Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 38 z 99 1 2 36 37 38 39 40 98 99
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,811
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Online: Eek
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,811
Likes: 10
Originally Posted by Warren
Kurwa ale wynuki
Dobrze ze cały dzień przespany
Trzeba jechać no kolacje
Kurwa jakie wynuki

Bonus: Unibet
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Chudy podenerwowany

widac że ostatni raz pociskał jak jeszcze Hartwigi okupowali sejmowe korytarze

Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Chudy mądrze prawi

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
ten Zieliński z eleven to syn trenera bo podobny?

Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
specjalista
specjalista
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
Originally Posted by pacyfista
Chudy podenerwowany

widac że ostatni raz pociskał jak jeszcze Hartwigi okupowali sejmowe korytarze

spokojny jestem ale co do pociskania to fakt już ósmy dzień Panna chora i z figlowania nici ale jakoś daję radę, jest przecież Renata Rączkowska co nigdy mnie nie zdradzi

Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,620
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,620
Likes: 10
Originally Posted by pacyfista
Sensei już po robocie?

ile dni wolnego czy w wigilie do roboty
pon wt wolne i tyle;)

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Originally Posted by chudy
koktajle to są dobre na wigilię firmową żeby się nie zbłaźnić przed szefem kiedy co wekend przychodzisz na rałszu do roboty i szef Cię pyta : ' czy Pan Panie MAćku nie byłeś wcoraj na urodzinach szwagra a Ty się wypierasz że nie pijesz od narodzin swojego syna' albo jak poznajesz dupę i chcesz wypaść na dżentelmena (albo i gejtelmena)

każdy szanujący się dorosły mężczyzna powinien walić wódę bez zapojki, pod śledzia, ogórka czy innego rarytasa a nie udawać znawcę koktajlmistrza i potem się chwalić że wyjebałem naście drinków i odwiozłem pannę do domu uberem i fajnie się gadało po drodze
ja w swoim życiu wypiłem kilkanaście cystern czystej wódki zwanej bianco
i uwierz mi
dobry souer sponiewiera nieraz lepiej jak czysta , a wchodzi jak soczek

Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Dzięki Biczysław. Muszę najpierw te mikstury dokupić.

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Originally Posted by chudy
Originally Posted by pacyfista
Chudy podenerwowany

widac że ostatni raz pociskał jak jeszcze Hartwigi okupowali sejmowe korytarze

spokojny jestem ale co do pociskania to fakt już ósmy dzień Panna chora i z figlowania nici ale jakoś daję radę, jest przecież Renata Rączkowska co nigdy mnie nie zdradzi

pierwszy raz słysze żeby tak długo trwał okres

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Originally Posted by Sensei
Biczu jest coś z hokeja? Wczoraj gdyby nie Colorado 2.5 zielonych na święta bybyło;(
będzie ako ponad@100
Hokej - NHL - Carolina - Pittsburgh62769
spotkanie/liczba goli
2/+5.5 3.90 23.12. 01:05
-- --

Hokej - NHL - Vancouver - Winnipeg65138
spotkanie/liczba goli
2/+5.5 3.05 23.12. 04:05
-- --

Grupa B 10.23
Hokej - NHL - Edmonton - Tampa Bay63020
spotkanie/liczba goli
2/+5.5 3.10 23.12. 04:05
-- --

Hokej - NHL - Minnesota - Dallas63129
spotkanie/liczba goli
1/+5.5 3.30 23.12. 02:05
-- --

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Originally Posted by burbon
Originally Posted by Warren
Kurwa ale wynuki
Dobrze ze cały dzień przespany
Trzeba jechać no kolacje
Kurwa jakie wynuki
wymyki
chelsea ogrywa city
dostej wpierdol z lisem
co jest kurwa raz dwa trzy

Dołączył: Sep 2017
Posty: 3,004
G
Ste(fix)
Ste(fix)
G Offline
Dołączył: Sep 2017
Posty: 3,004
Originally Posted by Warren
przecież pisałeś że wchodzi 9 na 10 Stefek


jak wrocą smieszne ligi to Ci udowodnie ze 9 na 10 wałow mi wejdzie, ale musimy o cos zagrac, teraz to zwykłe przepowiadanie czy pilka sie odbije od slupka do bramki czy na aut i tym samym bedzie 1-0 albo 0-0, nie ma to najmniejszego sensu, ale codziennie kusi, tak jak Ciebie kusi aby dać co chwile jakis kupon Ako

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Originally Posted by chudy
koktajle to są dobre na wigilię firmową żeby się nie zbłaźnić przed szefem kiedy co wekend przychodzisz na rałszu do roboty i szef Cię pyta : ' czy Pan Panie MAćku nie byłeś wcoraj na urodzinach szwagra a Ty się wypierasz że nie pijesz od narodzin swojego syna' albo jak poznajesz dupę i chcesz wypaść na dżentelmena (albo i gejtelmena)

każdy szanujący się dorosły mężczyzna powinien walić wódę bez zapojki, pod śledzia, ogórka czy innego rarytasa a nie udawać znawcę koktajlmistrza i potem się chwalić że wyjebałem naście drinków i odwiozłem pannę do domu uberem i fajnie się gadało po drodze
prawdziwy mężczyzna przede wszystkim nie jezdi uberem i nie odwozi kobiet
kobiete się odwozi taxi sawa mercedes s klass i jedzie sie prosto do niej na lokal wink

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Originally Posted by gwestefan
Originally Posted by Warren
przecież pisałeś że wchodzi 9 na 10 Stefek


jak wrocą smieszne ligi to Ci udowodnie ze 9 na 10 wałow mi wejdzie, ale musimy o cos zagrac, teraz to zwykłe przepowiadanie czy pilka sie odbije od slupka do bramki czy na aut i tym samym bedzie 1-0 albo 0-0, nie ma to najmniejszego sensu, ale codziennie kusi, tak jak Ciebie kusi aby dać co chwile jakis kupon Ako
może coś grubiej ten zakładzik ?
bardzo mi się podoba

Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
specjalista
specjalista
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
Originally Posted by Warren
Originally Posted by chudy
koktajle to są dobre na wigilię firmową żeby się nie zbłaźnić przed szefem kiedy co wekend przychodzisz na rałszu do roboty i szef Cię pyta : ' czy Pan Panie MAćku nie byłeś wcoraj na urodzinach szwagra a Ty się wypierasz że nie pijesz od narodzin swojego syna' albo jak poznajesz dupę i chcesz wypaść na dżentelmena (albo i gejtelmena)

każdy szanujący się dorosły mężczyzna powinien walić wódę bez zapojki, pod śledzia, ogórka czy innego rarytasa a nie udawać znawcę koktajlmistrza i potem się chwalić że wyjebałem naście drinków i odwiozłem pannę do domu uberem i fajnie się gadało po drodze
ja w swoim życiu wypiłem kilkanaście cystern czystej wódki zwanej bianco
i uwierz mi
dobry souer sponiewiera nieraz lepiej jak czysta , a wchodzi jak soczek

ok, znam jeden drink - long beach island czy jakoś tak - to jestem w stanie zaakceptować ale jakieś cuda z dodatkiem soku z cytryny, limonki czy mango

kurna, alkohol ma walić w banie a nie smakować jak afrodyzjak

Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
specjalista
specjalista
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
Originally Posted by pacyfista
Originally Posted by chudy
Originally Posted by pacyfista
Chudy podenerwowany

widac że ostatni raz pociskał jak jeszcze Hartwigi okupowali sejmowe korytarze

spokojny jestem ale co do pociskania to fakt już ósmy dzień Panna chora i z figlowania nici ale jakoś daję radę, jest przecież Renata Rączkowska co nigdy mnie nie zdradzi

pierwszy raz słysze żeby tak długo trwał okres

to nie okres tylko zapalenie oskrzeli

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Originally Posted by chudy
Originally Posted by Warren
Originally Posted by chudy
koktajle to są dobre na wigilię firmową żeby się nie zbłaźnić przed szefem kiedy co wekend przychodzisz na rałszu do roboty i szef Cię pyta : ' czy Pan Panie MAćku nie byłeś wcoraj na urodzinach szwagra a Ty się wypierasz że nie pijesz od narodzin swojego syna' albo jak poznajesz dupę i chcesz wypaść na dżentelmena (albo i gejtelmena)

każdy szanujący się dorosły mężczyzna powinien walić wódę bez zapojki, pod śledzia, ogórka czy innego rarytasa a nie udawać znawcę koktajlmistrza i potem się chwalić że wyjebałem naście drinków i odwiozłem pannę do domu uberem i fajnie się gadało po drodze
ja w swoim życiu wypiłem kilkanaście cystern czystej wódki zwanej bianco
i uwierz mi
dobry souer sponiewiera nieraz lepiej jak czysta , a wchodzi jak soczek

ok, znam jeden drink - long beach island czy jakoś tak - to jestem w stanie zaakceptować ale jakieś cuda z dodatkiem soku z cytryny, limonki czy mango

kurna, alkohol ma walić w banie a nie smakować jak afrodyzjak
Long Island Ice Tea
jak będziesz w WWA to idz do Bazaru , blisko Wileńskiego
jak wypijesz ich cztery long island to musiałbym cie nieść na plecach wink
550ml w tym 200ml alko w jednym
http://www.bazarklub.pl/files/zalaczniki/5/Menu%20Bazar_05_11_2018%20v2%20(1).pdf
[Linked Image from iv.pl] [iv.pl]

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
zmienisz Chudy zdanie jak spróbujesz dobrze zrobionego souera
Gwarantuje

Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
specjalista
specjalista
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
ten long island to wiem że sponiewiera dobrze bo już testowałem , za pierwszym razem myślałem że miałem po prostu zły dzień do picia bo po dwóch takich 0,5L miałem dobrze ale przy kolejnej okazji też po dwóch takich kubanach po 0,5L miałem dobrze i się już pilnowałem

kumpel co pływa jednego razu jakiś bimber przywiózł z brazylii i zrobił tego drinka z curem trzcinowym i niby nic nie było czuś a po jednej szklanie papierosa od dupy strony zapaliłem i dopiero po którymś zaciągnięciu się zajarzyłem że coś nie tak wink

Dołączył: Sep 2017
Posty: 3,004
G
Ste(fix)
Ste(fix)
G Offline
Dołączył: Sep 2017
Posty: 3,004
Originally Posted by Warren
Originally Posted by gwestefan
Originally Posted by Warren
przecież pisałeś że wchodzi 9 na 10 Stefek


jak wrocą smieszne ligi to Ci udowodnie ze 9 na 10 wałow mi wejdzie, ale musimy o cos zagrac, teraz to zwykłe przepowiadanie czy pilka sie odbije od slupka do bramki czy na aut i tym samym bedzie 1-0 albo 0-0, nie ma to najmniejszego sensu, ale codziennie kusi, tak jak Ciebie kusi aby dać co chwile jakis kupon Ako
może coś grubiej ten zakładzik ?
bardzo mi się podoba


konieczne jest ustalenie zasad, jakie propozycje ?

Strona 38 z 99 1 2 36 37 38 39 40 98 99

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Sensei, burbon, rafal08, kamel, aker), 2,813 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,231
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1