|
|
Dołączył: Sep 2017
Posty: 3,004
Ste(fix)
|
|
Ste(fix)
Dołączył: Sep 2017
Posty: 3,004 |
sedzio 2 karne potzreba !!!! natychmiast
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2014
Posty: 3,748
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2014
Posty: 3,748 |
a jaki nauczyciel zarabia 1800zł, chyba ten co uczy pierwszy rok, są dodatki jak: dodatek motywacyjny, dodatek funkcyjny, dodatek za wysługę lat i nie tylko te, jest 13 pensja, a znam nauczyciela który ok 5 k brutto + korepetycje z których wyciąga może drugie tyle, dobry nauczyciel bierze całkiem niezłą kasę za tak zwane korki, wiadomo że trzeba mieć podejście i kasa jest zależna od przedmiotu, drugi przykład moja mama uczy w szkole Specjalnej, oczywiście też ma dyplomowany i jakieś 30 lat pracy, brutto 4200zł ( z tym że w szkole specjalnej są jeszcze inne dodatki chyba za dodatek za uciążliwość pracy lub coś w tym stylu, 18h w tygodniu etat nauczyciela, do tego dochodzą rady pedagogiczne kilka godzin, a w domu nie musisz robić zbyt wiele, bo te dzieci i tak niczego nie nauczysz, są tam dzieci z autyzmem, downem, z umiarkowanym upośledzeniem umysłowym, podobne one nie są w stanie czegokolwiek się nauczyć, z wyjątkiem absolutnych podstaw, a co jest najlepsze to na 80-90 dzieci w szkole + internat ( dochodzą opiekunowie/wychowawcy którzy musza ich pilnować - to też nauczyciele ) przypada 70 osób zatrudnionych na etat, to jak ma być kurwa dobrze jak na jednego ucznia przypada jeden nauczyciel, utrzymanie takiej placówki to strata pieniędzy, bo te osoby nigdy nie wypracują nic dla państwa, a koszty są spore, no ale pewnie tak musi być, coś te dzieci musza robić i gdzieś się uczyć. Oczywiście nauczyciele zarabiają niewiele, to racja, ale nie przesadzajmy, z czego płacić, Rząd jak wiadomo nie ma pieniędzy tylko dysponują i dzielą  pieniądzę ludzi płacących podatki, a że większość ludzi nie myśli zbyt racjonalnie, więc dlatego taki PIS rządzi i pewnie jeszcze długo to potrwa, najprościej jest kupić ludzi ich własnymi pieniędzmi.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2017
Posty: 3,004
Ste(fix)
|
|
Ste(fix)
Dołączył: Sep 2017
Posty: 3,004 |
3-0
sedzia musi tak doliczyc zeby padl gol czwarty
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2017
Posty: 3,004
Ste(fix)
|
|
Ste(fix)
Dołączył: Sep 2017
Posty: 3,004 |
ja pierdoileeeeeeeeeeeeeeeeeeee 3-1 goooooooool
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2017
Posty: 3,004
Ste(fix)
|
|
Ste(fix)
Dołączył: Sep 2017
Posty: 3,004 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
stefan pozamiatał - graty
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888 |
Brawo Ty 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
|
|
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405 |
stefan w czepku rodzony 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,734
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,734 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,732 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,732 Likes: 10 |
Oj bedzie wyjebka  nie nie nie nie 6 minut sporo czasu 2 gole w 2 minuty sie stzrela ZASŁUŻYŁEŚ... szkoda, że w fortunie nie było..
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
ja pierdoileeeeeeeeeeeeeeeeeeee 3-1 goooooooool 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,293 Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
|
|
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,293 Likes: 2 |
Jebać rogi we Wrocku
Over 9,5 @1,87 Over 10,5 @2,45 Over 11,5 @3,4 Over 4,5 HT @1,9
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Kiedy Kura zaczął czuć oddech w fantasy nagle z dupy kontuzje Starzyńskiego i Kopacza i gram w 9 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,460
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,460 |
Oj bedzie wyjebka  nie nie nie nie 6 minut sporo czasu 2 gole w 2 minuty sie stzrela ZASŁUŻYŁEŚ... szkoda, że w fortunie nie było.. dobra pani
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2017
Posty: 3,004
Ste(fix)
|
|
Ste(fix)
Dołączył: Sep 2017
Posty: 3,004 |
to bylo cos niesamowite, wierzylem do konca widzialem kurs 15 przed golem na 3-0 benek tez dzieki dlA Ciebie bo napisalme o tym meczu i obserwowalem tez ten mecz odlecialem, musze wyjsc https://www.flashscore.com/match/6P7HVySA/#match-summary
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,734
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,734 |
Zagłębie strzeli do HT
@2,43
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,526 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,526 Likes: 10 |
Śląsk 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
Kiedy Kura zaczął czuć oddech w fantasy nagle z dupy kontuzje Starzyńskiego i Kopacza i gram w 9  dopiero początek rundy a moja przewaga żadna, wczorajsze zachowanie Guilherme zabrało mi sporo punktów (oczywiście zakładam, że by strzelił karnego)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|