|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Witam. Nigdy nikogo tutaj ani publicznie ani przez priv nie prosiłem Dla mnie szok. Ale Ci coś poradzę, bo Cię darzę sympatią. Nigdy nikogo nie proś o takie rzeczy. To forum ma już prawie dwie dekady i takich co prosili o przelew jeszcze mniejszych kwot, było bez liku. Gdzie oni teraz są ? Możliwe że nie mają na opłacenie internetu, a może jeszcze czegoś innego...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
Kangury pierdolą setki koncertowo.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
I nie chodzi tu mafia o jakieś śmieszne 7 zł, ale o zasady.
Jeżeli to rozumiesz, to jeszcze jakieś szanse masz. Piszę o szansach życiowych, bo tutaj tym wpisem sobie nagrabiłeś.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217
pewny piniądz
|
|
pewny piniądz
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217 |
Kangury pierdolą setki koncertowo. dzis graja pod moj remis do ht,
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565
Czy Państwo to widzą?
|
|
Czy Państwo to widzą?
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565 |
Mam zasady Kolego, dlatego nigdy nikogo nie proszę o pieniądze, zwłaszcza w wirtualnym świecie, nigdy nie pożyczyłem na zakłady, bo rozumiem że do tego pijesz. Ja jestem/byłem trochę jak Pacyfek - granie po 7 zł mnie nie interesowało. Nie gram od ponad miesiąca i nie sądzę, by kiedykolwiek nastąpił do tego powrót. Obecnie jestem na etapie rozpaczliwej walki o odzyskanie zdrowia dla ostatniej żyjącej bliskiej mi osoby. Zrobiłem absolutnie wszystko co było w mojej mocy, żeby zapewnić Mu leczenie, a brakuje mi równowartość piwa.
Są w życiu zasady, których należy przestrzegać, ale są i sytuacje, które wymykają się wszelkim założeniom. Nie będę więcej na ten temat pisał, bo jest to dla mnie krępujące i proszę Cię, żebyś też sobie darował. Nie chciałem nikogo urazić.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Wszędzie o tych dzikach, niewiele tylko mniej niż o Wiśle.
Cholera, obrońcy zwierząt...
A szyneczka, a kurczaczek to z czego ?
Hipokryci.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
Wszędzie o tych dzikach, niewiele tylko mniej niż o Wiśle.
Cholera, obrońcy zwierząt...
A szyneczka, a kurczaczek to z czego ?
Hipokryci. No nie z dzika 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Czy nie ma szynki z dzika TEO, to burbi pewnie wie, bo on mistrz kulinarny. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
Czy nie ma szynki z dzika TEO, to burbi pewnie wie, bo on mistrz kulinarny.  A kurczaczka z dzika to gdzie podają? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Nie łap mnie za słówka TEO, bo tylko dałem przykład na to, co jedzą ci obrońcy zwierząt.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,733 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,733 Likes: 10 |
Wszędzie o tych dzikach, niewiele tylko mniej niż o Wiśle.
Cholera, obrońcy zwierząt...
A szyneczka, a kurczaczek to z czego ?
Hipokryci. No nie z dzika  Teoś.. pyszna jest z dzika.. długo macerowana..
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2014
Posty: 1,575
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2014
Posty: 1,575 |
Czemu to coś ma możliwość pisania postów jeszcze? Witam wszystkich. zamknij ryj to coś tak przy obiedzie mówią na Twoją obecność Czemu to coś ma możliwość pisania postów jeszcze? Witam wszystkich. Teoś.. Ale zobacz jaki to jest dramat.. jakie rozpaczliwe próby walki że swoją chorą psychiką.. taki książkowy Jekyll i Hyde..dobry, grzeczny a i tak zawsze, na koniec, zwycięża chora jaźń..dramat  dramat to Ty masz na chacie jeżeli nie jestem szanowany to niech nikt nie oczekuje że może sobie mnie nie szanować a ja będę każdego głaskał są osoby które mnie szanują i ja je też ale są też takie które za brak szacunku będę kopał i jebał zbanowanie mnie było pomyłką przy pracy bo regulaminu nie złamałem i musiałem dochodzić swych praw przez długi czas więc bójcie się mnie bo jestem najtwardszym sędzią z Texasu więc Ci którzy mnie nie szanują niech zaczną bo będę powiadamiał moderatora
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,733 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,733 Likes: 10 |
Poor man 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,733 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,733 Likes: 10 |
Może jakiś program badań klinicznych nad nowym lekiem.. spróbuję pomóc. Nowy Temat
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|