Eureka !!!! Franz, Franz jest wolny !!!! pisz tam Warrenie na tym tłicie do nich i tak w razie "w" daj też w załączniku cv naszego mistrza glazury ( piniądze żadne a fachura pełna gębą )
Eureka !!!! Franz, Franz jest wolny !!!! pisz tam Warrenie na tym tłicie do nich i tak w razie "w" daj też w załączniku cv naszego mistrza glazury ( piniądze żadne a fachura pełna gębą )
...a po przyjściu pacyfka pacyfek na górze, Pogba na dole
aż dziwne, że jeszcze tego filmiku nikt nie wrzucił
20 minut trwa ale warto śmieszy mnie może 5-10% filmów Kononowicza, ale tutaj trafił w sedno mego humoru bo wypowiadać się niczym Janusz Nosacz bez emocji lecz w sposób inteligentny to jest już sztuka a w wykonaniu Konona to miazga
Tazen, Kura i Jaga a Wy myśleliście, że oni przegrali piłkarsko - skąd, Konon szybko obalił teorię
gdzie oni tam karnego widzieli w tym varze w gladbach to ja nie wiem chyba Gil tam zajechał Gila chwalą jako varovy po 10 powtórkach potrafi zobaczyc czy był spalony lub faul