Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 40 z 88 1 2 38 39 40 41 42 87 88
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Daj Biczyk pacyfkowi w zawieszeniu na 3 lata. smile

Bo jak to piszą w internecie - sorry Wiślacy -
kto nigdy nie zachorował w samolocie, niech pierwszy rzuci 12 milionami.

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,724
Likes: 5
1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
1 Online: Content
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,724
Likes: 5

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Benq pożegnaj się ładnie i nie proś więcej o żadne obdanowanie
Nie potrzeba tu takich jak Ty
w tworkach albo w drewnicy handluj typami
Bez pozdrowień

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Dobra, Panie i Panowie.
Ponieważ na Sylwka jadę za Warszawę, w związku z tym już teraz,

życzę Wam, przede wszystkim zdrowia, oraz spełnienia tych większych czy mniejszych marzeń.


[Linked Image from pbs.twimg.com]


Dołączył: May 2001
Posty: 24,126
Likes: 9
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,126
Likes: 9
Najlepszego inwestorom na nowy rok toast worek santa

Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,435
Likes: 11
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,435
Likes: 11
Za płatne typy jest ban od reki i był zawsze. Kolejny wpis lub dyskusja na ten temat zakonczy sie dozywotnim banem



Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,435
Likes: 11
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,435
Likes: 11
Szczesliwego Nowego Roku i jeszcze wiekszych wygranych toast życze wszystkim

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Najlepszego ekipa toast

Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Wszystkiego dobrego w Nowym Roku, zdrowia i "letkiego" plusa!

[Linked Image from media.giphy.com]

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Gif z Timo Hildebrandem zawsze na propsie.

Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Ja również dołączam się do życzeń - najlepszego w 2019 toast

Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179
Nie można zapomnieć o najlepszej ekipie ekspertów na temat piłki i trzeba się zalogować smile

Najlepszego Panowie, przede wszystkim zdrówka Wam, ale i również szczęścia w tym Nowym i miejmy nadzieję lepszym 2019 Roku ! toast

P.S od zawsze byłem za tym , aby tej kurwy nigdy nie odbanować wink

Vega zdrówka ! piwo

Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Najlepszego!

A Forty już sobie na imprezę Uberem jedzie!

[Linked Image from repostuj.pl]

:-))

Dołączył: Aug 2006
Posty: 4,621
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 4,621
Lepszego 2019 wszystkim bez wyjątku, nawet Benkowi żeby się łeb naprawił, choć to życzenie z gatunku ... (każdy wpisze co chce) wink

Nieparzyste podobno lepsze i tego się trzymajmy toast dobrze2 papa ozdoba santa dobrze2 wino

Dołączył: Mar 2003
Posty: 5,709
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 5,709
Dzień dobry smile

Wszystkiego najlepszego w nowym roku dla grona ekspertów smile

Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
K
xxx
xxx
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
Witam, Pany!
[Linked Image]

Najlepszego w 2019! toast

..i pokoju na świecie tongue

Dołączył: Jul 2014
Posty: 1,575
veteran
veteran
Dołączył: Jul 2014
Posty: 1,575
Napisałem wcześniej, że typy dalej będę podawał za darmo a to z tymi płatnymi typami był taki sylwestrowy żarcik ;-) ale widzę, że powaga na full, kiedyś zaraz byłyby jakieś gify z karetką i śmiech ale teraz widać jakaś ogromna złość i nienawiść ale wiadomo forum z czasem się zmienia nie to co kiedyś smutne to trochę...

Originally Posted by Warren
Originally Posted by Biszop
Dekiel na moda!!!!
Wpisywać miasta które popierają!!! laugh
Darmowe forum a dekiel chce pobierać opłaty
Za to że Pacyf chciał go odbanować trafia na swoją listę na rok


BiczyX absolutnie bez obrazy ale zapamiętaj jedną prawdę - jeżeli w internecie coś jest za darmo to jesteś dla tego czegoś tylko towarem. Reklamy, wyświetlenia - z tego to wszystko żyje. I nie gniewaj się na mnie przecież nie będę brał za swoje typy kasę to był żart, szkoda że mnie tak nikt nienawidzi to mnie boli ale zło dobrem zawsze będę zwyciężał ;( tacy są ludzie niestety...

Originally Posted by **Łuki**
P.S od zawsze byłem za tym , aby tej kurwy nigdy nie odbanować wink


Originally Posted by laser
Lepszego 2019 wszystkim bez wyjątku, nawet Benkowi żeby się łeb naprawił, choć to życzenie z gatunku ... (każdy wpisze co chce) wink


to w końcu jestem psychicznie chory czy kurwą?

bo już sam nie wiem jak pójdę do psychiatry i powiem że dowiedziałem się od użytkowników forum mecz.pl, iż postawili mi taką diagnozę to powie mi, że nie będzie mnie leczył bo jestem kurwą a z psychiką ok i nie chcę z tego powodu sobie narobić wstydu

OCZYWIŚCIE WSZYSTKIEGO NAJ NAJ NAJ NAJ NAJLEPSZEGO NA NADCHODZĄCY NOWY ROK!!!!!!!!! BEZ WZGLĘDU NA COKOLWIEK BĄDŹMY NAJLEPSI JAK W TYM ROKU I UBIEGŁYCH BO TACY JESTEŚMY I ROZPIERDZIELIMY BUKMACHERA JAK ZAWSZE! :-) BEZ WZGLĘDU NA COKOLWIEK JEDYNY NASZ WRÓG TO BUKMACHER A NIE UŻYTKOWNICY FORUM I TEGO SIĘ TRZYMAJMY! TYPY SĄ OCZYWIŚCIE DARMOWE JAKŻE INACZEJ BO TYPUJĘ DLA WAS A WAS JAK NAJBARDZIEJ UWIELBIAM :))))

Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Najlepszego Pany, pomyślności w 2019 roku toast

Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Zbanujcie tą amebe w końcu bo to aż niemożliwe, że ktoś taki może tu pisać.

Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Cillian Sheridan rozwiązał za porozumieniem stron kontrakt z Jagiellonią Białystok - poinformowała oficjalna strona klubu "Jagiellonia.pl".

Burliga też już na wylocie

Strona 40 z 88 1 2 38 39 40 41 42 87 88

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
15 zarejestrowanych użytkowników (Akhu, rymoholik, forty, aker, rafal08, burbon, Sensei, latajaca_holenderka, Lukasz111, alfa, $-man, betowiec, kamel, bukma, 11kera11), 2,780 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,646
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1