Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 78 z 88 1 2 76 77 78 79 80 87 88
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
#Chelsea: Kepa, Azpilicueta, Rüdiger, David Luiz, Alonso, Jorginho, Kante, Barkley, Willian, Hazard, Morata

#Southampton: Gunn, Cedric, Yoshida, Vestergaard, Bednarek, Valery, Romeu, Ward-Prowse, Armstrong, Redmond, Ings

Bonus: Unibet
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
specjalista
specjalista
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
aro z akagim dajcie sobie spokój, jest taka opcja jak nie wiecie - ukrywanie postów "niechcianych" userów

klik i po problemie a Wy się spinacie choć wódki razem jeszcze nie piliście

Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142
A
Aro Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142
Originally Posted by chudy
aro z akagim dajcie sobie spokój, jest taka opcja jak nie wiecie - ukrywanie postów "niechcianych" userów

klik i po problemie a Wy się spinacie choć wódki razem jeszcze nie piliście

mam go na ignorze, ale czasem widzę jego posty jak ktoś go zacytuje,
obraża się na żarty o typy od Stefka, wielki inwestor kurwa jego mać grin

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Założyłeś ignora, a tak telepatycznie wyczuwasz i japę otwierasz do jebania. grin




Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Sensi co ten Ovca odpierdala......
Alex Ovechkin poinformował, że nie weźmie udziału w Weekendzie Gwiazd.

Oczywiście nie jest to ładne zachowanie względem fanów, którzy wybrali go na kapitana Metropolitan Division, ale oddać Rosjaninowi trzeba, że przynajmniej nie owijał w bawełnę i jako przyczynę podał chęć odbudowania się przed drugą połową sezonu.

Zgodnie z prawem, Ovechkin zostanie zawieszony na pierwszy mecz po przerwie na All-Star Game.

Dołączył: Sep 2017
Posty: 3,004
G
Ste(fix)
Ste(fix)
G Offline
Dołączył: Sep 2017
Posty: 3,004
Nigdy nic nie pisalem o platnych typach !!! Zawsze podawalem typy jak najszybciej moglem na forum, ale z kolejnościa najpierw ja pozniej wy, juz to przerabialismy. Sprzedażą typów się brzydze i żarty te są niesmaczne, bo zadnego powodu nie dałem zeby tak zartować, zarty o futrach są sympatyczne

Braga mnie pozytywnie zaskoczyła i sie udało, 1 raz w historii bukmacherstwa moj 1 typ w nowym roku wszedł, to chyba znak sygnał ze ten rok będzie niesamowity i przelomowy i oby tak było

Aro z nowym roku do kazdego wychodzę z miłoscią, więc tradycyjnie napisze delektujmy sie spotkaniami piłkarskimi !!! napisalem kiedys niepotzrebnie ze jeden uzytkownik na literke a chcial typy, ale to nie akagi - koniec tego tematu

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
https://twitter.com/Piechocinski/status/1080362902803103744
Jesteśmy bijącym sercem Europy ? Jednorazowe pobicie nie będzie już przemocą. Zmiany w ustawie o przemocy w rodzinie.Jeden raz walą bezkarnie z miłości ?

[Linked Image from pbs.twimg.com]

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
co za chory kraj
[Linked Image from pbs.twimg.com]

Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Przyszedł chudy i zaraz o narkotykach dyskusja...
Pozamykajo nas wink

Dołączył: Feb 2008
Posty: 2,986
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Feb 2008
Posty: 2,986
Gra ktoś Real jutro?

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Originally Posted by skalisty
Gra ktoś Real jutro?
Jak ISCO będzie grał to pewne 1x

Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
specjalista
specjalista
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
Originally Posted by Biszop
Przyszedł chudy i zaraz o narkotykach dyskusja...
Pozamykajo nas wink

Odezwał się ten co chce dać nogę na wyspę jak przyjdzie czas urwać się z dozoru

Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142
A
Aro Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142
Originally Posted by gwestefan
Nigdy nic nie pisalem o platnych typach !!! Zawsze podawalem typy jak najszybciej moglem na forum, ale z kolejnościa najpierw ja pozniej wy, juz to przerabialismy. Sprzedażą typów się brzydze i żarty te są niesmaczne, bo zadnego powodu nie dałem zeby tak zartować, zarty o futrach są sympatyczne

Braga mnie pozytywnie zaskoczyła i sie udało, 1 raz w historii bukmacherstwa moj 1 typ w nowym roku wszedł, to chyba znak sygnał ze ten rok będzie niesamowity i przelomowy i oby tak było

Aro z nowym roku do kazdego wychodzę z miłoscią, więc tradycyjnie napisze delektujmy sie spotkaniami piłkarskimi !!! napisalem kiedys niepotzrebnie ze jeden uzytkownik na literke a chcial typy, ale to nie akagi - koniec tego tematu

już go teraz nie broń, każdy wie, że nie raz grał Twoje futrzane pefki

Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Originally Posted by chudy
Originally Posted by Biszop
Przyszedł chudy i zaraz o narkotykach dyskusja...
Pozamykajo nas wink

Odezwał się ten co chce dać nogę na wyspę jak przyjdzie czas urwać się z dozoru

Co się tak napinasz? Wpadłeś jak ukr do gsu i walisz na prawo i lewo
poluzuj, bo z mojej strony to był żart i nic więcej

Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
specjalista
specjalista
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
Originally Posted by Biszop
Originally Posted by chudy
Originally Posted by Biszop
Przyszedł chudy i zaraz o narkotykach dyskusja...
Pozamykajo nas wink

Odezwał się ten co chce dać nogę na wyspę jak przyjdzie czas urwać się z dozoru

Co się tak napinasz? Wpadłeś jak ukr do gsu i walisz na prawo i lewo
poluzuj, bo z mojej strony to był żart i nic więcej

Haha wujek poluzuj gumkę w badejkach
Przeca ja się nie napina do Ciebie mordo

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Keruś daj im bucha
bo coś wszyscy poddenerwowani smile
[Linked Image from media1.tenor.com]

Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
specjalista
specjalista
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
Biszop pcha się w gips

Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
specjalista
specjalista
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
Bo po akera zadzwonię i się spotkamy na stacji w Lipcach

Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
specjalista
specjalista
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
laugh

Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Originally Posted by chudy
Originally Posted by Biszop
Originally Posted by chudy
Originally Posted by Biszop
Przyszedł chudy i zaraz o narkotykach dyskusja...
Pozamykajo nas wink

Odezwał się ten co chce dać nogę na wyspę jak przyjdzie czas urwać się z dozoru
Co się tak napinasz? Wpadłeś jak ukr do gsu i walisz na prawo i lewo
poluzuj, bo z mojej strony to był żart i nic więcej
Haha wujek poluzuj gumkę w badejkach
Przeca ja się nie napina do Ciebie mordo
Sztywniutko

Strona 78 z 88 1 2 76 77 78 79 80 87 88

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (aker, rafal08, Lukasz111, latajaca_holenderka, betowiec, Sensei, forty, burbon, 11kera11, ElNinho[mmdea]), 2,809 gości, oraz 13 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,505
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1