|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
mecz.pl pierwsze forum na świecie, które wymaga screenów po podaniu typów tego jeszcze nie było Nie sądzę że pierwsze. A co w tym złego? Chcemy wiedzieć czy gra za 5 PLN czy za 20 000. Chyba proste przynajmniej dla mnie Ja chce po prostu wiedzieć czy gra czy tylko fantazjuje Rozjebał mnie tekstem 9 na 10 a nigdy w życiu nie wrzucił screena mnie nawet stawka nie interesuje sam fakt
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
nie chce nic pisać ale teraz pewno Stefan zamilknie na wieki bo się okaże że nie ma takiego klawisza jak printscreen na klawiaturze
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,551 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,551 Likes: 11 |
Beneq i nie przeskakuj numerow bo to do miliona sie nie bedzie liczyło 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
mecz.pl pierwsze forum na świecie, które wymaga screenów po podaniu typów tego jeszcze nie było Nie sądzę że pierwsze. A co w tym złego? Chcemy wiedzieć czy gra za 5 PLN czy za 20 000. Chyba proste przynajmniej dla mnie a co Ci przeszkadza, że podaje typy nawet jeżeli ich nie gra, forum i tak już umarło bukmachersko to zbanujesz go teraz jak screenu nie wklei?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,551 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,551 Likes: 11 |
Pomyśle nad tym,ale nie cierpie oszustów wiec odpowiedz jest raczej prosta
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
a Ty Kura dlaczego tak bronisz Stefana ? Taki jest pewny swoich ustawek i swojej skuteczności a screena nie potrafi wkleić ? Lubisz otaczać się ludźmi którzy są oszustami i fantazjują ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Dla mnie Stefan już udowodnił, że jego sposób na wyszukiwanie nieczystych spotkań z grubsza się sprawdza. Podaje scenariusze, które później się realizują. Na smudę ma tu wklejać screeny?
Ale jeśli chodzi o styl to faktycznie, może wkurwiać. Jakby pisał jak rozsądny człowiek to byście mu polerowali kiełbase za te wstawki.
A z trzeciej strony to jest często taka egzotyka, że pewnie mocniej przyatakować się nie da.
Dziękuję pięknie za uwagę. Halo Warszawa!
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 4,809
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2007
Posty: 4,809 |
tydzien temu puscilem kupon ako 10 zdarzen, same pewniaki kursy ponizej 2, weszly 3 na 10, a jak waleczki to kazdy widzi, jak to wytlumaczyc, zaraz kolejne meczycho w czechach, a jutro z 8 chyba, na bank kolejny waleczek bedzie, a za godzine 2 liga grecka, tam tez ładne spektakle robią 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 4,809
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2007
Posty: 4,809 |
bENEQ...a po co grać płaską stawką skoro można progresją..większy zarobek..i max 2 stopień progresji, bo przecież 9 na 10 wchodzi 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
quincy podsumował, z typów stefana to chyba tylko raz coś zagrałem ale wole czytać o jego "ustawkach" niż oglądać zdjęcia butów, żarcia czy samochodów
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Jakim trzeba być końskim teleskopem żeby zakładać tysiące kont w miejscu w którym go nie tolerują bo jest psychicznym zjebem
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,549
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,549 |
Pacyf, Ochlejmorda mówi, że trener to jeden z najcięższych zawodów i słabo opłacanych. Zgadzasz się? w życiu Praca na świeżym powietrzu ,zero odpowiedzialności Dzień Dobry  
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
quincy podsumował, z typów stefana to chyba tylko raz coś zagrałem ale wole czytać o jego "ustawkach" niż oglądać zdjęcia butów, żarcia czy samochodów możecie sobie założyć w takim razie swój wspólny temat obaj będziecie zadowoleni
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,549
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,549 |
grasz typy od Stefana ? Jak idzie ? 9 na 10 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,551 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,551 Likes: 11 |
Z grubsza sie sprawdza  Super i ktos kto czyta forum a 90% ten temat, zagra najpierw za 1000, pozniej za 5000 i wedzie a potem postawi 50 000 bo Stefan ma sposob na buka  Nie weszlo, na kolejna ustawke Stefana postawi samochod, nie weszlo, no to teraz dom.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Nazwijcie go Ustawki i Skoki i będziecie mieli komplet
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
|
|
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405 |
Nie ustawka ale Chievo po @9 można spróbować
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,549
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,549 |
Z grubsza sie sprawdza  Super i ktos kto czyta forum a 90% ten temat, zagra najpierw za 1000, pozniej za 5000 i wedzie a potem postawi 50 000 bo Stefan ma sposob na buka  Nie weszlo, na kolejna ustawke Stefana postawi samochod, nie weszlo, no to teraz dom. a później 2gi dom 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
a najlepsze jest to że główny zainteresowany nagle zamilkł żeby się nie okazało że Stefek to Beneq
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,551 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,551 Likes: 11 |
Zaraz Ci Biszop odpisze tylko musze byc na laptopie
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|