Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Pilzno to trochę taki poziom Legi, długo prowadzili, Roma powinna jednak z takimi dałnami to wygrać.
bardzo trochę
to Pilzno stuka każdą drużynę z naszej ekstrakalsy bez najmniejszego problemu
2-1
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Pilzno to trochę taki poziom Legi, długo prowadzili, Roma powinna jednak z takimi dałnami to wygrać.
Jasne, poziom L albo jescze niżej, poziom Górnika Zabrze.
dwóch specjalistów
delta i kfajtek
strach z nimi podejmować rozmowę
jeden ciśnie wszystkie drużyny od kurew drug widzi spalone i faule których nie ma
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Pilzno to trochę taki poziom Legi, długo prowadzili, Roma powinna jednak z takimi dałnami to wygrać.
bardzo trochę
to Pilzno stuka każdą drużynę z naszej ekstrakalsy bez najmniejszego problemu
2-1
no Legię stuknęło pięć razy z tego co pamiętam
Dołączył: May 2014
Posty: 3,748
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2014
Posty: 3,748
Ale będzie się grało przeciwko Realowi w 1/8 z kim bny nie grali baty będą, z Interem by tylko wygrali ale jak wiadomo inter jest tam gdzie ich miejsce w LE
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
dodam jeszcze że delta nienawidzi bmw a kfajtek bluz z sowami
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Pilzno to trochę taki poziom Legi, długo prowadzili, Roma powinna jednak z takimi dałnami to wygrać.
Jasne, poziom L albo jescze niżej, poziom Górnika Zabrze.
dwóch specjalistów
delta i kfajtek
strach z nimi podejmować rozmowę
jeden ciśnie wszystkie drużyny od kurew drug widzi spalone i faule których nie ma
są
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
dodam jeszcze że delta nienawidzi bmw a kfajtek bluz z sowami
pedalskich/zniewieściałych bluz
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Ukurwinki jakieś bajeorwałem
Podobno ok. 1,5 mln. Rosjan ma HIV, a to tylko wierzchołek góry, bo ta cyfra to tylko to, co stwierdzono w badaniach.
Można się spodziewać że na Ukrainie liczby są co najmniej podobne.
Tak że wiesz...
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Jak real nie strzeli to sie wkurwie.
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452
Bez jaj Pilzno zmiażdżyło by Legię bez większego spocenia
Dołączył: May 2014
Posty: 3,748
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2014
Posty: 3,748
A roma coś czuje że jeszcze wyrówna.
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Ukurwinki jakieś bajeorwałem
Podobno ok. 1,5 mln. Rosjan ma HIV, a to tylko wierzchołek góry, bo ta cyfra to tylko to, co stwierdzono w badaniach.
Można się spodziewać że na Ukrainie liczby są co najmniej podobne.
Tak że wiesz...
bajerować a w nie wchodzić bez ogumienia to dwie różne sprawy Akagi
ale dzięki za troskę
pamiętaj
jak się nie ma szczęścia to się palec w dupie złamie
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452
A Real notuje chyba największą kompromitację w historii
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Bez jaj Pilzno zmiażdżyło by Legię bez większego spocenia
no przecież piszę, że pięcioma ich pocisnęli
Dołączył: May 2001
Posty: 24,155
Likes: 9
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,155
Likes: 9
City+Baya x2+Juve Co nie wejdzie?
Dołączył: May 2014
Posty: 3,748
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2014
Posty: 3,748
dodam jeszcze że delta nienawidzi bmw a kfajtek bluz z sowami
haha kto to mówi, typ który ma jakiś kompleks audi i wszędzie widzi wieśwageny.
Dołączył: Sep 2017
Posty: 3,004
Ste(fix)
Ste(fix)
Dołączył: Sep 2017
Posty: 3,004
Ukurwinki jakieś bajeorwałem
Tez masz gust, a Natalia fajna polska dziewczyna
natalia jest z quebo
za cienki dla niej jestem w portfelu
ona jest juz bogata wiec jej piniondz niepotrzebny tylko prawdziwa milosc, ktorą mozesz jej dać
a zastanow sie na co jest mniejsza szansa ? na Natalie czy na trafienie Twojego kuponu
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
dodam jeszcze że delta nienawidzi bmw a kfajtek bluz z sowami
pedalskich/zniewieściałych bluz
słabo z tobą że uważasz kogoś kto nosi kolorową bluzę za pedała
u cebie na dzielni pewno same sztwyniaki w czarnych JP i Polska Walcząca śmiagają
a każdy co drugi to skryty pedał
to twój kumpel ze sztywnej ekipy ?
VIDEO
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
City+Baya x2+Juve Co nie wejdzie?
to se graj 3 triple na 1 błąd
Link skopiowany do schowka