczyk, coś dla Ciebie? https://www.otomoto.pl/oferta/chevrolet-corvette-c3-1982-ostatni-rocznik-po-serwisie-ID6Bwnun.html?;promoted dobry 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,740 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,740 Likes: 10 |
Ręczną ktoś śledzi? Czemu taki wielki kurs na Holenderki? bo to mecz raczej ostatniej szansy, dla obrończyń tytułu na awans do półfinału, chociaż nie znam tych zasad, więc FACHOWCÓW proszę o wypowiedź może tez nie zagrać, najlepsza zawodniczka Holenderek, rozgrywająca Nycke Groot, która zeszła z kontuzją po ośmiu minutach spotkania z Węgierkami... a z drugiej strony, to w samej Norwegii, bardzo się boją tego meczu, bo...Holandia ma rozpracowany zespół Norweżek - szefem reprezentacji, jest Dunka Thomsen, na co dzień trenerka Molde a do pomocy ma bramkarkę Larvik, Lene Rantala.... o Norweżkach wiedzą więc sporo [fyens.dk] Przewidują zacięte spotkanie z jakimś dodatnim hc na Holenderki... witajcie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Biczyk, coś dla Ciebie? https://www.otomoto.pl/oferta/chevrolet-corvette-c3-1982-ostatni-rocznik-po-serwisie-ID6Bwnun.html?;promoted dobry  Prawdziwy pussy wagon. Miałbyś czym Graże wozić na pilates.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
Rumunki rozbiły w pył Norweżki. Holenderki bez większych problemów ograły Rumunki. Ale nie wiem. Nie siedzę w ręcznej.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
|
|
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405 |
Biczyk, coś dla Ciebie? https://www.otomoto.pl/oferta/chevrolet-corvette-c3-1982-ostatni-rocznik-po-serwisie-ID6Bwnun.html?;promoted dobry  Prawdziwy pussy wagon. Miałbyś czym Graże wozić na pilates. kufa! to miało być dla mnie, a dla Biczyka to https://allegro.pl/ogloszenie/bmw-e24-635csi-1989r-highline-lodowka-cs2-zdrowa-7509777992c3 i cs2 mnie się pomieliło!
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Tadziu miły człowiek ale do trenerki chyba się nie nadaje.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,462
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,462 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Ty beto, te wszystkie zdjęcia co tu wrzucasz powinieneś jakoś skatalogować i wydać z nimi album w Stanach.
Kasa pewna, ludzie przed księgarniami robiliby listy społeczne żeby to kupić.
Pomyśl.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2017
Posty: 3,004
Ste(fix)
|
|
Ste(fix)
Dołączył: Sep 2017
Posty: 3,004 |
Fatalnie sie dzis czuje, więc chce puśćić kupon i isc spać. Popatrzyłem co dziś mozna zagrać i wyszło mi to, kurs prawie 9, ale czy to nie jest zbyt banalne zeby mogło sie udać ? Co tu duzo pisać LIV PSG INT muszą wygrać, a DOR i S04 grają z leszczami, ale jakos nie mam przekonania ze to moze sie udać, weźcie doradźcie fachowym okiem czy jest sens takie coś puszczać Liverpool v Napoli Crvena Zvezda v Paris St-G Inter v PSV Monaco v Dortmund Schalke v Lokomotiv
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,740 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,740 Likes: 10 |
zbyt banalne... a futra gdzie ??
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|