Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 100 z 162 1 2 98 99 100 101 102 161 162
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
W
Fundator
Fundator
W Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
Originally Posted by Kura
za tydzień na Legię hc 0 to chyba można domy stawiać
Spokojnie, Legia też jeszcze nic nie pokazała. Jakby taka Pogon jechała do Poznanie za tydzień to już bym jakiego providenta brał i to bez DNB

Bonus: Unibet
Dołączył: Apr 2004
Posty: 4,225
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 4,225
Pisalem, ze to choroba psychiczna. Nie ma co oczekiwac po kims takim normalnych zachowan.

"pamparampam....." - ja pierdole....

Dołączył: Apr 2004
Posty: 4,225
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 4,225
Originally Posted by akagi
Originally Posted by pawel01979
Alacete z x - 1.83 i lekko czysta 2 - 4.2 boks i na dzis wystarczy smile

Tak patrzę na ten mecz i nad powodami takich kursów.

Jedyne co mi się nasuneło to H2H.
Saragossa ostatni raz przegrała z nimi u siebie 16 lat temu.

Poza tym w ostatnim meczu Albacede zmieniło w 2 połowie wszystkich trzech najepszych strzelców w drużynie, może jakieś kontuzje.

Ale kurs zachecajacy, kupon poszedl, czekam

Dołączył: Jun 2016
Posty: 2,665
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2016
Posty: 2,665
Originally Posted by Moro16
Originally Posted by Moro16
GASV VUNDARA - GRAMBACH ov 1,5 ht 1,73 ov 2,5 ht 3,15 LVBET Towarzyski boks
GRAJTA
1111111 mało

Dołączył: Jun 2016
Posty: 2,665
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2016
Posty: 2,665
DOBRA BIORE TEN PISEK ze strzeli GOLA boks

Dołączył: Jun 2016
Posty: 2,665
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2016
Posty: 2,665
TO TABORSKO jakby miało ich rozjebac to by juz było 0-5 a tak PISEKcos zajebie

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Originally Posted by wHiTe_StAr
Originally Posted by Kura
za tydzień na Legię hc 0 to chyba można domy stawiać
Spokojnie, Legia też jeszcze nic nie pokazała. Jakby taka Pogon jechała do Poznanie za tydzień to już bym jakiego providenta brał i to bez DNB

Widowiskowego stylu to raczej się przy Pinto nie spodziewam.

Spodziewam się natomiast punktów, bo o to w gruncie rzeczy w tej zabawie chodzi. smile

Dołączył: Jun 2016
Posty: 2,665
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2016
Posty: 2,665
boks trefl

Dołączył: Feb 2019
Posty: 1
B
stranger
stranger
B Offline
Dołączył: Feb 2019
Posty: 1
Originally Posted by Moro16
Originally Posted by BeneQpowracaPart321
ODBANUJCIE MOJE KONTO BO BĘDĘ ROBIŁ PARTY
ja powiem tylko tyle bo obserwuje tood dłuzszego czasu jakby mnie ktos zbanował to bym to przyjal na klate i nie wchodził tu nawet to tak jak z laska nie chce Cie kaze Ci spadac .....zwijasz sie i tyle a nie biadolisz obyle jajco


a ja chciałbym właśnie takim ludziom pomóc jakoś nakierować ich na właściwy tor wartości którym powinni się stosować w życiu


Originally Posted by pawel01979
Pisalem, ze to choroba psychiczna. Nie ma co oczekiwac po kims takim normalnych zachowan.

"pamparampam....." - ja pierdole....


wow widzisz jak ośmieszasz psychologów ciekawe jaką szkołę skończyłeś

pewnie parę osób tu skończyło zarządzanie na wyższej szkole a reszta po zawodówkach więc niema co tu szukać kolegów tylko walczyć o swoje konto

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Originally Posted by Sensei
Strzaleczka


Twist jesteś psychiczny ?

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Originally Posted by gwestefan
przepraszam za moje typy, ja juz nic nie rozumiem, nie korzystjacie z nich bo są fatalne, czesi do tej pory nie zawodzili, do dziś
Jak tam 9 na 10?
Który raz już przekręcasz licznik?

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Kurwa gość psychiczny naublizal kasjerce
Chce hajs za typy
Piszę o wartościach w życiu

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Stary zgłoś się do lekarza
Powiedz nam szczerze
Byłeś kiedyś na badaniach u psychiatry?

Dołączył: Jun 2016
Posty: 2,665
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2016
Posty: 2,665
Originally Posted by Moro16
Originally Posted by Moro16
Originally Posted by Moro16
GASV VUNDARA - GRAMBACH ov 1,5 ht 1,73 ov 2,5 ht 3,15 LVBET Towarzyski boks
GRAJTA
1111111 mało
222222222222222222 MAŁO

Dołączył: Feb 2019
Posty: 1
B
stranger
stranger
B Offline
Dołączył: Feb 2019
Posty: 1
Originally Posted by Warren
Stary zgłoś się do lekarza
Powiedz nam szczerze
Byłeś kiedyś na badaniach u psychiatry?


czasami pokazuję znajomym którzy biorą ode mnie typy co piszę na forum

co prawda nie podobało im się że mogliście mieć za darmo me typy na forum ale na szczęście ich nie chcieliście przez co wszystko wróciło do normy bo oni normalnie płacą a Was mieli za ludzi bez honoru którzy chcieli za darmo je mieć co udowodnił Rafał

koleżanka mej dziewczyny skończyła psychologię i powiedziała żebym się z Wami pogodził i odbanowane konto miał przez co cały czas do tego dążę

Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061

Dołączył: Jun 2016
Posty: 2,665
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2016
Posty: 2,665
echhhhhh szkoda tego 3,15 boli

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Nikt od Ciebie nic nie chce i nigdy nie chciał oprócz jednego
żeby stąd zniknął
Miałeś swoje szanse które spierdoliłeś
Bywaj w zdrowiu !

Dołączył: Jun 2016
Posty: 2,665
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2016
Posty: 2,665
TAKI fumfel z Ciebie i chcesz talary za typy ????? Po pierwsze skoro Jestes taki fachowiec to po co Ci kogos szmal skoro trafiasz na swoich typach nie bardoz kumam JESTES LICHWIARZEM ??? MAsz kurfaaa i chcesz wiecej taki Sknerus Mc Kwacz kurfaaa chcesz sie w złocie kąpać ...człowieku typy sie daje zdobrej woli ktos chce zagrac gra ...załóż płatna strone i po krzyku ja bym trafił 100 na 100 i nie chciałbymgrosza bo na tym ze wchodzi juz bym zarobił smile

Dołączył: Feb 2019
Posty: 1
B
stranger
stranger
B Offline
Dołączył: Feb 2019
Posty: 1
taaa specjalnie zrobiono wobec mnie zmowę aby mnie zbanować i tylko szukano powodu bo byłem jechany przez te 3 lata cały czas lecz gdy ja nie wytrzymałem to nagle pretensje

tak to ja się bawił nie będę prosiłem o uczciwość i szacunek wobec mnie niestety nie doczekałem się ani tego ani tego

cały czas problemy z tym forum nie podobam się to mnie zablokujcie i będę dyskutował z tymi którzy mnie zablokowali a nie cały czas kozaczyliście do mnie myślicie że jesteście anonimowi? jest taka strona która nawet w PROCENTACH podaje z w jakim kodzie jest napisana strona nie mówiąc o ruchach jakie są przejawiane w sieci już nie raz mi się udawało

wtedy chciałbym zobaczyć czy tacy sami jesteście przez internet jak i w realu gdy się spotkam z losowym wybrańcem

Strona 100 z 162 1 2 98 99 100 101 102 161 162

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, betowiec, burbon, aker, latajaca_holenderka, Sensei), 2,493 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,888
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1