|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2
Fundator
|
|
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2 |
za tydzień na Legię hc 0 to chyba można domy stawiać Spokojnie, Legia też jeszcze nic nie pokazała. Jakby taka Pogon jechała do Poznanie za tydzień to już bym jakiego providenta brał i to bez DNB
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 4,225
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 4,225 |
Pisalem, ze to choroba psychiczna. Nie ma co oczekiwac po kims takim normalnych zachowan.
"pamparampam....." - ja pierdole....
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 4,225
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 4,225 |
Alacete z x - 1.83 i lekko czysta 2 - 4.2  i na dzis wystarczy  Tak patrzę na ten mecz i nad powodami takich kursów. Jedyne co mi się nasuneło to H2H. Saragossa ostatni raz przegrała z nimi u siebie 16 lat temu. Poza tym w ostatnim meczu Albacede zmieniło w 2 połowie wszystkich trzech najepszych strzelców w drużynie, może jakieś kontuzje. Ale kurs zachecajacy, kupon poszedl, czekam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2016
Posty: 2,665
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2016
Posty: 2,665 |
GASV VUNDARA - GRAMBACH ov 1,5 ht 1,73 ov 2,5 ht 3,15 LVBET Towarzyski  GRAJTA 1111111 mało
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2016
Posty: 2,665
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2016
Posty: 2,665 |
DOBRA BIORE TEN PISEK ze strzeli GOLA 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2016
Posty: 2,665
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2016
Posty: 2,665 |
TO TABORSKO jakby miało ich rozjebac to by juz było 0-5 a tak PISEKcos zajebie
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
za tydzień na Legię hc 0 to chyba można domy stawiać Spokojnie, Legia też jeszcze nic nie pokazała. Jakby taka Pogon jechała do Poznanie za tydzień to już bym jakiego providenta brał i to bez DNB Widowiskowego stylu to raczej się przy Pinto nie spodziewam. Spodziewam się natomiast punktów, bo o to w gruncie rzeczy w tej zabawie chodzi. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2016
Posty: 2,665
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2016
Posty: 2,665 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2019
Posty: 1
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Feb 2019
Posty: 1 |
ODBANUJCIE MOJE KONTO BO BĘDĘ ROBIŁ PARTY ja powiem tylko tyle bo obserwuje tood dłuzszego czasu jakby mnie ktos zbanował to bym to przyjal na klate i nie wchodził tu nawet to tak jak z laska nie chce Cie kaze Ci spadac .....zwijasz sie i tyle a nie biadolisz obyle jajco a ja chciałbym właśnie takim ludziom pomóc jakoś nakierować ich na właściwy tor wartości którym powinni się stosować w życiu Pisalem, ze to choroba psychiczna. Nie ma co oczekiwac po kims takim normalnych zachowan.
"pamparampam....." - ja pierdole.... wow widzisz jak ośmieszasz psychologów ciekawe jaką szkołę skończyłeś pewnie parę osób tu skończyło zarządzanie na wyższej szkole a reszta po zawodówkach więc niema co tu szukać kolegów tylko walczyć o swoje konto
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Strzaleczka
Twist jesteś psychiczny ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
przepraszam za moje typy, ja juz nic nie rozumiem, nie korzystjacie z nich bo są fatalne, czesi do tej pory nie zawodzili, do dziś Jak tam 9 na 10? Który raz już przekręcasz licznik?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Kurwa gość psychiczny naublizal kasjerce Chce hajs za typy Piszę o wartościach w życiu
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Stary zgłoś się do lekarza Powiedz nam szczerze Byłeś kiedyś na badaniach u psychiatry?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2016
Posty: 2,665
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2016
Posty: 2,665 |
GASV VUNDARA - GRAMBACH ov 1,5 ht 1,73 ov 2,5 ht 3,15 LVBET Towarzyski  GRAJTA 1111111 mało 222222222222222222 MAŁO
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2019
Posty: 1
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Feb 2019
Posty: 1 |
Stary zgłoś się do lekarza Powiedz nam szczerze Byłeś kiedyś na badaniach u psychiatry? czasami pokazuję znajomym którzy biorą ode mnie typy co piszę na forum co prawda nie podobało im się że mogliście mieć za darmo me typy na forum ale na szczęście ich nie chcieliście przez co wszystko wróciło do normy bo oni normalnie płacą a Was mieli za ludzi bez honoru którzy chcieli za darmo je mieć co udowodnił Rafał koleżanka mej dziewczyny skończyła psychologię i powiedziała żebym się z Wami pogodził i odbanowane konto miał przez co cały czas do tego dążę
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2016
Posty: 2,665
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2016
Posty: 2,665 |
echhhhhh szkoda tego 3,15 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Nikt od Ciebie nic nie chce i nigdy nie chciał oprócz jednego żeby stąd zniknął Miałeś swoje szanse które spierdoliłeś Bywaj w zdrowiu !
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2016
Posty: 2,665
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2016
Posty: 2,665 |
TAKI fumfel z Ciebie i chcesz talary za typy ????? Po pierwsze skoro Jestes taki fachowiec to po co Ci kogos szmal skoro trafiasz na swoich typach nie bardoz kumam JESTES LICHWIARZEM ??? MAsz kurfaaa i chcesz wiecej taki Sknerus Mc Kwacz kurfaaa chcesz sie w złocie kąpać ...człowieku typy sie daje zdobrej woli ktos chce zagrac gra ...załóż płatna strone i po krzyku ja bym trafił 100 na 100 i nie chciałbymgrosza bo na tym ze wchodzi juz bym zarobił 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2019
Posty: 1
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Feb 2019
Posty: 1 |
taaa specjalnie zrobiono wobec mnie zmowę aby mnie zbanować i tylko szukano powodu bo byłem jechany przez te 3 lata cały czas lecz gdy ja nie wytrzymałem to nagle pretensje
tak to ja się bawił nie będę prosiłem o uczciwość i szacunek wobec mnie niestety nie doczekałem się ani tego ani tego
cały czas problemy z tym forum nie podobam się to mnie zablokujcie i będę dyskutował z tymi którzy mnie zablokowali a nie cały czas kozaczyliście do mnie myślicie że jesteście anonimowi? jest taka strona która nawet w PROCENTACH podaje z w jakim kodzie jest napisana strona nie mówiąc o ruchach jakie są przejawiane w sieci już nie raz mi się udawało
wtedy chciałbym zobaczyć czy tacy sami jesteście przez internet jak i w realu gdy się spotkam z losowym wybrańcem
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|