Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 25 z 45 1 2 23 24 25 26 27 44 45
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,769
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Online: Eek
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,769
Likes: 10
zagrałem Birma o2,5 @3,20 i co ??

Bonus: Unibet
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,769
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Online: Eek
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,769
Likes: 10
a żeby tak strzelali starzy jak młodzi..15 minut i młodzi chłopcy z Berna 2-1..

Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,033
Likes: 19
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,033
Likes: 19
Zgodnie z informacjami podawany przez "Przegląd Sportowy" Ekstraklasa SA podpisała umowy ze stacjami Canal+ i TVP w zakresie krajowych transmisji telewizyjnych rozgrywek w sezonach 2019/2020 oraz 2020/2021. Dzięki nowej, innowacyjnej konstrukcji pakietów mediowych wszystkie 296 meczów w roku będzie transmitowanych na platformie nc+, a jednocześnie TVP pokaże w telewizji otwartej aż 37 meczów – po jednym spotkaniu rozgrywanym w sobotę lub niedzielę w każdej kolejce.

Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Holenderko cena. Cena mnie interesuje.

Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
T
TEO Offline
Eliminator
Eliminator
T Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Originally Posted by quincy
Holenderko cena. Cena mnie interesuje.
Przegląd pisze coś o 220 milionów PLN za sezon

Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Wychodziłoby średnio około 10 mln rocznie na klub. Średnio bym powiedział, tak średnio.

Dołączył: Sep 2017
Posty: 3,004
G
Ste(fix)
Ste(fix)
G Offline
Dołączył: Sep 2017
Posty: 3,004
[Linked Image from bi.im-g.pl]


Mati Borek zna sie na pilce czy udaje ze sie zna bo podał ekskluzywne typy na dzis, wiadomo samemu sie nie trafi, wiec pytanie czy on cokolwiek sie zna ?

Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Gwarantowana wartość kontraktów z nadawcami, obejmująca licencje i koszty produkcji sygnału telewizyjnego, ma osiągnąć rekordowy poziom blisko 250 mln zł na sezon. Tym samym Ekstraklasa z 11. miejsca wskoczy na 8. pozycję w Europie pod względem wartości praw mediowych.

Dołączył: Sep 2017
Posty: 3,004
G
Ste(fix)
Ste(fix)
G Offline
Dołączył: Sep 2017
Posty: 3,004
poprzednie prawa sprzedali za 150 wiec trzeba RAZEM pomnozyc o 1,66 i wychodzi mniej wiecej ile dostaną

Dołączył: May 2001
Posty: 24,129
Likes: 9
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,129
Likes: 9
jak to dobrze ze Inter nie awansowal, mysleli cwaniaki ze minimalnym nakladem sil im sie uda przy wygranej Barcy a tu zonk

Dołączył: Jul 2014
Posty: 1,575
veteran
veteran
Dołączył: Jul 2014
Posty: 1,575
Ale o czym tu dyskutować? Januszownia to Januszownia. Każdy powie, że Ekstraklasa to słaba liga ale nikt nie doceni. W Holandii po nie awansowaniu na tegoroczny mundial powstają tego typu filmy:



a u nas? kto wierzy w wygraną Polski na mundialu 2022? Każdy powie, że patałachy, w kwalach to samo. Komu/czemu ma to służyć?

Szkoda tylko, że niema u nas kto zainwestować aby jak dawniej hegemonię prowadziła Wisła i teraz spokojnie grałaby co roku regularnie w CL. Teraz nie wiem czemu Cupiałowi się nie chce. Albo i piłkarzom? Dobrze, że jakoś Stokowiec układa wszystko piłkarzom do głów, a w 70% piłka nożna to gra głową. Nie potrzebuje Krasiciów, Paixao Marka, czy też innych emerytów którzy grali w Lechii. W Zagłębiu dobrą robotę robił, na Pogoni Siedlce jak grał w 1 lidze Zagłębiem to pierwszy raz widziałem jak bili brawa tej drużynie wówczas gdy zazwyczaj można się dowiedzieć od kibiców, że sędzia mówiąc łagodnie źle prowadzi zawody. A on z jakimś przeciętnym składem (poza Wolskim, on jest najlepszy tam) robi sobie lidera. Tak samo dobry trener w Pogoni kręci wyniki. A w Legii? Nagle zapomnieli jak się gra. Szkoda Lechii, bo potem zbierze frycowe i może nie awansować do LM. Chociaż w przypadku Lecha Poznań jak grał Lewy to z niczego awansowali z fazy grupowej i mogli ograć Udinese. A LM? Nawet takiemu BATE to się często udaje. A u nas to ja nie wiem, czy Ekstraklasa taka przepłacana?

Dołączył: Sep 2017
Posty: 3,004
G
Ste(fix)
Ste(fix)
G Offline
Dołączył: Sep 2017
Posty: 3,004
wczoraj sie udalo przetrwac ale dzis głod i nałog wygrał, musiałem cos puscic, padlo na klubowe mistrzostwa swiata i sam nie wiem czemu, ale jestem jakos dziwnie spokojny ze sie uda, no bo tych barmanów z plaz to 11 z mecz.pl by rozgromiła

Al Ain v Team Wellington 2-0 HT

Dołączył: Sep 2017
Posty: 3,004
G
Ste(fix)
Ste(fix)
G Offline
Dołączył: Sep 2017
Posty: 3,004
mowicie 0-1, dobra to ja mowie podbiliscie kurs i stawiam na al ain, 1,8 nie smierdzi w tej sytuacji

Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,769
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Online: Eek
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,769
Likes: 10
Originally Posted by gwestefan
mowicie 0-1, dobra to ja mowie podbiliscie kurs i stawiam na al ain, 1,8 nie smierdzi w tej sytuacji

dalej Ci podbijają..nic tylko się cieszyć @3.20

Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,564
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,564
Likes: 10
Macie jakieś pefki?

Dołączył: Sep 2017
Posty: 3,004
G
Ste(fix)
Ste(fix)
G Offline
Dołączył: Sep 2017
Posty: 3,004
nie ma co ukrywac jestem zaskoczony, no co zrobic, ale mecz trwa i te 30 minut jest szalenie ciekawe ajeszcze 60 minut, bylo 0-1 bylo 0-2 bylo 1-2 jest 0-2, no cyrk, kiedys w afryce byl mecz 0-4 w 80 i sie skonczyl 4-4

dodam ze na 2-0 HT bylo 8 a na 0-2 HT 60

Dołączył: Aug 2015
Posty: 6,988
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2015
Posty: 6,988
te pizdy nie myte z czarnogóry nie mają awansu a jawnie handlują mecz dla lesbów dunskich puke

Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,769
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Online: Eek
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,769
Likes: 10
Originally Posted by gwestefan
nie ma co ukrywac jestem zaskoczony, no co zrobic, ale mecz trwa i te 30 minut jest szalenie ciekawe ajeszcze 60 minut, bylo 0-1 bylo 0-2 bylo 1-2 jest 0-2, no cyrk, kiedys w afryce byl mecz 0-4 w 80 i sie skonczyl 4-4

dodam ze na 2-0 HT bylo 8 a na 0-2 HT 60

i pyk...0-3

Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,769
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Online: Eek
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,769
Likes: 10
Originally Posted by Sensei
Macie jakieś pefki?

ja nie wiem, zarobiony jestem
stiwena pytaj

Dołączył: Sep 2017
Posty: 3,004
G
Ste(fix)
Ste(fix)
G Offline
Dołączył: Sep 2017
Posty: 3,004
0-3
0-3
0-3
co tu sie dzieje, barmani z Oceanii niszczą przeciwnika

Strona 25 z 45 1 2 23 24 25 26 27 44 45

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (betowiec, aker, latajaca_holenderka, burbon, Sensei, alfa, rafal08, Lukasz111, $-man), 3,032 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,748
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1