|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
Ciekawe tematy dziś na forum Ja niestety muszę zapierdalać Na nic nie mam czasu Ja także. Zaraz na kuter i flądry męczyć. Na szczęście od niedzieli jakiś piżdziel zapowiadają. masz jakąś fajną pogodę ? np trójmiasto ? nie mowie o onetach, wp itp,
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,553
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,553 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,394 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,394 Likes: 2 |
1000 euro to tam prawie kazdy zarabia
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
1000 euro to tam prawie kazdy zarabia prawie jak u nas 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,394 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,394 Likes: 2 |
1000 euro to tam prawie kazdy zarabia prawie jak u nas  chyba w Marynarce
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2017
Posty: 3,004
Ste(fix)
|
|
Ste(fix)
Dołączył: Sep 2017
Posty: 3,004 |
dobry jestes forty, ale poczytaj sobie ten wywiad,
http://firsteleven.com/wywiady/5404,nasi-za-granica-dariusz-latka-na-lotwie-pilkarze-zarabiaja-po-kilkaset-euro
Jak w tamtejszej lidze się zarabia? Słyszałem o zarobkach na poziomie 2-3 tysiącach euro miesięcznie dla ponadprzeciętnych graczy, czyli całkiem niezłe pieniądze.
Mówi pan o złotych?
Euro.
Nie sądzę. Tam jest troszeczkę inny system, dostaje się nieporównywalnie inne pieniądze od tych dostępnych w Polsce. Nigdy nie zaglądałem kolegom do portfeli, jak ktoś potrafił stanąć pięć minut przed prezesem i wynegocjować sobie bajeczny kontrakt, to brawa dla niego, ale zwykle były to mniejsze kwoty. Kiedyś było coś opublikowane oficjalnie o zarobkach i mówiono właśnie o takich pieniądzach, jak pan wymienił, ale z tego co chłopcy rozmawiali, większość sum było powyciąganych. Gdzieś w tych graniach mogą oscylować pensje kadrowiczów, którzy mają jeszcze dofinansowania z federacji, ale w gruncie rzeczy te zarobki były niskie. Pamiętam, że jak mistrzostwo zdobywała Windawa to oni tam dostawali przed sezonem pensje wynoszące 600-700 euro. I to są chyba pieniądze, do których można się odnosić.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Jedziesz takim 200km na h i dostajesz kajdaneczki...... A w niektórych stanach jeszcze kulę u nogi?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,396
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,396 |
dzis jeszcze graja ustawiacze z łotwy
18.02. 16:30 CF FK Rostov (Rus) - Ventspils (Lat) 3 : 0 jak dobrze pamietamy piekny waleczek 22.02. 16:30 CF Sarpsborg 08 (Nor) - Ventspils (Lat) 3 : 2 czyscioch 25.02. 16:00 CF Ventspils (Lat) Ranheim (Nor) 3 : 1 tutaj wysmienity waleczek 28.02. 16:30 Ventspils (Lat) - Jerv (Nor) wychodzi ze dzis czyscioch, ale tam jest tak czarno w tym venstpilsie ze warto obserwowac kazdy ich mecz trochę za jaja pociągnęli kurs w dól na Jerv udało się złapać 1,85-6 lay i po 30sek back na 2.1 mecz jeszcze nie rozpoczęty a parę euro wpadło
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2017
Posty: 3,004
Ste(fix)
|
|
Ste(fix)
Dołączył: Sep 2017
Posty: 3,004 |
dzis jeszcze graja ustawiacze z łotwy
18.02. 16:30 CF FK Rostov (Rus) - Ventspils (Lat) 3 : 0 jak dobrze pamietamy piekny waleczek 22.02. 16:30 CF Sarpsborg 08 (Nor) - Ventspils (Lat) 3 : 2 czyscioch 25.02. 16:00 CF Ventspils (Lat) Ranheim (Nor) 3 : 1 tutaj wysmienity waleczek 28.02. 16:30 Ventspils (Lat) - Jerv (Nor) wychodzi ze dzis czyscioch, ale tam jest tak czarno w tym venstpilsie ze warto obserwowac kazdy ich mecz trochę za jaja pociągnęli kurs w dól na Jerv udało się złapać 1,85-6 lay i po 30sek back na 2.1 mecz jeszcze nie rozpoczęty a parę euro wpadło kursy sie odwrocily bylo 1,5 na venstpils, a teraz jak piszsz 1,86 na JERV
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
1000 euro to tam prawie kazdy zarabia prawie jak u nas  daj to głośniej, jebać oddech nędzy, chcesz od tej jędzy czy chcesz pieniędzy? tu średnia zarobków to pięć tysięcy jaka szkoda, że w pięć miesięcy, [nie dziękuję!]
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
FC Goa strz,/trac @1,950
390,00
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2017
Posty: 3,004
Ste(fix)
|
|
Ste(fix)
Dołączył: Sep 2017
Posty: 3,004 |
Ventspils z niepoliczalna iloscia murzynow na boisku prowadzi gre, ciekawe jaki jest dzis scenariusz
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
Ventspils z niepoliczalna iloscia murzynow na boisku prowadzi gre, ciekawe jaki jest dzis scenariusz szkoda, ze na uni bet nie ma live
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 24,140 Likes: 9
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,140 Likes: 9 |
forty ale Ty mas ztam limit w tym marathonie czy to tak zalosny bukmacher ze za 20 zl mozna grac ?
boom 2-1 marathon jest rewelacyjny, jak ktos nie gra stawek BKSowych to moze spokojnie tam sobie grac
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
Ciekawe tematy dziś na forum Ja niestety muszę zapierdalać Na nic nie mam czasu Ja także. Zaraz na kuter i flądry męczyć. Na szczęście od niedzieli jakiś piżdziel zapowiadają. masz jakąś fajną pogodę ? np trójmiasto ? nie mowie o onetach, wp itp, Ja tylko wiatrową patrze. Nic wiecej mnie nie interesuje.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
Ciekawe tematy dziś na forum Ja niestety muszę zapierdalać Na nic nie mam czasu Ja także. Zaraz na kuter i flądry męczyć. Na szczęście od niedzieli jakiś piżdziel zapowiadają. masz jakąś fajną pogodę ? np trójmiasto ? nie mowie o onetach, wp itp, Ja tylko wiatrową patrze. Nic wiecej mnie nie interesuje. oki
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
Ventspils z niepoliczalna iloscia murzynow na boisku prowadzi gre, ciekawe jaki jest dzis scenariusz ruszać o2,5 ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2017
Posty: 3,004
Ste(fix)
|
|
Ste(fix)
Dołączył: Sep 2017
Posty: 3,004 |
2,6 na venstpils 2,6 na jerw 3,8 na x
kursy skacza jak szalone
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,396
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,396 |
Ventspils z niepoliczalna iloscia murzynow na boisku prowadzi gre, ciekawe jaki jest dzis scenariusz ruszać o2,5 ? na razie macają się po jajkach a kursy szaleją już 2.8 na jerv złapałem
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2017
Posty: 3,004
Ste(fix)
|
|
Ste(fix)
Dołączył: Sep 2017
Posty: 3,004 |
Ventspils z niepoliczalna iloscia murzynow na boisku prowadzi gre, ciekawe jaki jest dzis scenariusz ruszać o2,5 ? tzreba znac scenariusz zeby grac cokolwiek, chyba ze na pałe
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|