Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 61 z 75 1 2 59 60 61 62 63 74 75
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
BKS Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Originally Posted by TEO
Originally Posted by Warren
Ciekawe tematy dziś na forum
Ja niestety muszę zapierdalać
Na nic nie mam czasu
Ja także. Zaraz na kuter i flądry męczyć.
Na szczęście od niedzieli jakiś piżdziel zapowiadają.
masz jakąś fajną pogodę ? np trójmiasto ? nie mowie o onetach, wp itp,

Bonus: Unibet
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,553
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Online: Kasa
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,553

Dołączył: May 2001
Posty: 31,394
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,394
Likes: 2
1000 euro to tam prawie kazdy zarabia

Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
BKS Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Originally Posted by forty
1000 euro to tam prawie kazdy zarabia
prawie jak u nas ooo

Dołączył: May 2001
Posty: 31,394
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,394
Likes: 2
Originally Posted by BKS
Originally Posted by forty
1000 euro to tam prawie kazdy zarabia
prawie jak u nas ooo

chyba w Marynarce

Dołączył: Sep 2017
Posty: 3,004
G
Ste(fix)
Ste(fix)
G Offline
Dołączył: Sep 2017
Posty: 3,004
dobry jestes forty, ale poczytaj sobie ten wywiad,

http://firsteleven.com/wywiady/5404,nasi-za-granica-dariusz-latka-na-lotwie-pilkarze-zarabiaja-po-kilkaset-euro

Jak w tamtejszej lidze się zarabia? Słyszałem o zarobkach na poziomie 2-3 tysiącach euro miesięcznie dla ponadprzeciętnych graczy, czyli całkiem niezłe pieniądze.

Mówi pan o złotych?

Euro.

Nie sądzę. Tam jest troszeczkę inny system, dostaje się nieporównywalnie inne pieniądze od tych dostępnych w Polsce. Nigdy nie zaglądałem kolegom do portfeli, jak ktoś potrafił stanąć pięć minut przed prezesem i wynegocjować sobie bajeczny kontrakt, to brawa dla niego, ale zwykle były to mniejsze kwoty. Kiedyś było coś opublikowane oficjalnie o zarobkach i mówiono właśnie o takich pieniądzach, jak pan wymienił, ale z tego co chłopcy rozmawiali, większość sum było powyciąganych. Gdzieś w tych graniach mogą oscylować pensje kadrowiczów, którzy mają jeszcze dofinansowania z federacji, ale w gruncie rzeczy te zarobki były niskie. Pamiętam, że jak mistrzostwo zdobywała Windawa to oni tam dostawali przed sezonem pensje wynoszące 600-700 euro. I to są chyba pieniądze, do których można się odnosić.

Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Originally Posted by betowiec
Jedziesz takim 200km na h i dostajesz kajdaneczki......

A w niektórych stanach jeszcze kulę u nogi?

Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,396
veteran
veteran
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,396
Originally Posted by gwestefan
dzis jeszcze graja ustawiacze z łotwy

18.02. 16:30 CF FK Rostov (Rus) - Ventspils (Lat) 3 : 0 jak dobrze pamietamy piekny waleczek
22.02. 16:30 CF Sarpsborg 08 (Nor) - Ventspils (Lat) 3 : 2 czyscioch
25.02. 16:00 CF Ventspils (Lat) Ranheim (Nor) 3 : 1 tutaj wysmienity waleczek
28.02. 16:30 Ventspils (Lat) - Jerv (Nor) wychodzi ze dzis czyscioch, ale tam jest tak czarno w tym venstpilsie ze warto obserwowac kazdy ich mecz



trochę za jaja pociągnęli kurs w dól na Jerv udało się złapać 1,85-6 lay i po 30sek back na 2.1 mecz jeszcze nie rozpoczęty a parę euro wpadło

Dołączył: Sep 2017
Posty: 3,004
G
Ste(fix)
Ste(fix)
G Offline
Dołączył: Sep 2017
Posty: 3,004
Originally Posted by Zaixi
Originally Posted by gwestefan
dzis jeszcze graja ustawiacze z łotwy

18.02. 16:30 CF FK Rostov (Rus) - Ventspils (Lat) 3 : 0 jak dobrze pamietamy piekny waleczek
22.02. 16:30 CF Sarpsborg 08 (Nor) - Ventspils (Lat) 3 : 2 czyscioch
25.02. 16:00 CF Ventspils (Lat) Ranheim (Nor) 3 : 1 tutaj wysmienity waleczek
28.02. 16:30 Ventspils (Lat) - Jerv (Nor) wychodzi ze dzis czyscioch, ale tam jest tak czarno w tym venstpilsie ze warto obserwowac kazdy ich mecz



trochę za jaja pociągnęli kurs w dól na Jerv udało się złapać 1,85-6 lay i po 30sek back na 2.1 mecz jeszcze nie rozpoczęty a parę euro wpadło


kursy sie odwrocily bylo 1,5 na venstpils, a teraz jak piszsz 1,86 na JERV

Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Originally Posted by BKS
Originally Posted by forty
1000 euro to tam prawie kazdy zarabia
prawie jak u nas ooo
daj to głośniej, jebać oddech nędzy, chcesz od tej jędzy
czy chcesz pieniędzy?
tu średnia zarobków to pięć tysięcy
jaka szkoda, że w pięć miesięcy,
[nie dziękuję!]

Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
BKS Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
FC Goa
strz,/trac @1,950

390,00

Dołączył: Sep 2017
Posty: 3,004
G
Ste(fix)
Ste(fix)
G Offline
Dołączył: Sep 2017
Posty: 3,004
Ventspils z niepoliczalna iloscia murzynow na boisku prowadzi gre, ciekawe jaki jest dzis scenariusz

Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
BKS Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Originally Posted by gwestefan
Ventspils z niepoliczalna iloscia murzynow na boisku prowadzi gre, ciekawe jaki jest dzis scenariusz

szkoda, ze na uni bet nie ma live

Dołączył: May 2001
Posty: 24,140
Likes: 9
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,140
Likes: 9
Originally Posted by gwestefan
forty ale Ty mas ztam limit w tym marathonie czy to tak zalosny bukmacher ze za 20 zl mozna grac ?



boom 2-1
marathon jest rewelacyjny, jak ktos nie gra stawek BKSowych to moze spokojnie tam sobie grac

Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
T
TEO Offline
Eliminator
Eliminator
T Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Originally Posted by BKS
Originally Posted by TEO
Originally Posted by Warren
Ciekawe tematy dziś na forum
Ja niestety muszę zapierdalać
Na nic nie mam czasu
Ja także. Zaraz na kuter i flądry męczyć.
Na szczęście od niedzieli jakiś piżdziel zapowiadają.
masz jakąś fajną pogodę ? np trójmiasto ? nie mowie o onetach, wp itp,
Ja tylko wiatrową patrze. Nic wiecej mnie nie interesuje.

Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
BKS Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Originally Posted by TEO
Originally Posted by BKS
Originally Posted by TEO
Originally Posted by Warren
Ciekawe tematy dziś na forum
Ja niestety muszę zapierdalać
Na nic nie mam czasu
Ja także. Zaraz na kuter i flądry męczyć.
Na szczęście od niedzieli jakiś piżdziel zapowiadają.
masz jakąś fajną pogodę ? np trójmiasto ? nie mowie o onetach, wp itp,
Ja tylko wiatrową patrze. Nic wiecej mnie nie interesuje.
oki

Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
BKS Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Originally Posted by gwestefan
Ventspils z niepoliczalna iloscia murzynow na boisku prowadzi gre, ciekawe jaki jest dzis scenariusz
ruszać o2,5 ?

Dołączył: Sep 2017
Posty: 3,004
G
Ste(fix)
Ste(fix)
G Offline
Dołączył: Sep 2017
Posty: 3,004
2,6 na venstpils
2,6 na jerw
3,8 na x

kursy skacza jak szalone

Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,396
veteran
veteran
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,396
Originally Posted by BKS
Originally Posted by gwestefan
Ventspils z niepoliczalna iloscia murzynow na boisku prowadzi gre, ciekawe jaki jest dzis scenariusz
ruszać o2,5 ?


na razie macają się po jajkach a kursy szaleją już 2.8 na jerv złapałem

Dołączył: Sep 2017
Posty: 3,004
G
Ste(fix)
Ste(fix)
G Offline
Dołączył: Sep 2017
Posty: 3,004
Originally Posted by BKS
Originally Posted by gwestefan
Ventspils z niepoliczalna iloscia murzynow na boisku prowadzi gre, ciekawe jaki jest dzis scenariusz
ruszać o2,5 ?


tzreba znac scenariusz zeby grac cokolwiek, chyba ze na pałe

Strona 61 z 75 1 2 59 60 61 62 63 74 75

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (alfa, betowiec, Sensei, Lukasz111, aker, JelineK, latajaca_holenderka, burbon), 2,533 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,111
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1