|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Daj Biczyk pacyfkowi w zawieszeniu na 3 lata. Bo jak to piszą w internecie - sorry Wiślacy - kto nigdy nie zachorował w samolocie, niech pierwszy rzuci 12 milionami.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,724 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,724 Likes: 5 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Benq pożegnaj się ładnie i nie proś więcej o żadne obdanowanie Nie potrzeba tu takich jak Ty w tworkach albo w drewnicy handluj typami Bez pozdrowień
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Dobra, Panie i Panowie. Ponieważ na Sylwka jadę za Warszawę, w związku z tym już teraz, życzę Wam, przede wszystkim zdrowia, oraz spełnienia tych większych czy mniejszych marzeń.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 24,126 Likes: 9
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,126 Likes: 9 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,435 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,435 Likes: 11 |
Za płatne typy jest ban od reki i był zawsze. Kolejny wpis lub dyskusja na ten temat zakonczy sie dozywotnim banem
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,435 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,435 Likes: 11 |
Szczesliwego Nowego Roku i jeszcze wiekszych wygranych  życze wszystkim
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Najlepszego ekipa 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
|
|
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512 |
Wszystkiego dobrego w Nowym Roku, zdrowia i "letkiego" plusa! ![[Linked Image from media.giphy.com]](https://media.giphy.com/media/QMkPpxPDYY0fu/giphy.gif)
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
Gif z Timo Hildebrandem zawsze na propsie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
Ja również dołączam się do życzeń - najlepszego w 2019 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179 |
Nie można zapomnieć o najlepszej ekipie ekspertów na temat piłki i trzeba się zalogować Najlepszego Panowie, przede wszystkim zdrówka Wam, ale i również szczęścia w tym Nowym i miejmy nadzieję lepszym 2019 Roku ! P.S od zawsze byłem za tym , aby tej kurwy nigdy nie odbanować  Vega zdrówka ! 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
Najlepszego! A Forty już sobie na imprezę Uberem jedzie! :-))
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 4,621
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 4,621 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 5,709
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 5,709 |
Dzień dobry  Wszystkiego najlepszego w nowym roku dla grona ekspertów 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
xxx
|
|
xxx
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255 |
Witam, Pany! [ Linked Image] Najlepszego w 2019!  ..i pokoju na świecie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2014
Posty: 1,575
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2014
Posty: 1,575 |
Napisałem wcześniej, że typy dalej będę podawał za darmo a to z tymi płatnymi typami był taki sylwestrowy żarcik ;-) ale widzę, że powaga na full, kiedyś zaraz byłyby jakieś gify z karetką i śmiech ale teraz widać jakaś ogromna złość i nienawiść ale wiadomo forum z czasem się zmienia nie to co kiedyś smutne to trochę... Dekiel na moda!!!! Wpisywać miasta które popierają!!!  Darmowe forum a dekiel chce pobierać opłaty Za to że Pacyf chciał go odbanować trafia na swoją listę na rok BiczyX absolutnie bez obrazy ale zapamiętaj jedną prawdę - jeżeli w internecie coś jest za darmo to jesteś dla tego czegoś tylko towarem. Reklamy, wyświetlenia - z tego to wszystko żyje. I nie gniewaj się na mnie przecież nie będę brał za swoje typy kasę to był żart, szkoda że mnie tak nikt nienawidzi to mnie boli ale zło dobrem zawsze będę zwyciężał ;( tacy są ludzie niestety... P.S od zawsze byłem za tym , aby tej kurwy nigdy nie odbanować  Lepszego 2019 wszystkim bez wyjątku, nawet Benkowi żeby się łeb naprawił, choć to życzenie z gatunku ... (każdy wpisze co chce)  to w końcu jestem psychicznie chory czy kurwą? bo już sam nie wiem jak pójdę do psychiatry i powiem że dowiedziałem się od użytkowników forum mecz.pl, iż postawili mi taką diagnozę to powie mi, że nie będzie mnie leczył bo jestem kurwą a z psychiką ok i nie chcę z tego powodu sobie narobić wstydu OCZYWIŚCIE WSZYSTKIEGO NAJ NAJ NAJ NAJ NAJLEPSZEGO NA NADCHODZĄCY NOWY ROK!!!!!!!!! BEZ WZGLĘDU NA COKOLWIEK BĄDŹMY NAJLEPSI JAK W TYM ROKU I UBIEGŁYCH BO TACY JESTEŚMY I ROZPIERDZIELIMY BUKMACHERA JAK ZAWSZE! :-) BEZ WZGLĘDU NA COKOLWIEK JEDYNY NASZ WRÓG TO BUKMACHER A NIE UŻYTKOWNICY FORUM I TEGO SIĘ TRZYMAJMY! TYPY SĄ OCZYWIŚCIE DARMOWE JAKŻE INACZEJ BO TYPUJĘ DLA WAS A WAS JAK NAJBARDZIEJ UWIELBIAM :))))
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Najlepszego Pany, pomyślności w 2019 roku 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Zbanujcie tą amebe w końcu bo to aż niemożliwe, że ktoś taki może tu pisać.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
Cillian Sheridan rozwiązał za porozumieniem stron kontrakt z Jagiellonią Białystok - poinformowała oficjalna strona klubu "Jagiellonia.pl".
Burliga też już na wylocie
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|