|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Napisalem, zeby dal sobie spokoj z typowaniem dokladnych wynikow. Nie zarzucalem, ze podal typ 2:0, a bylo 3:0 Przecież on zawsze utrudnia sobie życie, jakby miał dymać z kumplem jedną pannę to pewnie wybrałby tą samą dziurę Bez kitu  ma czasem nosa do tych czołgów ale on woli "grać" correct scory grać w cudzysłowie bo nikt nigdy nie widział jego biletu !
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 4,225
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 4,225 |
Napisalem, zeby dal sobie spokoj z typowaniem dokladnych wynikow. Nie zarzucalem, ze podal typ 2:0, a bylo 3:0 Przecież on zawsze utrudnia sobie życie, jakby miał dymać z kumplem jedną pannę to pewnie wybrałby tą samą dziurę Utrudnia, czy nie jego sprawa, jego pieniadze  . Nikt mu rano niczego nie zarzucal, pisal ze bedzie away win ht, i home win ft. Czuczu sobie cos ubzdural
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,336 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,336 Likes: 3 |
ciekawe swoją drogą jaki był kurs na 2/1 w tym meczu i gdzie szło to zagrać?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,734
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,734 |
Napoli - Torino
Gospodarze ov 0,5 ht
@2,28
ov 0,5ht
@1,89
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142 |
dla mnie nie musi pokazywać screenów, wszystko jedno czy gra to czy nie, oby skuteczność miał dobrą i kursy fajne
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 4,225
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 4,225 |
Ale Biczyk, musisz mu oddac choc tyle, ze chlop pisze przed meczem. I wlazi, ostatnio czesto.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Ale Biczyk, musisz mu oddac choc tyle, ze chlop pisze przed meczem. I wlazi, ostatnio czesto. i za to mu się kłaniam w pas ! Seryjnie !
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 4,225
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 4,225 |
dla mnie nie musi pokazywać screenów, wszystko jedno czy gra to czy nie, oby skuteczność miał dobrą i kursy fajne BRAWO!
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,404 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,404 Likes: 2 |
ciekawe swoją drogą jaki był kurs na 2/1 w tym meczu i gdzie szło to zagrać? @21 zdaje się 365 tylko miał
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,336 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,336 Likes: 3 |
Ale Biczyk, musisz mu oddac choc tyle, ze chlop pisze przed meczem. I wlazi, ostatnio czesto. i trochę gówno mnie to obchodzi czy sam to zagrał jak chce pokazać kupona to fajnie a jak nie to jego osobista sprawa
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
dla mnie nie musi pokazywać screenów, wszystko jedno czy gra to czy nie, oby skuteczność miał dobrą i kursy fajne to jak nam udowodni swoje 9na10 ? na ładne oczy ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142 |
Ale Biczyk, musisz mu oddac choc tyle, ze chlop pisze przed meczem. I wlazi, ostatnio czesto. i za to mu się kłaniam w pas ! Seryjnie ! jeszcze zaszczekasz 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142 |
dla mnie nie musi pokazywać screenów, wszystko jedno czy gra to czy nie, oby skuteczność miał dobrą i kursy fajne to jak nam udowodni swoje 9na10 ? na ładne oczy ? spokojnie, Kretol wszystko notuje 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
też czuję szyderę 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,734
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,734 |
Ale Biczyk, musisz mu oddac choc tyle, ze chlop pisze przed meczem. I wlazi, ostatnio czesto. i trochę gówno mnie to obchodzi czy sam to zagrał jak chce pokazać kupona to fajnie a jak nie to jego osobista sprawa Myśle, że jeśli by pokazał a byłaby stawka 10zł to i tak miałby pojechane to takie nasze ps. To akurat mniej wiecej moja stawka 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
dla mnie nie musi pokazywać screenów, wszystko jedno czy gra to czy nie, oby skuteczność miał dobrą i kursy fajne to jak nam udowodni swoje 9na10 ? na ładne oczy ? spokojnie, Kretol wszystko notuje  Pacyf dziś był u niego z fabryce Ponoć napożyczał hajsu od ludzi i nie przychodzi do roboty Sensi NYR wracają !
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,680 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,680 Likes: 10 |
dla mnie nie musi pokazywać screenów, wszystko jedno czy gra to czy nie, oby skuteczność miał dobrą i kursy fajne to jak nam udowodni swoje 9na10 ? na ładne oczy ? spokojnie, Kretol wszystko notuje  Pacyf dziś był u niego z fabryce Ponoć napożyczał hajsu od ludzi i nie przychodzi do roboty Sensi NYR wracają ! ta 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Ale Biczyk, musisz mu oddac choc tyle, ze chlop pisze przed meczem. I wlazi, ostatnio czesto. i trochę gówno mnie to obchodzi czy sam to zagrał jak chce pokazać kupona to fajnie a jak nie to jego osobista sprawa Myśle, że jeśli by pokazał a byłaby stawka 10zł to i tak miałby pojechane to takie nasze ps. To akurat mniej wiecej moja stawka  Czuczu ja też gram po 10 pln nie chodzi o stawkę , naprawdę
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|