Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 21 z 98 1 2 19 20 21 22 23 97 98
Dołączył: Jul 2014
Posty: 1,575
veteran
veteran
Dołączył: Jul 2014
Posty: 1,575
Originally Posted by Aro
Originally Posted by BeneQ
Jeżeli ktoś chce skorzystać jeszcze z 50% lokaty to polecam grać na Tunezję w ręczną

kto wystawił Austrię na faworytów w tym meczu zielonego pojęcia nie mam

chyba nie muszę mówić, iż skorzystałem prematch bo ten kto zarabia w tej branży wiedział o tym doskonale

i tak zupełnie za free, bez abonamentu??
Dzięki łaskawco!! laugh


jakiego abonamentu?

widać po awatarze że gołodupiec przez bukmacherkę

Originally Posted by fart?
Wezme Tunezja / Austria remis za 10 zl smile mniej tatry wypije laugh


podejście się nie zmienia

po co ja Wam daję typy skoro i tak każdy słucha tylko siebie

rozum za materią owładnął Was całkowicie zero ingerencji duchowej

szkoda że u mnie nie obstawiacie nawet oferowałbym wam większe kursy i dzielił się z Rafałem oraz na cele charytatywne ale nie będę tego organizował bo regulamin temu zabrania

ale Rafał może Ty coś zorganizuj takiego żeby u Ciebie obstawiali i dla mnie jakiś % bo ja nie chcę tutaj na Twoim forum proponować jakiegoś biznesu znowu żeby nie było że tu proponuję jakieś biznesy tylko to jest mój pomysł i nic więcej

a przynajmniej byłby pożytek z tego wszystkiego

po co wspierać jakieś lichwiarskie firmy skoro możecie bliźniego swego i jeszcze byłyby mniejsze przegrane a większe kursy w dodatku byłby przelew na pomoc charytatywną

nawet mogę miesięczne sprawozdania robić co do grosika kto ile postawił

ewentualnie inny użytkownik niech to uczyni jakiś najbardziej najuczciwszy byłby pożytek obópólny po co wspierać zagraniczne firmy skoro możemy siebie i tym którzy są w takiej potrzebie

tak AKO zaoferuje się większe o 5% niż te co na b365 no i jakiś tam minimum 10% z miesięcznego minusa się zwróci na koniec miesiąca o ile będzie z czego pokryć plusy i w ten sposób się zachęci ludzi do gry przez co będzie każdy grał

Rafał pomyśl bo to jest myśl

mnie to tam pieniądze nie interesują ja mogę być milionerem w 2 lata ale po co? i tak niedługo każdy co ma przepracować na Ziemi z poprzednich inkarnacji to przepracuje i wróci na poziom duchowy

Bonus: Unibet
Dołączył: May 2005
Posty: 29,369
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,369
"Evening Standard donosi, że Gonzalo Higuain dogadał się już z przedstawicielami Chelsea. Argentyński napastnik w nowym klubie będzie zarabiał 150 tys. funtów tygodniowo."

biczu już pewnie nie może się doczekać, no i w końcu będzie mógł kupić koszulkę piłkarską w meczowym rozmiarze

Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142
A
Aro Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142
Beniu po avatarze widać, że lubię panie, a nie starszych panów wink

Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
laugh

Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142
A
Aro Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142
Betis 2

Sociedad walka boks

Dołączył: Sep 2017
Posty: 3,004
G
Ste(fix)
Ste(fix)
G Offline
Dołączył: Sep 2017
Posty: 3,004
Aro ja typuje fatalnie i o tym wlasnie jestem swiecie przekonany i to nie jest zadne zaskoczenie dla mnie i dla innych, nic na to nie poradze albo sie to ma albo nie, Ty to masz i codziennie pokazujesz jak dobrze typujesz, czy to mecz w Azji czy w Hiszpanii

Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142
A
Aro Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142
u mnie też codziennie nie jest zielono

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
kartka z kalendarza

fajnie odchodzic na takim festiwalu

Krzychu jak kurwa zawyje to ciary mam jak Akagi gdy się dowiedział że Ljuboja przychodzi do L


Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Originally Posted by alfa
"Evening Standard donosi, że Gonzalo Higuain dogadał się już z przedstawicielami Chelsea. Argentyński napastnik w nowym klubie będzie zarabiał 150 tys. funtów tygodniowo."

biczu już pewnie nie może się doczekać, no i w końcu będzie mógł kupić koszulkę piłkarską w meczowym rozmiarze

ładnie 3 melony pln miesięcznie ,czy sie stoi czy sie leży 3 melony sie należy

będzie ładny łach z tego patafiana ,drugi Morata

Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Niektórym to by się przydało "zjeść snikersa", czy obejrzeć co jakiś czas, coś w stylu ->
, bo jak widzę, jak Benq nie ma pokory, a bredzi raz za razem to aż odechciewa stawiać się kolejny raz za tym by jednak (ponownie) dawać szansę by pisał.

Mnie zdarzało się sprzeczać z Bishopem, ssaczu, Llamą (kiedyś chyba) ... itd., Fechu staram się dokuczać kiedy mogę (średnio wychodzi), Biczu też (choć czasami załatwię co trzeba), ale jak widzę tę dzisiejszą młodzież na forum, to aż przypominam sobie pytanie Pacyfka "Jak Wy te szkoły pokończyliście?".

O!

Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,775
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Online: Eek
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,775
Likes: 10
Originally Posted by burbon
Haczyk !!!! Paaa !!!!!
Lulea @2.88

widziałeś ???

Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Originally Posted by alfa
"Evening Standard donosi, że Gonzalo Higuain dogadał się już z przedstawicielami Chelsea. Argentyński napastnik w nowym klubie będzie zarabiał 150 tys. funtów tygodniowo."

biczu już pewnie nie może się doczekać, no i w końcu będzie mógł kupić koszulkę piłkarską w meczowym rozmiarze

[Linked Image from media.giphy.com]

Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Originally Posted by Kura
Originally Posted by Tazen
Originally Posted by Kura
Stano

Myślę, że Martin Kostal i Jesus Imaz zostaną piłkarzami Jagiellonii Białystok, a Wisła zarobi na nich łącznie około 750 000 euro.
GRUBO

jak tak będzie to zostaniemy królami polowania, piękny rozbiór Wisły

tylko po co ten Kostal jechał do nas, potem wrócił i teraz znowu ma jechac? smile
Stanowski raczej nie rzuciłby w tym układzie błędnego info, przecież jest z głową w odbycie Leśnego

ale cholera wie, co do Kostala jestem najbardziej sceptyczny

Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142
A
Aro Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142
Sociedad boks

Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Jaga widać zbroi się by się utrzymać w Ekstraklasie jak Chelsea w Premiership :-))

Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Jaga jeszcze masa kasy do wyjebania w tym oknie laugh więc bez płaczu po tym Kostalu jeśli się sypnie

kasa za Frankowskiego, kasa za Świdra, kasa za Bezjaka, kontrakt Sheridana (rozwiązał podobno za 0, chciał tylko kartę do ręki)

Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142
A
Aro Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142
Betis red

Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
swoją drogą za Świdra może paść sroga suma, 2mln wyjściowo, a i PAOK i Genoa raczej nie oszczędzają i drożej kupowali grajków z PL

Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Originally Posted by Tazen
Jaga jeszcze masa kasy do wyjebania w tym oknie laugh więc bez płaczu po tym Kostalu jeśli się sypnie

kasa za Frankowskiego, kasa za Świdra, kasa za Bezjaka, kontrakt Sheridana (rozwiązał podobno za 0, chciał tylko kartę do ręki)

Kostal też mnie nie do końca przekonuje, chociaż tyle lat musieliśmy oglądać Frankowskiego to może i on wskoczy u nas na wyższy poziom

Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Originally Posted by Kura
Originally Posted by Tazen
Jaga jeszcze masa kasy do wyjebania w tym oknie laugh więc bez płaczu po tym Kostalu jeśli się sypnie

kasa za Frankowskiego, kasa za Świdra, kasa za Bezjaka, kontrakt Sheridana (rozwiązał podobno za 0, chciał tylko kartę do ręki)

Kostal też mnie nie do końca przekonuje, chociaż tyle lat musieliśmy oglądać Frankowskiego to może i on wskoczy u nas na wyższy poziom
po Franku i początku Świdra gorzej nie może być

Strona 21 z 98 1 2 19 20 21 22 23 97 98

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, latajaca_holenderka, Lukasz111, burbon, aker, betowiec, 11kera11, Szuman, alfa, rafal08), 3,102 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,783
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1