|
|
Dołączył: Feb 2019
Posty: 1
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Feb 2019
Posty: 1 |
Stefix widzę że kurs na Velke Mezerici że strzeli drugiego gola spada w dół
niewiele ale spada
może strzelą ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2019
Posty: 1
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Feb 2019
Posty: 1 |
bo to że padnie gol w tym meczu jest pewniejsze od odbanowania mnie przez Rafała
kwestia tylko dla kogo
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2017
Posty: 3,004
Ste(fix)
|
|
Ste(fix)
Dołączył: Sep 2017
Posty: 3,004 |
benek mecz jest czysty, tzreba byc cierpliwym, a nie na sile szukac walka gdzie go nie ma, w loteriade mozna pobawic sie na lidze mistrzow
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2019
Posty: 1
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Feb 2019
Posty: 1 |
benek mecz jest czysty, tzreba byc cierpliwym, a nie na sile szukac walka gdzie go nie ma, w loteriade mozna pobawic sie na lidze mistrzow mądre słowa cieszy mnie to że są tacy mądrzy ludzie na forum
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258 |
tak ci "ktoś" sakwe przetrzepie że grosik nie zostanie o którym dymaniu teraz mówimy
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2019
Posty: 1
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Feb 2019
Posty: 1 |
Stefan zobacz jak się bawią w meczu Hodmezovasarhelyi II - Szarvasi  przy 1:3 w 20' zdjęli kursy a na over 6.5 był 1.01  tam to ogarniają ustawki  zresztą nie wiem czy Ci mówiłem ale 2 czy 3 tygodnie temu był mecz z tym Hodmezovasarhelyi wiem że to była sobota południe ale dokładnie kiedy to nie wiem i zrobili tak samo jak z młodzieżową ustawką węgierską którą kiedyś podałeś mieli karnego nie strzelili a potem grad bramek no i na over 4.5 był 1.60 przy 0-0 chociaż z Vitkovice wiedziałem że tam będzie over 4.5 i w 62' spełniły się życzenia
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2017
Posty: 3,004
Ste(fix)
|
|
Ste(fix)
Dołączył: Sep 2017
Posty: 3,004 |
jak typujecie wyniki dzis w LM ? pierwsze mecze wiec nie postrzelają Man Utd v Paris St-G 1 - 0 @8.5 Correct Score Roma v Porto 2 - 0 @10.0 Correct Score kurs 85 przebija ktos ten kurs 2 dokladnymi wynikami w LM ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,728
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,728 |
6-4 do przerwy u diabłów
2-5 w Rzymie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,749 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,749 Likes: 10 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2019
Posty: 1
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Feb 2019
Posty: 1 |
w Hodmezovasarhelyi II - Szarvasi na b365 przez chwilę na over 9.5 był 2.10 kurs  tam to się bawią  poza tym Rafał nie lepiej się pogodzić i żebym mógł pisać normalnie ze swojego konta ? nie taka była umowa byłem grzeczny i nie złamałem regulaminu tym bardziej że zbanowany zostałem za darmo więc jak Ty mnie traktujesz niepoważnie tak ja piszę w taki sposób
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 4,225
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 4,225 |
Faktycznie debil. Najpierw prosi, później skamle, potem grozi, że zhakuje forum, teraz znów uniżenie prosi i jeszcze Stefanowi koguta przy okazji opierdala. Zenada
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 4,225
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 4,225 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2019
Posty: 1
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Feb 2019
Posty: 1 |
Faktycznie debil. Najpierw prosi, później skamle, potem grozi, że zhakuje forum, teraz znów uniżenie prosi i jeszcze Stefanowi koguta przy okazji opierdala. Zenada  co Ty fandzolisz cwel? jakie groźby i hackowanie forum to że potrafię to jedno ale powiedziałem że tego nie zrobię bo szkoda mi już tego całego forum oraz z całą moją elitą przyjaciół z którymi się tutaj zżyłem ja cały czas prosiłem ale te proszenie to niestety nic nie daje 2 lata temu też nic nie dawało i dopiero rok temu przyniosło skutek bo każdy mnie traktował przez cały okres bytu na forum jak śmiecia a nie chcę tak być traktowany
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2019
Posty: 1
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Feb 2019
Posty: 1 |
nie wiem ale coś złego się dzieje nie wiem czy z moją psychiką czy bardziej duszą nie wiem w nocy miałem sen że mama mi umiera wcześniej nie wiem czy dzień czy kilka dni temu śnił mi się i psychiatryk i czarna maź która zalewała mnie wcześniej znów sny o psychiatryku raz o tym że byłem w pasach raz o tym że testowano na mnie różne zastrzyki i obudziło mnie ukucie ogólnie jest źle raz miałem tak że wyklinałem Boga a potem przeprosiłem bo było mi wstyd za to (czego wy byliście świadkami zresztą) nie wiem co się ze mną dzieje mam tak że raz się cieszę raz mam ochotę karać siebie za to że się wcześniej cieszyłem no i tak jest ciągle raz się zaśmieje a potem mam myśl że to że się śmiałem mi się nie należy zupełnie no i nie wiem miewam ciężkie wyrzuty sumienia z każdego powodu to samo myśli samobójcze byle co i je mam niestety i powstaje pytanie do depresja? czy już opętanie? tak wiem głupio gadam zresztą jak chcecie możecie mnie wyśmiać...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 4,225
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 4,225 |
Jesteś śmieciem, codziennie to potwierdzasz. Jesteś śmieszny i żałosny, a za cwela masz w ryj. To już 2 razy kurwo.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142 |
nie wiem ale coś złego się dzieje nie wiem czy z moją psychiką czy bardziej duszą nie wiem w nocy miałem sen że mama mi umiera wcześniej nie wiem czy dzień czy kilka dni temu śnił mi się i psychiatryk i czarna maź która zalewała mnie wcześniej znów sny o psychiatryku raz o tym że byłem w pasach raz o tym że testowano na mnie różne zastrzyki i obudziło mnie ukucie ogólnie jest źle raz miałem tak że wyklinałem Boga a potem przeprosiłem bo było mi wstyd za to (czego wy byliście świadkami zresztą) nie wiem co się ze mną dzieje mam tak że raz się cieszę raz mam ochotę karać siebie za to że się wcześniej cieszyłem no i tak jest ciągle raz się zaśmieje a potem mam myśl że to że się śmiałem mi się nie należy zupełnie no i nie wiem miewam ciężkie wyrzuty sumienia z każdego powodu to samo myśli samobójcze byle co i je mam niestety i powstaje pytanie do depresja? czy już opętanie? tak wiem głupio gadam zresztą jak chcecie możecie mnie wyśmiać... to nie sen 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,749 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,749 Likes: 10 |
Ta cała historia z benkiem jest zdrowo popierdolona
|
|
|
Link skopiowany do schowka