Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 6 z 162 1 2 4 5 6 7 8 161 162
Dołączył: Feb 2019
Posty: 1
B
stranger
stranger
B Offline
Dołączył: Feb 2019
Posty: 1
Stefix widzę że kurs na Velke Mezerici że strzeli drugiego gola spada w dół

niewiele ale spada

może strzelą ?

Bonus: Unibet
Dołączył: Feb 2019
Posty: 1
B
stranger
stranger
B Offline
Dołączył: Feb 2019
Posty: 1
bo to że padnie gol w tym meczu jest pewniejsze od odbanowania mnie przez Rafała

kwestia tylko dla kogo

Dołączył: Sep 2017
Posty: 3,004
G
Ste(fix)
Ste(fix)
G Offline
Dołączył: Sep 2017
Posty: 3,004
benek mecz jest czysty, tzreba byc cierpliwym, a nie na sile szukac walka gdzie go nie ma, w loteriade mozna pobawic sie na lidze mistrzow

Dołączył: Feb 2019
Posty: 1
B
stranger
stranger
B Offline
Dołączył: Feb 2019
Posty: 1
Originally Posted by gwestefan
benek mecz jest czysty, tzreba byc cierpliwym, a nie na sile szukac walka gdzie go nie ma, w loteriade mozna pobawic sie na lidze mistrzow


mądre słowa

cieszy mnie to że są tacy mądrzy ludzie na forum

Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
BKS Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
[Linked Image from pics.tinypic.pl]

Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142
A
Aro Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142
laugh

Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Alen Stevanovic w Wiśle Plock blush

Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258
tak ci "ktoś" sakwe przetrzepie że grosik nie zostanie
o którym dymaniu teraz mówimy

Dołączył: Feb 2019
Posty: 1
B
stranger
stranger
B Offline
Dołączył: Feb 2019
Posty: 1
Stefan zobacz jak się bawią w meczu Hodmezovasarhelyi II - Szarvasi laugh

przy 1:3 w 20' zdjęli kursy a na over 6.5 był 1.01 laugh

tam to ogarniają ustawki laugh

zresztą nie wiem czy Ci mówiłem ale 2 czy 3 tygodnie temu był mecz z tym Hodmezovasarhelyi wiem że to była sobota południe ale dokładnie kiedy to nie wiem i zrobili tak samo jak z młodzieżową ustawką węgierską którą kiedyś podałeś

mieli karnego nie strzelili a potem grad bramek no i na over 4.5 był 1.60 przy 0-0

chociaż z Vitkovice wiedziałem że tam będzie over 4.5 i w 62' spełniły się życzenia

Dołączył: Sep 2017
Posty: 3,004
G
Ste(fix)
Ste(fix)
G Offline
Dołączył: Sep 2017
Posty: 3,004
jak typujecie wyniki dzis w LM ? pierwsze mecze wiec nie postrzelają
Man Utd v Paris St-G 1 - 0 @8.5 Correct Score
Roma v Porto 2 - 0 @10.0 Correct Score
kurs 85
przebija ktos ten kurs 2 dokladnymi wynikami w LM ?

Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,728
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,728
6-4 do przerwy u diabłów

2-5 w Rzymie

Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,744
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,744
Likes: 10
0:0
0:0 ako

Dołączył: Feb 2019
Posty: 1
B
stranger
stranger
B Offline
Dołączył: Feb 2019
Posty: 1
w Hodmezovasarhelyi II - Szarvasi na b365 przez chwilę na over 9.5 był 2.10 kurs laugh laugh laugh

tam to się bawią laugh

poza tym Rafał nie lepiej się pogodzić i żebym mógł pisać normalnie ze swojego konta ?

nie taka była umowa byłem grzeczny i nie złamałem regulaminu tym bardziej że zbanowany zostałem za darmo więc jak Ty mnie traktujesz niepoważnie tak ja piszę w taki sposób

Dołączył: Apr 2004
Posty: 4,225
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 4,225
Faktycznie debil. Najpierw prosi, później skamle, potem grozi, że zhakuje forum, teraz znów uniżenie prosi i jeszcze Stefanowi koguta przy okazji opierdala.
Zenada

Dołączył: Apr 2004
Posty: 4,225
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 4,225
Dr Jekyll and Mr Hyde

Dołączył: Feb 2019
Posty: 1
B
stranger
stranger
B Offline
Dołączył: Feb 2019
Posty: 1
Originally Posted by pawel01979
Faktycznie debil. Najpierw prosi, później skamle, potem grozi, że zhakuje forum, teraz znów uniżenie prosi i jeszcze Stefanowi koguta przy okazji opierdala.
Zenada


laugh co Ty fandzolisz cwel?

jakie groźby i hackowanie forum to że potrafię to jedno ale powiedziałem że tego nie zrobię bo szkoda mi już tego całego forum oraz z całą moją elitą przyjaciół z którymi się tutaj zżyłem

ja cały czas prosiłem ale te proszenie to niestety nic nie daje 2 lata temu też nic nie dawało i dopiero rok temu przyniosło skutek bo każdy mnie traktował przez cały okres bytu na forum jak śmiecia a nie chcę tak być traktowany


Dołączył: Feb 2019
Posty: 1
B
stranger
stranger
B Offline
Dołączył: Feb 2019
Posty: 1
nie wiem ale coś złego się dzieje nie wiem czy z moją psychiką czy bardziej duszą
nie wiem w nocy miałem sen że mama mi umiera wcześniej nie wiem czy dzień czy kilka dni temu śnił mi się i psychiatryk i czarna maź która zalewała mnie wcześniej znów sny o psychiatryku raz o tym że byłem w pasach raz o tym że testowano na mnie różne zastrzyki i obudziło mnie ukucie ogólnie jest źle raz miałem tak że wyklinałem Boga a potem przeprosiłem
bo było mi wstyd za to (czego wy byliście świadkami zresztą) nie wiem co się ze mną dzieje mam tak że raz się cieszę raz mam ochotę karać siebie za to że się wcześniej cieszyłem no i tak jest ciągle raz się zaśmieje a potem mam myśl że to że się śmiałem mi się nie należy zupełnie
no i nie wiem miewam ciężkie wyrzuty sumienia z każdego powodu to samo myśli samobójcze byle co i je mam niestety i powstaje pytanie do depresja? czy już opętanie? tak wiem głupio gadam zresztą jak chcecie możecie mnie wyśmiać...

Dołączył: Apr 2004
Posty: 4,225
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 4,225
Jesteś śmieciem, codziennie to potwierdzasz. Jesteś śmieszny i żałosny, a za cwela masz w ryj. To już 2 razy kurwo.

Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142
A
Aro Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142
Originally Posted by BeneQpowracaPart281
nie wiem ale coś złego się dzieje nie wiem czy z moją psychiką czy bardziej duszą
nie wiem w nocy miałem sen że mama mi umiera wcześniej nie wiem czy dzień czy kilka dni temu śnił mi się i psychiatryk i czarna maź która zalewała mnie wcześniej znów sny o psychiatryku raz o tym że byłem w pasach raz o tym że testowano na mnie różne zastrzyki i obudziło mnie ukucie ogólnie jest źle raz miałem tak że wyklinałem Boga a potem przeprosiłem
bo było mi wstyd za to (czego wy byliście świadkami zresztą) nie wiem co się ze mną dzieje mam tak że raz się cieszę raz mam ochotę karać siebie za to że się wcześniej cieszyłem no i tak jest ciągle raz się zaśmieje a potem mam myśl że to że się śmiałem mi się nie należy zupełnie
no i nie wiem miewam ciężkie wyrzuty sumienia z każdego powodu to samo myśli samobójcze byle co i je mam niestety i powstaje pytanie do depresja? czy już opętanie? tak wiem głupio gadam zresztą jak chcecie możecie mnie wyśmiać...

to nie sen smile

Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,744
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,744
Likes: 10
Ta cała historia z benkiem jest zdrowo popierdolona

Strona 6 z 162 1 2 4 5 6 7 8 161 162

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (forty, $-man, Sensei, rafal08, JelineK, rymoholik, aker), 1,830 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,587
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1