Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 92 z 92 1 2 90 91 92
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Originally Posted by mafia
Witam.
Nigdy nikogo tutaj ani publicznie ani przez priv nie prosiłem

Dla mnie szok.

Ale Ci coś poradzę, bo Cię darzę sympatią.

Nigdy nikogo nie proś o takie rzeczy.

To forum ma już prawie dwie dekady i takich co prosili o przelew jeszcze mniejszych kwot, było bez liku.

Gdzie oni teraz są ?

Możliwe że nie mają na opłacenie internetu,
a może jeszcze czegoś innego...


Bonus: Unibet
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
T
TEO Offline
Eliminator
Eliminator
T Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Kangury pierdolą setki koncertowo.

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
I nie chodzi tu mafia o jakieś śmieszne 7 zł, ale o zasady.

Jeżeli to rozumiesz, to jeszcze jakieś szanse masz.
Piszę o szansach życiowych, bo tutaj tym wpisem sobie nagrabiłeś.

Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217
J
pewny piniądz
pewny piniądz
J Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217
Originally Posted by TEO
Kangury pierdolą setki koncertowo.
dzis graja pod moj remis do ht,


Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565
M
Czy Państwo to widzą?
Czy Państwo to widzą?
M Offline
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565
Mam zasady Kolego, dlatego nigdy nikogo nie proszę o pieniądze, zwłaszcza w wirtualnym świecie, nigdy nie pożyczyłem na zakłady, bo rozumiem że do tego pijesz. Ja jestem/byłem trochę jak Pacyfek - granie po 7 zł mnie nie interesowało.
Nie gram od ponad miesiąca i nie sądzę, by kiedykolwiek nastąpił do tego powrót.
Obecnie jestem na etapie rozpaczliwej walki o odzyskanie zdrowia dla ostatniej żyjącej bliskiej mi osoby. Zrobiłem absolutnie wszystko co było w mojej mocy, żeby zapewnić Mu leczenie, a brakuje mi równowartość piwa.

Są w życiu zasady, których należy przestrzegać, ale są i sytuacje, które wymykają się wszelkim założeniom.
Nie będę więcej na ten temat pisał, bo jest to dla mnie krępujące i proszę Cię, żebyś też sobie darował.
Nie chciałem nikogo urazić.

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Wszędzie o tych dzikach, niewiele tylko mniej niż o Wiśle.

Cholera, obrońcy zwierząt...

A szyneczka, a kurczaczek to z czego ?

Hipokryci.

Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
T
TEO Offline
Eliminator
Eliminator
T Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Originally Posted by akagi
Wszędzie o tych dzikach, niewiele tylko mniej niż o Wiśle.

Cholera, obrońcy zwierząt...

A szyneczka, a kurczaczek to z czego ?

Hipokryci.
No nie z dzika grin

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Czy nie ma szynki z dzika TEO, to burbi pewnie wie, bo on mistrz kulinarny. smile


Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
T
TEO Offline
Eliminator
Eliminator
T Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Originally Posted by akagi
Czy nie ma szynki z dzika TEO, to burbi pewnie wie, bo on mistrz kulinarny. smile
A kurczaczka z dzika to gdzie podają? tongue

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692

grin

Nie łap mnie za słówka TEO, bo tylko dałem przykład na to, co jedzą ci obrońcy zwierząt.

Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
[Linked Image from pbs.twimg.com]

Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,733
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Online: Eek
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,733
Likes: 10
Originally Posted by TEO
Originally Posted by akagi
Wszędzie o tych dzikach, niewiele tylko mniej niż o Wiśle.

Cholera, obrońcy zwierząt...

A szyneczka, a kurczaczek to z czego ?

Hipokryci.
No nie z dzika grin
Teoś.. pyszna jest z dzika.. długo macerowana..

Dołączył: Jul 2014
Posty: 1,575
veteran
veteran
Dołączył: Jul 2014
Posty: 1,575
Originally Posted by TEO
Czemu to coś ma możliwość pisania postów jeszcze?
Witam wszystkich.


zamknij ryj to coś tak przy obiedzie mówią na Twoją obecność

Originally Posted by burbon
Originally Posted by TEO
Czemu to coś ma możliwość pisania postów jeszcze?
Witam wszystkich.
Teoś.. Ale zobacz jaki to jest dramat.. jakie rozpaczliwe próby walki że swoją chorą psychiką.. taki książkowy Jekyll i Hyde..dobry, grzeczny a i tak zawsze, na koniec, zwycięża chora jaźń..dramat frown


dramat to Ty masz na chacie jeżeli nie jestem szanowany to niech nikt nie oczekuje że może sobie mnie nie szanować a ja będę każdego głaskał są osoby które mnie szanują i ja je też ale są też takie które za brak szacunku będę kopał i jebał zbanowanie mnie było pomyłką przy pracy bo regulaminu nie złamałem i musiałem dochodzić swych praw przez długi czas więc bójcie się mnie bo jestem najtwardszym sędzią z Texasu

więc Ci którzy mnie nie szanują niech zaczną bo będę powiadamiał moderatora

Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,733
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Online: Eek
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,733
Likes: 10
Poor man frown

Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,733
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Online: Eek
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,733
Likes: 10
Może jakiś program badań klinicznych nad nowym lekiem.. spróbuję pomóc.




Nowy Temat

Strona 92 z 92 1 2 90 91 92

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Sensei, Lukasz111, burbon, latajaca_holenderka, betowiec, kamel, wHiTe_StAr, forty), 2,736 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,470
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1