Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
dodam jeszcze że delta nienawidzi bmw a kfajtek bluz z sowami
pedalskich/zniewieściałych bluz
słabo z tobą że uważasz kogoś kto nosi kolorową bluzę za pedała
u cebie na dzielni pewno same sztwyniaki w czarnych JP i Polska Walcząca śmiagają
a każdy co drugi to skryty pedał
to twój kumpel ze sztywnej ekipy ?
VIDEO
bez jaj, co najmniej 5 raz mi to wklejasz
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
pod kurtką pewnie ma bluzę z sową
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
no Legię stuknęło pięć razy z tego co pamiętam
W sparingu na początku przygotowań do sezonu za Klafurica jak testował system 3 5 2.
Ale zawsze jakąś pociechę musicie mieć, bo co Wam zostało.
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
dodam jeszcze że delta nienawidzi bmw a kfajtek bluz z sowami
pedalskich/zniewieściałych bluz
słabo z tobą że uważasz kogoś kto nosi kolorową bluzę za pedała
u cebie na dzielni pewno same sztwyniaki w czarnych JP i Polska Walcząca śmiagają
a każdy co drugi to skryty pedał
to twój kumpel ze sztywnej ekipy ?
VIDEO
bez jaj, co najmniej 5 raz mi to wklejasz
strasznie mi się z tobą kojarzy
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
no Legię stuknęło pięć razy z tego co pamiętam
W sparingu na początku przygotowań do sezonu za Klafurica jak testował system 3 5 2.
Ale zawsze jakąś pociechę musicie mieć, bo co Wam zostało.
kurwa, a czy ja coś o Lechu pisze?
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
no Legię stuknęło pięć razy z tego co pamiętam
W sparingu na początku przygotowań do sezonu za Klafurica jak testował system 3 5 2.
Ale zawsze jakąś pociechę musicie mieć, bo co Wam zostało.
kurwa, a czy ja coś o Lechu pisze?
Lech ma małe deka ale jest dostępny zawsze
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
kurwa, a czy ja coś o Lechu pisze?
Ale - kurwa - piszesz prześmiewczo o Legii, a Pilzno dzisiaj gra z Romą.
To jakiego chuja, mieszasz w to Legię.
Dołączył: May 2014
Posty: 3,748
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2014
Posty: 3,748
co tak kursy rosną na City, co oni na wózkach wjeżdzają ? przecież ta drużyna wieśniaków to jest jakieś nieporozumienie.
Dołączył: Sep 2017
Posty: 3,004
Ste(fix)
Ste(fix)
Dołączył: Sep 2017
Posty: 3,004
jak bylo jeszcze 0-0 w realu to byl spokoj i cisz ana forum jak jest wynik 0-3 w realu to awantury a na 0-3 FT w realu bylo 500, jeden mecz, 90 minut i kurs 500
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
co tak kursy rosną na City, co oni na wózkach wjeżdzają ? przecież ta drużyna wieśniaków to jest jakieś nieporozumienie.
brak silvy , kuna , de brujne
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
jak bylo jeszcze 0-0 w realu to byl spokoj i cisz ana forum jak jest wynik 0-3 w realu to awantury a na 0-3 FT w realu bylo 500, jeden mecz, 90 minut i kurs 500
najwierniejsi fani CSKA tego nie grali
Dołączył: May 2014
Posty: 3,748
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2014
Posty: 3,748
co tak kursy rosną na City, co oni na wózkach wjeżdzają ? przecież ta drużyna wieśniaków to jest jakieś nieporozumienie.
brak silvy , kuna , de brujne
no ale to było wiadomo już wcześniej, jak kursy były mniejsze
akurat City ma bardzo dobrą ławkę, jakoś nie widzi mi się żeby u siebie nie wsadzili dziurawej obronie hoffe ze 3-4 bramek.
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
jak bylo jeszcze 0-0 w realu to byl spokoj i cisz ana forum jak jest wynik 0-3 w realu to awantury a na 0-3 FT w realu bylo 500, jeden mecz, 90 minut i kurs 500
Umoczył na 1.3 z podatkiem to musi prowokować
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
co tak kursy rosną na City, co oni na wózkach wjeżdzają ? przecież ta drużyna wieśniaków to jest jakieś nieporozumienie.
brak silvy , kuna , de brujne
i Zabalety nie ma..
Dołączył: May 2001
Posty: 24,163
Likes: 9
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,163
Likes: 9
jak bylo jeszcze 0-0 w realu to byl spokoj i cisz ana forum jak jest wynik 0-3 w realu to awantury a na 0-3 FT w realu bylo 500, jeden mecz, 90 minut i kurs 500
szefostwo pogralo i maja na transfery
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
co tak kursy rosną na City, co oni na wózkach wjeżdzają ? przecież ta drużyna wieśniaków to jest jakieś nieporozumienie.
brak silvy , kuna , de brujne
i Zabalety nie ma..
aleś kurwa błysnął
trzeba się było lepiej brokatem obsypać
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
dodam jeszcze że delta nienawidzi bmw a kfajtek bluz z sowami
pedalskich/zniewieściałych bluz
słabo z tobą że uważasz kogoś kto nosi kolorową bluzę za pedała
u cebie na dzielni pewno same sztwyniaki w czarnych JP i Polska Walcząca śmiagają
a każdy co drugi to skryty pedał
to twój kumpel ze sztywnej ekipy ?
VIDEO
Sztywniutko
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
kurwa, a czy ja coś o Lechu pisze?
Ale - kurwa - piszesz prześmiewczo o Legii, a Pilzno dzisiaj gra z Romą.
To jakiego chuja, mieszasz w to Legię.
bo było porównanie poziomu Pilzna z Legią??
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Real wydymal na 3 stowki.
Link skopiowany do schowka