Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 31 z 88 1 2 29 30 31 32 33 87 88
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
T
TEO Offline
Eliminator
Eliminator
T Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Originally Posted by Akhu
Originally Posted by Sensei
A co do Psów. Biczu właśnie zaczęły się zdjęcia do 3ciej części. Ma być stara obsada. Nie wiem czy im się uda dostać tak dobrze klimat lat 90, no i muzyka Lorenca żeby była

niech Vega reżyseruje to sukces gwarantowany
Dawać gifa z murzynami

Bonus: Unibet
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,642
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,642
Likes: 10
Akhu jaki prowokator.;)

Vega by nie oddał klimatu tej serii, zrobił by z tego jakaś komedię sensacyjną z poziomem żartów podstawówkowym.

Dołączył: Jul 2014
Posty: 1,575
veteran
veteran
Dołączył: Jul 2014
Posty: 1,575
Dorzucam:
22:00 | USA | NCAA | Hofstra - Drexel 2 8.00
23:00 | USA | NCAA | Northwestern - Columbia 2 9.50
23:00 | USA | NCAA | Northeastern - Delaware 2 7.00

01.01
16:00 | Piłka Nożna | Anglia | National League North | Chester - Southport 2 3.50
16:00 | Piłka Nożna | Anglia | National League North | Spennymoor - Blyth 2 3.70

Pozostałe w grze:

Dzisiaj

22:00 | USA | NCAA | Hofstra - Drexel 2 8.00
23:00 | USA | NCAA | Northwestern - Columbia 2 9.50
23:00 | USA | NCAA | Northeastern - Delaware 2 7.00

31.12
01:00 | Kosz | NBA | Toronto Raptors - Chicago Bulls 2 6.30

1.01
02:00 | Tenis | ATP Brisbane | Duckworth - Murray 1 5.00
15:30 | Piłka nożna | Walia Premier Liga | Llandudno - Caernarfon 1 4.90
16:00 | Piłka nożna | Anglia | National League North | Bradford PA - Guiseley 2 4.00
16:00 | Piłka Nożna | Anglia | National League North | Chester - Southport 2 3.50
16:00 | Piłka Nożna | Anglia | National League North | Spennymoor - Blyth 2 3.70


Rozliczenie:

Czechy - Japonia 2 3.50
Al-Ettifaq - Al-Ittihad FC 2 2.20
Falkirk - Dunfermline 1X 2.40
Atletico Espeleno - Puente Genil 1 2.90
Ryukyu - Yokohama 2 6.85
Koszykówka | Dania | EBAA Aarhus - Randers 1 7.00

Raja Casablanca - Berkame X2 2.03
Agadir - Fus Rabat 2 4.90
Koping Stars - BC Lulea 1 4.90

Potenza - Catanzaro 2 2.20
Polzela - Petrol Olimpija 2 3.40
Dunaujvarosi K - Alba Fehervar K 1 2.40

Serbia - Tunezja 2 2.30


Bryndza straszna niema w czym wybierać w typach... to i zysków brak


Pacyfek wyszedłem na "letki" + po podaniu tylu typów i tak mizernej ofercie

może docenisz mój wysiłek poświęcony w analizę i podawanie typów pomimo 2-godzinnego limitu zdejmując mnie z listy?

choćby motywacyjnie i świątecznie?

jest jakiś sposób na zdjęcie listy?

dopiero co zacząłem pisać na forum stąd też za duża czcionka mi wyszła

Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
grin
to był sarkazm z tym łysym błaznem
co nie zmienia faktu, że ludzie chodzą na niego do kina, a on zarabia na tym swoim chłamie lepiej niż 95% filmowców...smutna rzeczywistość

Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,642
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,642
Likes: 10
Macie czasami takie poczucie wstydu jak coś oglądacie np wywiad Pawłowskiego? To ja tak mam z filmami Vegi. Jeszcze 1 sezon i 2 pitbula były bardzo dobre ale jak wziął się za pełnometrażówki to był dramat

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
no i porto pięknie odkręciło smile

Dołączył: Mar 2003
Posty: 5,709
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 5,709
Originally Posted by TEO
Originally Posted by Warren
Trzeba brać Pogbę w FPL
Trzeba było brać przed poprzednią kolejką frown
kupić go 3 kolejki temu to byłaby dopiero fura punktów smile

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Originally Posted by Sensei
Macie czasami takie poczucie wstydu jak coś oglądacie np wywiad Pawłowskiego? To ja tak mam z filmami Vegi. Jeszcze 1 sezon i 2 pitbula były bardzo dobre ale jak wziął się za pełnometrażówki to był dramat
oni się powinni wstydzić
[Linked Image from s1.kozaczek.pl]

Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,642
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,642
Likes: 10
Babkę widziałem u wojewódzkiego. 100% niedojebanie mózgowe;)

Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Originally Posted by Warren
Originally Posted by Sensei
Macie czasami takie poczucie wstydu jak coś oglądacie np wywiad Pawłowskiego? To ja tak mam z filmami Vegi. Jeszcze 1 sezon i 2 pitbula były bardzo dobre ale jak wziął się za pełnometrażówki to był dramat
oni się powinni wstydzić
[Linked Image from s1.kozaczek.pl]

oni chcą grać w jego filmach, bo z tego jest dobra kasa
a kasa jest bo ludzie na to idą ale czemu idą to ja już nie ogarniam

Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,642
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,642
Likes: 10


Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,642
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,642
Likes: 10
Oddali klimat rozmowy jak dwoje najlepszych kumpli

Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Originally Posted by Akhu
Originally Posted by Warren
Originally Posted by Sensei
Macie czasami takie poczucie wstydu jak coś oglądacie np wywiad Pawłowskiego? To ja tak mam z filmami Vegi. Jeszcze 1 sezon i 2 pitbula były bardzo dobre ale jak wziął się za pełnometrażówki to był dramat
oni się powinni wstydzić
[Linked Image from s1.kozaczek.pl]

oni chcą grać w jego filmach, bo z tego jest dobra kasa
a kasa jest bo ludzie na to idą ale czemu idą to ja już nie ogarniam

wsieś tańczy i śpiewa, parkingi multipleksów zawalone rejestracjami z miejscowości podmiejskich, plus patola miastowa, grażyny i janusze, białe kozaczki i bluzy z kapturem i abibasy z 4 paskami, w zębach przynoszą swoje piniondze żeby zobaczyć 19 premierę w tygodniu tego gówna smile

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
i jak w tym kraju ma być dobrze.....

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
kwintesencja polskiego poziomu kultury
[Linked Image from pikio.pl]
ten hip hopowiec też kutasina
wziął sobie Afroamerykankę za żonę , tak się tym podniecał , a później dzwonił na policje zgłosić że go żona pobiła...

Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,642
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,642
Likes: 10
Kultura dla dzikusów i dzikusy oglądają

Dołączył: Dec 2016
Posty: 8,656
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Dec 2016
Posty: 8,656
[Linked Image from pbs.twimg.com]

Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
poważna sprawa

[Linked Image from pbs.twimg.com]

Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,642
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,642
Likes: 10
Jak w jakimś serialu smile

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Facet poważnie zachorował a tu cały Twitter pieje ze śmiechu smile

Strona 31 z 88 1 2 29 30 31 32 33 87 88

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, latajaca_holenderka, aker, Lukasz111, burbon, alfa, betowiec, forty), 2,725 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,450
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1