Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 12 z 69 1 2 10 11 12 13 14 68 69
Dołączył: May 2001
Posty: 24,140
Likes: 9
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,140
Likes: 9
Teo podawal jakies tasmy czy wyplynal po dorsze?

Bonus: Unibet
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Jak drużyna grająca taką piłkę jak w 2 połowie w Krakowie i w sumie mimo wyniku w Gdańsku jest w stanie przyjąć 4 na plecy od Zagłębia mającego masę własnych problemów, na swoim stadionie, w TAKIM stylu? Wyglądaliśmy jak piłkarscy debile.

Tego chyba nikt mi nie wytłumaczy, tak jak i I połowy w Krakowie. Raz wchodzimy na taki poziom klepania, że ciężko uwierzyć że to ekstraklasa, a za moment poziom okręgówki to komplement.

Wstyd i kompromitacja, Śląsk jeszcze umiałem zrozumieć, ale dziś już nie ma opcji. Popierdoliło się w głowach tych piłkarzyków.

Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Biczu jak wpłacę Zalukaj 20 pln-ów to obejrzę ślepnąc czy mnie oszukają decydenty?

Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Dzień dobry piwo

Dołączył: May 2001
Posty: 24,140
Likes: 9
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,140
Likes: 9
Czesc quincy, ja nic nie wplacalem da sie obejrzec za darmo na fili.cc chyba to bylo

Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Biczu wlaśnie się zorientowałem, że Daria się kręciła po moim sektorze wczoraj. Nie poznałem jej. Szkoda mogłem zagadać wink Zapomniałem, że ona teraz w Zagłębiu. Była z jakaś dziewczyną i dwoma kolesiami. Jeden z nich straszny wirażka, jeżeli to jej facet to dramat.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Siepasz Kłinc piwo
Ja mam zasadę
nigdy nie płacę za piracki materiał
Sciągałem z linków od naszej znajomej z forum

Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Zasady zasadami a obejrzeć by się chciało...

To co dzisiaj Legia z ręcznym za dom i żonę i łoooogiń!

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Originally Posted by Kura
Biczu wlaśnie się zorientowałem, że Daria się kręciła po moim sektorze wczoraj. Nie poznałem jej. Szkoda mogłem zagadać wink Zapomniałem, że ona teraz w Zagłębiu. Była z jakaś dziewczyną i dwoma kolesiami. Jeden z nich straszny wirażka, jeżeli to jej facet to dramat.
trzeba było atakować
podchodzisz do niech i mówisz:
Dzień Dobry pani Dario czy może przedstawić mi pani swojego brata ?
i wskazujesz na tego wirażkę wink
[Linked Image from pbs.twimg.com]


Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Kłinc Rajmo ma rację
tutaj jest i działa
https://fili.cc/serial/slepnac-od-swiatel/1944
za free

Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
smile

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Originally Posted by Kura
pacyfek się obraził?

Myślę raczej że kolejnego focha strzelił, bo ma delikatną strukrurę psychiczną.

Wkleiłem mu z youtube jakiś rap o glazurniku.
Przeprosiłem zaraz ze dwa razy, chociaż wkejając liczyłem że ma więcej dystansu do siebie.

Ale od tamtej pory nie loguje się, a pewnie tylko zza firany śledzi forum.

Specyficzny ten pacyfek, fajny gość, ale to już chyba jego trzeci foch, z tych co pamiętam. smile

Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Originally Posted by Warren
Kłinc Rajmo ma rację
tutaj jest i działa
https://fili.cc/serial/slepnac-od-swiatel/1944
za free

piwo

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
oczywiście - strukturę

Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Pacyf wróci. Zawsze wracał.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Kłinc początek drugiego odcinka ŚOŚ jest mega klimatyczny !
Polecam !
Dario rozkuriwa !

Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Dobry smile

W Manciasta bts do ht i dużo rożnych ft boks

Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Muszę obejrzeć, bo już przestaje kumać wasze teksty niczym ojciec swoje dzieci...

Te jebane cegły fuguję już drugi tydzień i końca nie widać.

Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Originally Posted by Tazen
Jak drużyna grająca taką piłkę jak w 2 połowie w Krakowie i w sumie mimo wyniku w Gdańsku jest w stanie przyjąć 4 na plecy od Zagłębia mającego masę własnych problemów, na swoim stadionie, w TAKIM stylu? Wyglądaliśmy jak piłkarscy debile.

Tego chyba nikt mi nie wytłumaczy, tak jak i I połowy w Krakowie. Raz wchodzimy na taki poziom klepania, że ciężko uwierzyć że to ekstraklasa, a za moment poziom okręgówki to komplement.

Wstyd i kompromitacja, Śląsk jeszcze umiałem zrozumieć, ale dziś już nie ma opcji. Popierdoliło się w głowach tych piłkarzyków.

sprzedawać zimą kogo się da i na nowo budować drużynę, jak Lechia wygra 9 punktów to już bardzo dużo, możemy się koncentrować na Pucharze Polski, obawiam się że ciężko będzie już z nich coś wyciągnąć, Runje na wylocie, Franek wiadomo, Novikovas jasno określił że chce odejść, Świder w wywiadzie mówi, że jest gotowy do gry na zachodzie, Gui ponoć chce wrócić do Brazylii

Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Originally Posted by Kura
Originally Posted by Tazen
Jak drużyna grająca taką piłkę jak w 2 połowie w Krakowie i w sumie mimo wyniku w Gdańsku jest w stanie przyjąć 4 na plecy od Zagłębia mającego masę własnych problemów, na swoim stadionie, w TAKIM stylu? Wyglądaliśmy jak piłkarscy debile.

Tego chyba nikt mi nie wytłumaczy, tak jak i I połowy w Krakowie. Raz wchodzimy na taki poziom klepania, że ciężko uwierzyć że to ekstraklasa, a za moment poziom okręgówki to komplement.

Wstyd i kompromitacja, Śląsk jeszcze umiałem zrozumieć, ale dziś już nie ma opcji. Popierdoliło się w głowach tych piłkarzyków.

sprzedawać zimą kogo się da i na nowo budować drużynę, jak Lechia wygra 9 punktów to już bardzo dużo, możemy się koncentrować na Pucharze Polski, obawiam się że ciężko będzie już z nich coś wyciągnąć, Runje na wylocie, Franek wiadomo, Novikovas jasno określił że chce odejść, Świder w wywiadzie mówi, że jest gotowy do gry na zachodzie, Gui ponoć chce wrócić do Brazylii
Dudelange czy druga liga belgijska?

Strona 12 z 69 1 2 10 11 12 13 14 68 69

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Sensei, JelineK, Lukasz111, betowiec, aker, alfa), 2,521 gości, oraz 10 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,134
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1