|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
A co do Psów. Biczu właśnie zaczęły się zdjęcia do 3ciej części. Ma być stara obsada. Nie wiem czy im się uda dostać tak dobrze klimat lat 90, no i muzyka Lorenca żeby była niech Vega reżyseruje to sukces gwarantowany Dawać gifa z murzynami
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,642 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,642 Likes: 10 |
Akhu jaki prowokator.;)
Vega by nie oddał klimatu tej serii, zrobił by z tego jakaś komedię sensacyjną z poziomem żartów podstawówkowym.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2014
Posty: 1,575
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2014
Posty: 1,575 |
Dorzucam: 22:00 | USA | NCAA | Hofstra - Drexel 2 8.00 23:00 | USA | NCAA | Northwestern - Columbia 2 9.50 23:00 | USA | NCAA | Northeastern - Delaware 2 7.00
01.01 16:00 | Piłka Nożna | Anglia | National League North | Chester - Southport 2 3.50 16:00 | Piłka Nożna | Anglia | National League North | Spennymoor - Blyth 2 3.70
Pozostałe w grze:
Dzisiaj
22:00 | USA | NCAA | Hofstra - Drexel 2 8.00 23:00 | USA | NCAA | Northwestern - Columbia 2 9.50 23:00 | USA | NCAA | Northeastern - Delaware 2 7.00
31.12 01:00 | Kosz | NBA | Toronto Raptors - Chicago Bulls 2 6.30
1.01 02:00 | Tenis | ATP Brisbane | Duckworth - Murray 1 5.00 15:30 | Piłka nożna | Walia Premier Liga | Llandudno - Caernarfon 1 4.90 16:00 | Piłka nożna | Anglia | National League North | Bradford PA - Guiseley 2 4.00 16:00 | Piłka Nożna | Anglia | National League North | Chester - Southport 2 3.50 16:00 | Piłka Nożna | Anglia | National League North | Spennymoor - Blyth 2 3.70
Rozliczenie:
Czechy - Japonia 2 3.50 Al-Ettifaq - Al-Ittihad FC 2 2.20 Falkirk - Dunfermline 1X 2.40 Atletico Espeleno - Puente Genil 1 2.90 Ryukyu - Yokohama 2 6.85 Koszykówka | Dania | EBAA Aarhus - Randers 1 7.00 Raja Casablanca - Berkame X2 2.03 Agadir - Fus Rabat 2 4.90 Koping Stars - BC Lulea 1 4.90 Potenza - Catanzaro 2 2.20 Polzela - Petrol Olimpija 2 3.40 Dunaujvarosi K - Alba Fehervar K 1 2.40 Serbia - Tunezja 2 2.30
Bryndza straszna niema w czym wybierać w typach... to i zysków brak
Pacyfek wyszedłem na "letki" + po podaniu tylu typów i tak mizernej ofercie
może docenisz mój wysiłek poświęcony w analizę i podawanie typów pomimo 2-godzinnego limitu zdejmując mnie z listy?
choćby motywacyjnie i świątecznie?
jest jakiś sposób na zdjęcie listy?
dopiero co zacząłem pisać na forum stąd też za duża czcionka mi wyszła
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
to był sarkazm z tym łysym błaznem co nie zmienia faktu, że ludzie chodzą na niego do kina, a on zarabia na tym swoim chłamie lepiej niż 95% filmowców...smutna rzeczywistość
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,642 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,642 Likes: 10 |
Macie czasami takie poczucie wstydu jak coś oglądacie np wywiad Pawłowskiego? To ja tak mam z filmami Vegi. Jeszcze 1 sezon i 2 pitbula były bardzo dobre ale jak wziął się za pełnometrażówki to był dramat
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
no i porto pięknie odkręciło 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 5,709
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 5,709 |
Trzeba było brać przed poprzednią kolejką  kupić go 3 kolejki temu to byłaby dopiero fura punktów 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Macie czasami takie poczucie wstydu jak coś oglądacie np wywiad Pawłowskiego? To ja tak mam z filmami Vegi. Jeszcze 1 sezon i 2 pitbula były bardzo dobre ale jak wziął się za pełnometrażówki to był dramat oni się powinni wstydzić ![[Linked Image from s1.kozaczek.pl]](https://s1.kozaczek.pl/2016/05/18/kasia-warnke-piotr-stramowski-3.jpg)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,642 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,642 Likes: 10 |
Babkę widziałem u wojewódzkiego. 100% niedojebanie mózgowe;)
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
Macie czasami takie poczucie wstydu jak coś oglądacie np wywiad Pawłowskiego? To ja tak mam z filmami Vegi. Jeszcze 1 sezon i 2 pitbula były bardzo dobre ale jak wziął się za pełnometrażówki to był dramat oni się powinni wstydzić ![[Linked Image from s1.kozaczek.pl]](https://s1.kozaczek.pl/2016/05/18/kasia-warnke-piotr-stramowski-3.jpg) oni chcą grać w jego filmach, bo z tego jest dobra kasa a kasa jest bo ludzie na to idą ale czemu idą to ja już nie ogarniam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,642 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,642 Likes: 10 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,642 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,642 Likes: 10 |
Oddali klimat rozmowy jak dwoje najlepszych kumpli
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
|
|
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405 |
Macie czasami takie poczucie wstydu jak coś oglądacie np wywiad Pawłowskiego? To ja tak mam z filmami Vegi. Jeszcze 1 sezon i 2 pitbula były bardzo dobre ale jak wziął się za pełnometrażówki to był dramat oni się powinni wstydzić ![[Linked Image from s1.kozaczek.pl]](https://s1.kozaczek.pl/2016/05/18/kasia-warnke-piotr-stramowski-3.jpg) oni chcą grać w jego filmach, bo z tego jest dobra kasa a kasa jest bo ludzie na to idą ale czemu idą to ja już nie ogarniam wsieś tańczy i śpiewa, parkingi multipleksów zawalone rejestracjami z miejscowości podmiejskich, plus patola miastowa, grażyny i janusze, białe kozaczki i bluzy z kapturem i abibasy z 4 paskami, w zębach przynoszą swoje piniondze żeby zobaczyć 19 premierę w tygodniu tego gówna 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
i jak w tym kraju ma być dobrze.....
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
kwintesencja polskiego poziomu kultury ten hip hopowiec też kutasina wziął sobie Afroamerykankę za żonę , tak się tym podniecał , a później dzwonił na policje zgłosić że go żona pobiła...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,642 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,642 Likes: 10 |
Kultura dla dzikusów i dzikusy oglądają
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2016
Posty: 8,656
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2016
Posty: 8,656 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
poważna sprawa ![[Linked Image from pbs.twimg.com]](https://pbs.twimg.com/media/Dvr3NbmWwAA4vsq.jpg)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,642 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,642 Likes: 10 |
Jak w jakimś serialu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Facet poważnie zachorował a tu cały Twitter pieje ze śmiechu 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|