|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876 |
Tylko, ze mi chodziło, że dziewczyny robią to podświadomie, a nie, że sprawdzają facetów, bo taki mają sposób. Większosć ludzi zaczynając rozmowę mówi: "czesc. co słychać?/co tam?" i wcale nie oznacza to, że są mało inteligentni. Nie mwóię, że nie masz wcale racji, bo może z Twojego doświadczenia tak wynika ale nie zawsze jest tak jak mówisz. Nie będę negował tego co napisałeś ani za pewnik uznawał mojej tezy. Ja zostaję przy swoim ale nie krytykuje tego co napisałeś. pzdr <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920 |
Tylko, ze mi chodziło, że dziewczyny robią to podświadomie, a nie, że sprawdzają facetów, bo taki mają sposób. Większosć ludzi zaczynając rozmowę mówi: "czesc. co słychać?/co tam?" i wcale nie oznacza to, że są mało inteligentni. Nie mwóię, że nie masz wcale racji, bo może z Twojego doświadczenia tak wynika ale nie zawsze jest tak jak mówisz. Nie będę negował tego co napisałeś ani za pewnik uznawał mojej tezy. Ja zostaję przy swoim ale nie krytykuje tego co napisałeś. pzdr <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> Ew. zawsze na "Co powiesz ciekawego?" można powiedzieć, że w jej obecności taka niezręczna cisza jest niezwykle interesująca <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 6
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Nov 2006
Posty: 6 |
Dzieki gnacik. Znajomosc ogranicza sie do 'przelotnych' czesc, czy tez przypadkowego wymienienia zdania.
Pozdrawiam a masz czasami taki moment, ze chcesz podejsc pogadac ale Cie wszystko sciska i rezygnujesz? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> ja tak mam zawsze... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> i to jest niezalezne ode mnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> wsumie troche dziecinne, ale moze warto pogadac z nia na gg? Hmm, czasami taki moment jest, z tym, ze w moim przypadku wynika on bardziej z tego, iz w glowce zaczynam rozwazac wszystkie za i przeciw, az w koncu wychodzi, ze zagadam 'innym razem'. Jednak zdarza sie to coraz rzadziej, bo wychodze z zalozenia, ze nie ma co sie ogladac, tylko trzeba brac sie do roboty <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> W koncu jak to Ty nie wykonasz tego 'pierwszego kroku', to raczej na pewno, dziewczyna tego za Ciebie nie zrobi. Jesli rozmowa nie bedzie sie kleila, to co najwyzej, stracisz 5/10 minut czasu, ktory mogles spedzic z kolegami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Z ta rozmowa na gg, to jak to ujales, rowniez uwazam to za dziecinne. Po prostu w zyciu nie ucieknie sie przed odpowiedzialnoscia, a nie mozna ciagle liczyc na przypadkowe zbiegi okolicznosci. Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,849
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,849 |
Dzieki gnacik. Znajomosc ogranicza sie do 'przelotnych' czesc, czy tez przypadkowego wymienienia zdania.
Pozdrawiam a masz czasami taki moment, ze chcesz podejsc pogadac ale Cie wszystko sciska i rezygnujesz? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> ja tak mam zawsze... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> i to jest niezalezne ode mnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> wsumie troche dziecinne, ale moze warto pogadac z nia na gg? Hmm, czasami taki moment jest, z tym, ze w moim przypadku wynika on bardziej z tego, iz w glowce zaczynam rozwazac wszystkie za i przeciw, az w koncu wychodzi, ze zagadam 'innym razem'. Jednak zdarza sie to coraz rzadziej, bo wychodze z zalozenia, ze nie ma co sie ogladac, tylko trzeba brac sie do roboty <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> W koncu jak to Ty nie wykonasz tego 'pierwszego kroku', to raczej na pewno, dziewczyna tego za Ciebie nie zrobi. Jesli rozmowa nie bedzie sie kleila, to co najwyzej, stracisz 5/10 minut czasu, ktory mogles spedzic z kolegami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Z ta rozmowa na gg, to jak to ujales, rowniez uwazam to za dziecinne. Po prostu w zyciu nie ucieknie sie przed odpowiedzialnoscia, a nie mozna ciagle liczyc na przypadkowe zbiegi okolicznosci. Pozdrawiam musi nastapic ten moment krytyczny, ktory doprowadzi do tego, ze zdecydujesz sie zagadac. Serce zawsze mi wali wtedy mocno i zapominam co chcialem powiedziec <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 6
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Nov 2006
Posty: 6 |
Najlepsze jest to, ze przed rozmowa masz w glowie milion tematow, a kiedy przychodzi co do czego, to tak naprawde wszystko zapominasz i nastepuje niezreczna cisza <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,849
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,849 |
Najlepsze jest to, ze przed rozmowa masz w glowie milion tematow, a kiedy przychodzi co do czego, to tak naprawde wszystko zapominasz i nastepuje niezreczna cisza <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> mialem wlasnie taki motyw z ta dziewczyna, co ja poznalem na hokeju. Zawsze siedziala z kolezankami, patrze a ona pewnego razu siedzi sama... Pomyslow milion, podchodze: co tam slychac? a ona: a wszystko w porzadku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> a ja... ... ... A nasi hokeisci jak zawsze... i dalej cos wymyslilem. Ale pustka totalna byla <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Wtedy nie wyszlo zle, ale jezeli chodzi o ta dziewczyne to niestety jej sie nie spodobalem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
podwórkowy attaché
|
|
podwórkowy attaché
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060 |
Poprostu w takich sytuacjach trzeba opanować stres a reszta sama przyjdzie i będzie elegancko <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 6
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Nov 2006
Posty: 6 |
To dziewczyna musiala sie Tobie spodobac skoro w glowie miales zupelna 'pustke'. Wlasnie to jest najgorsze w 'pierwszych kontaktach', a na dodatek jeszcze jak dziewczyna nie ma zamiaru za bardzo angazowac sie w rozmowe tylko ogranicza sie do 'tak' 'nie' 'nie wiem' 'moze' to juz zupelnie kaplica <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,849
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,849 |
To dziewczyna musiala sie Tobie spodobac skoro w glowie miales zupelna 'pustke'. Wlasnie to jest najgorsze w 'pierwszych kontaktach', a na dodatek jeszcze jak dziewczyna nie ma zamiaru za bardzo angazowac sie w rozmowe tylko ogranicza sie do 'tak' 'nie' 'nie wiem' 'moze' to juz zupelnie kaplica <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Pozdrawiam podobala mi sie bardzo, wsumie to bardzo mi sie caly czas podoba. A to, ze nie miala zamiaru sie angazowac, to na poczatku nic na to nie wskazywalo [ sama dala mi swoj numer telefonu jak do niej zagadalem ] ale jednak stalo sie faktem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> a rozmowy wygladaly tak wlasnie, 0 checi z jej strony <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529 |
HAGIi niestety z przykrością muszę stwierdzić iż pierwsze zdanie na temat danej osoby pozostaje do końca życia. Nawet jeżeli pokazesz jej, że taki nie jesteś to ona i tak zapamięta Twoją pierwszą wpadkę. Ona raczej na umówione spotkanie się nie zgodzi...wydaje mi sie, że lepiej byłoby gdybyś "przypadkiem"(uwielbiam to słowo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ) pojawił się tam gdzie ona się pojawi. Może to być jakiś klub, park, bar...pzdr <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> Nie koniecznie Pierniczek. Mój kolega z klasy kiedy poznał swoją obecną dziewczynę to bardzo się z nią nie polubił. A teraz są, jak narazie i oby jak najdłużej, szczęśliwą parą <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Wyjątki są tylko potwierdzeniem reguły <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> Ja nie mówię, że nie jest możliwe żeby HAGIi zmienił swój wizerunek w oczach tej dziewczyny ale pierwsze wrażenie pozostaje do końca życia. Tylko, że sytuacji Twojego kolegi z klasy była troche inna...bo nie polubić się na początku związku, a spalić się na początku związku to różnica. Poza tym dziewczyna Twojego kolegi z klasy ma 16-17 lat...przynajmniej tak mi sie wydaje, a dziewczyna, o której pisze HAGIi jest za pewne trochę starsza i inaczej patrzy na pewne sprawy. Tak czy owak życzę HAGIi'emu żeby mu sie udało ale tak jak mówię będzie bardzo cieżko, a moim zdaniem to niewykonalne. nie no chyba az tak zle to nie jest aby bylo niewykonalne pytalem sie po imprezce czy sie zle zachowywalem i czy ją urazilem, odpisala ze zle nie bylo a ze kobieta to takie stworzenie ze nic nie kreci tylko mowi co jej lezy na sercu to chyba tak bardzo nie przegialem wiem tylko tyle, ze po pijaku gadam glupoty i kto wie czy czegos nie palnalem bedzie trzeba jakies ladne przemowienie napisac i telefon <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 1,577
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2006
Posty: 1,577 |
Kobieta to takie stworzenie ze nic nie kreci ? dobre
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220
a.k.a. "Klajd Frog"
|
|
a.k.a. "Klajd Frog"
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220 |
a ze kobieta to takie stworzenie ze nic nie kreci tylko mowi co jej lezy na sercu to chyba tak bardzo nie przegialem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" /> tekst roku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529 |
a ze kobieta to takie stworzenie ze nic nie kreci tylko mowi co jej lezy na sercu to chyba tak bardzo nie przegialem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" /> tekst roku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> lekko pokrecilem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> mialobyc ciut inaczej i mialbyc inny kontekts wypowiedzi chodzilo mi o to, ze ona nie tlumaczy sie tak jak my, wali prosto z mostu. aha jeszce jedna kwestia te spotkanie bylo pierwsze, ale my wczesniej rozmawialismy ze soba moze i pol roku nawet i duzo wiemy o sobie, bo jak nic nie gralo to zagadywalem do Niej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> wiec jakis plus w tym jest
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,122
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,122 |
Panowie Andrzejki byly <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> ktos cos przygruchal <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />? Chwalcie sie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876 |
Andrzejki są w czwartek...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Panowie Andrzejki byly <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> ktos cos przygruchal <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />? Chwalcie sie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> Załoba była
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,122
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,122 |
Hm moze tam gdzie wy mieszkacie byla zaloba ale na slasku szczegolnie w katowicach kluby byly otwarte, fakt dziwne zwazywszy na tragedie na slasku ale taki np. Wyższy Wymiar czy Spiż byby otwarte.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 2,110
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2006
Posty: 2,110 |
U mnie raczej nie bylo imprez, wszystko skoncentruje sie w tym tygodniu tymbardziej ze przy okazji swietuje swoje imieniny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> Aha bo zapomne co chcialem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Pytanie z zastosowania teorii w praktyce, glownie do ekspertow typu Pierniczek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Spodobala mi sie taka jadna panna ale nie wiem o niej nic pozatym ze chodzi do tej samej szkoly i pytanie odnosnie tego jak lepiej sie z nia zapoznac? Rzucic jakis tekst (np. o oczach, jakims blasku, przyciaganiu itp <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" /> ) czy tak normalnie sie przedstawic i prosto z mostu sie z nia probowac umawiac? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Chodzi mi glownie o to zeby pierwsze wrazenie bylo pozytywne. Pytam bo nigdy jeszcze nie przytrafilo mi sie zeby az tak bardzo spodobala mi sie panna o ktorej nic nie wiem i nie mamy raczej wspolnych znajomych. Jak to sie mowi: znamy sie tylko z widzenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403 |
No dobra to ja wam opowiem historyjke z sobotniej nocy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Umówiliśmy się z kumplami najpierw u niego w domku dam wypiliśmy delikatnie 1,5 litra Balentaisa z Colą no i potem do knajpy do kumpla tam pare pięćdziesiątek no i nastepnie na balety (żałoba była do 24 a my poszliśmy przed 1.00) do "Efektu Motyla" - taka knajpa. Tam jak zawsze sporo znajomych to się pogadało, potem wychyliło pare drinków. No i impreza dobiega końca ok 3.30, siedzimy sobie z kumplem przy barku i jakaś dziewoja pyta się o ogień?? Ja nie pale, ale kumpel się wyrywa z zapalniczką <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> . No i jakoś poszła gatka. Coś zaczeło się, że mieszka we Wawie na Tarchominie, a że wybieramy się tam za 2 tydzienie to niby szukamy jakiegoś noclegu, ale mniejsza o to. Gadamy tak jakies pół godziny i kumpel mówi, ze się zawija - po czym mówi po cichu, że nie ciekawa ta dziewoja, ale jak się ma półtora promila to każda ładna <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> . Pytam się jej czy leci do innej knajpy (taka cało dobowa) ku mojemu zdziwieniu mówi, że spoko, no to dalej. Tam siedzimy przy barku i dalej gatka, mało co pamiętam o czym, ale było spoko. No dobra ale dochodzi 6.30 trzeba by się zawijac. Wsiadamy do taryfy i pytam się gdzie jedziemy, a ona, a gdzie chcesz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> . A ja mówie - ja do domu, bo za pare godzina lece na mecz do Krakowa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> . Wiem, wiem dałem ciała, ale już byłem nie komon, na szczęście dała mi telefon, tylko jest jeden problem, nie mam pojęcia jak wyglądała, a kumpel co pił ze mną też nie pamięta <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Także Andrzejki były spoko Pozdrawiam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529 |
No dobra to ja wam opowiem historyjke z sobotniej nocy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Umówiliśmy się z kumplami najpierw u niego w domku dam wypiliśmy delikatnie 1,5 litra Balentaisa z Colą no i potem do knajpy do kumpla tam pare pięćdziesiątek no i nastepnie na balety (żałoba była do 24 a my poszliśmy przed 1.00) do "Efektu Motyla" - taka knajpa. Tam jak zawsze sporo znajomych to się pogadało, potem wychyliło pare drinków. No i impreza dobiega końca ok 3.30, siedzimy sobie z kumplem przy barku i jakaś dziewoja pyta się o ogień?? Ja nie pale, ale kumpel się wyrywa z zapalniczką <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> . No i jakoś poszła gatka. Coś zaczeło się, że mieszka we Wawie na Tarchominie, a że wybieramy się tam za 2 tydzienie to niby szukamy jakiegoś noclegu, ale mniejsza o to. Gadamy tak jakies pół godziny i kumpel mówi, ze się zawija - po czym mówi po cichu, że nie ciekawa ta dziewoja, ale jak się ma półtora promila to każda ładna <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> . Pytam się jej czy leci do innej knajpy (taka cało dobowa) ku mojemu zdziwieniu mówi, że spoko, no to dalej. Tam siedzimy przy barku i dalej gatka, mało co pamiętam o czym, ale było spoko. No dobra ale dochodzi 6.30 trzeba by się zawijac. Wsiadamy do taryfy i pytam się gdzie jedziemy, a ona, a gdzie chcesz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> . A ja mówie - ja do domu, bo za pare godzina lece na mecz do Krakowa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> . Wiem, wiem dałem ciała, ale już byłem nie komon, na szczęście dała mi telefon, tylko jest jeden problem, nie mam pojęcia jak wyglądała, a kumpel co pił ze mną też nie pamięta <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Także Andrzejki były spoko Pozdrawiam. a moze to Andrzej byl? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|