|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 24,140 Likes: 9
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,140 Likes: 9 |
Teo podawal jakies tasmy czy wyplynal po dorsze?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
Jak drużyna grająca taką piłkę jak w 2 połowie w Krakowie i w sumie mimo wyniku w Gdańsku jest w stanie przyjąć 4 na plecy od Zagłębia mającego masę własnych problemów, na swoim stadionie, w TAKIM stylu? Wyglądaliśmy jak piłkarscy debile.
Tego chyba nikt mi nie wytłumaczy, tak jak i I połowy w Krakowie. Raz wchodzimy na taki poziom klepania, że ciężko uwierzyć że to ekstraklasa, a za moment poziom okręgówki to komplement.
Wstyd i kompromitacja, Śląsk jeszcze umiałem zrozumieć, ale dziś już nie ma opcji. Popierdoliło się w głowach tych piłkarzyków.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Biczu jak wpłacę Zalukaj 20 pln-ów to obejrzę ślepnąc czy mnie oszukają decydenty?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Dzień dobry 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 24,140 Likes: 9
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,140 Likes: 9 |
Czesc quincy, ja nic nie wplacalem da sie obejrzec za darmo na fili.cc chyba to bylo
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
Biczu wlaśnie się zorientowałem, że Daria się kręciła po moim sektorze wczoraj. Nie poznałem jej. Szkoda mogłem zagadać  Zapomniałem, że ona teraz w Zagłębiu. Była z jakaś dziewczyną i dwoma kolesiami. Jeden z nich straszny wirażka, jeżeli to jej facet to dramat.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Siepasz Kłinc  Ja mam zasadę nigdy nie płacę za piracki materiał Sciągałem z linków od naszej znajomej z forum
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Zasady zasadami a obejrzeć by się chciało...
To co dzisiaj Legia z ręcznym za dom i żonę i łoooogiń!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Biczu wlaśnie się zorientowałem, że Daria się kręciła po moim sektorze wczoraj. Nie poznałem jej. Szkoda mogłem zagadać  Zapomniałem, że ona teraz w Zagłębiu. Była z jakaś dziewczyną i dwoma kolesiami. Jeden z nich straszny wirażka, jeżeli to jej facet to dramat. trzeba było atakować podchodzisz do niech i mówisz: Dzień Dobry pani Dario czy może przedstawić mi pani swojego brata ? i wskazujesz na tego wirażkę
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Myślę raczej że kolejnego focha strzelił, bo ma delikatną strukrurę psychiczną. Wkleiłem mu z youtube jakiś rap o glazurniku. Przeprosiłem zaraz ze dwa razy, chociaż wkejając liczyłem że ma więcej dystansu do siebie. Ale od tamtej pory nie loguje się, a pewnie tylko zza firany śledzi forum. Specyficzny ten pacyfek, fajny gość, ale to już chyba jego trzeci foch, z tych co pamiętam. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Pacyf wróci. Zawsze wracał.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Kłinc początek drugiego odcinka ŚOŚ jest mega klimatyczny ! Polecam ! Dario rozkuriwa !
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
|
|
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405 |
Dobry  W Manciasta bts do ht i dużo rożnych ft 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Muszę obejrzeć, bo już przestaje kumać wasze teksty niczym ojciec swoje dzieci...
Te jebane cegły fuguję już drugi tydzień i końca nie widać.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
Jak drużyna grająca taką piłkę jak w 2 połowie w Krakowie i w sumie mimo wyniku w Gdańsku jest w stanie przyjąć 4 na plecy od Zagłębia mającego masę własnych problemów, na swoim stadionie, w TAKIM stylu? Wyglądaliśmy jak piłkarscy debile.
Tego chyba nikt mi nie wytłumaczy, tak jak i I połowy w Krakowie. Raz wchodzimy na taki poziom klepania, że ciężko uwierzyć że to ekstraklasa, a za moment poziom okręgówki to komplement.
Wstyd i kompromitacja, Śląsk jeszcze umiałem zrozumieć, ale dziś już nie ma opcji. Popierdoliło się w głowach tych piłkarzyków. sprzedawać zimą kogo się da i na nowo budować drużynę, jak Lechia wygra 9 punktów to już bardzo dużo, możemy się koncentrować na Pucharze Polski, obawiam się że ciężko będzie już z nich coś wyciągnąć, Runje na wylocie, Franek wiadomo, Novikovas jasno określił że chce odejść, Świder w wywiadzie mówi, że jest gotowy do gry na zachodzie, Gui ponoć chce wrócić do Brazylii
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Jak drużyna grająca taką piłkę jak w 2 połowie w Krakowie i w sumie mimo wyniku w Gdańsku jest w stanie przyjąć 4 na plecy od Zagłębia mającego masę własnych problemów, na swoim stadionie, w TAKIM stylu? Wyglądaliśmy jak piłkarscy debile.
Tego chyba nikt mi nie wytłumaczy, tak jak i I połowy w Krakowie. Raz wchodzimy na taki poziom klepania, że ciężko uwierzyć że to ekstraklasa, a za moment poziom okręgówki to komplement.
Wstyd i kompromitacja, Śląsk jeszcze umiałem zrozumieć, ale dziś już nie ma opcji. Popierdoliło się w głowach tych piłkarzyków. sprzedawać zimą kogo się da i na nowo budować drużynę, jak Lechia wygra 9 punktów to już bardzo dużo, możemy się koncentrować na Pucharze Polski, obawiam się że ciężko będzie już z nich coś wyciągnąć, Runje na wylocie, Franek wiadomo, Novikovas jasno określił że chce odejść, Świder w wywiadzie mówi, że jest gotowy do gry na zachodzie, Gui ponoć chce wrócić do Brazylii Dudelange czy druga liga belgijska?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|