|
|
Dołączył: May 2014
Posty: 3,748
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2014
Posty: 3,748 |
Piłkarze Pilzna chyba się boją piłki, po piłkarze jakiegoś paraliżu dostają.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
bo potrafi przepowiadac wyniki spotkan pilkarskich Aha. A to wiesz na podstawie jego wcześniejszych przepowiedni ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2017
Posty: 3,004
Ste(fix)
|
|
Ste(fix)
Dołączył: Sep 2017
Posty: 3,004 |
szybka sonda, czy ktos trafil ako w tym miesiacu wieksze niz kurs na 0-2 HT w realu ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725 |
tak naprawde mysle ze jakby dac Matiemu 50% tego co zarabia na miesiac to ucieklby 1 samolotem do tajlandii, widac po nim ze nie jest prawdziwym pasjonatem tak jak Kolton, Mati odwala w robocie co ma odwalic i ma wywalone, on tym nie zyje, ale ze facet madry i nie gada glupot i banałow to sprawia wrazenie 'experta", dzis mu zaufalem, rozliczymy go po meczach to typów ekspertów którzy dając te typy (nie koniecznie swoje) przy okazji reklamują legalnego bukmachera trzeba podejść z uśmiechem i nie sugerować się tym co piszą taka moja rada stefanie mimo wszystko wole zagrac jego typy niz swoje bo swoje typy gram pare lat i efekt juz znam, wczoraj wycofalem sie ze swojego kuponu i zaoszczedzilem kase, jak najlepszy komentator w PL nie zna sie na pilce to kto ma sie znac ? Matematyka.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
szybka sonda, czy ktos trafil ako w tym miesiacu wieksze niz kurs na 0-2 HT w realu ? Mam taki zamiar 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,725 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,725 Likes: 5 |
szybka sonda, czy ktos trafil ako w tym miesiacu wieksze niz kurs na 0-2 HT w realu ? jak sie grało to mało razy, biczyk potwierdzi.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,583 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,583 Likes: 10 |
Jagger dobry syrop gdy zimno na budynku
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
szybka sonda, czy ktos trafil ako w tym miesiacu wieksze niz kurs na 0-2 HT w realu ? jak sie grało to mało razy, biczyk potwierdzi. proste
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Jagger dobry syrop gdy zimno na budynku jebnij z redbullem ! ![[Linked Image from images.ctfassets.net]](https://images.ctfassets.net/kjc0jmow0idt/eJnaiTnZOSo4ieEqA40AY/33f973e817e2a517e8ef692319eae435/teaser_instagram.jpg)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Po tym co ostatnio mi napisał ALFA wchodzi mi tylko pierwsza grupa..... KLĄTWA [ efortuna.pl]
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
#Valencia: Jaume, Piccini, Vezo, Diakhaby, Lato, Parejo, Kondogbia, Soler, Cheryshev, Santi Mina, Batshuayi
#ManUnited: Romero, Valencia, Bailly, Jones, Rojo, Fellaini, Fred, Pogba, Mata, Andreas, Lukaku
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
#Shakhtar: Pyatov, Matviyenko, Kryvtsov, Khocholava, Ismaily, Stepanenko, Maycon, Kovalenko, Marlos, Taison, Junior Moraes
#OlympiqueLyon: Lopes, Tete, Denayer, Marcelo, Marcal, Mendy, Tousart, Aouar, Fekir, Depay, Traore
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
#SLBenfica: Vlachodimos, Almeida, Ruben Dias, Jardel, Grimaldo, A. Semedo, Pizzi, Gedson, Joao Felix Rafa Silva, Seferovic
#AEKAthen: Barkas, Bakakis, Oikonomou, Chygrynskiy, Hult, Cosic, Galanopoulos, Moran, Boye, Klonaridis, Ponce
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
#Ajax: Onana, Mazraoui, de Ligt, Wöber, Tagliafico, Blind, van de Beek, de Jong, Tadic, Neres, Ziyech
#FCBayern: Neuer, Rafinha, Süle, Boateng, Alaba, Kimmich, Goretzka, Gnabry, Müller, Ribery, Lewandowski
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,583 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,583 Likes: 10 |
Jagger dobry syrop gdy zimno na budynku jebnij z redbullem ! ![[Linked Image from images.ctfassets.net]](https://images.ctfassets.net/kjc0jmow0idt/eJnaiTnZOSo4ieEqA40AY/33f973e817e2a517e8ef692319eae435/teaser_instagram.jpg) z redbullem mieszanka wybuchowa , kiedyś tak to popili że każdy się narzekał że już nigdy więcej jaggera , a pracuje teraz z goralem któremu kolega wbił siekiera w piszczel;D i mi pokazuje szwy. Jagetem się znieczula a że nie lubi sam płynąć to mu czasem pomoge
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 29,369
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,369 |
Po tym co ostatnio mi napisał ALFA wchodzi mi tylko pierwsza grupa..... KLĄTWA [ efortuna.pl] znaczy klątwa złamana 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 24,129 Likes: 9
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,129 Likes: 9 |
sprzedali Teo, chyba nic z tego nie bedzie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Po tym co ostatnio mi napisał ALFA wchodzi mi tylko pierwsza grupa..... KLĄTWA [ efortuna.pl] znaczy klątwa złamana  załatw jeszcze 5 grup i robimy zlot będziesz miał honorowe miejsce i dzierlatkę ! ![[Linked Image from i.imgur.com]](https://i.imgur.com/Kffxq1M.jpg)
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|