|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Kasjerka i hajs za typy plus to że uważasz się za mistrza świata i okolic dajesz każdemu dobre rady jesteś chory psychicznie i musisz się leczyć plus piękne liczenie swoich typów zrozum nie trzeba tutaj takich jak ty Pacyf o ciebie walczył i grubo się pomylił
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,443 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,443 Likes: 11 |
Benek daj sobie dzisiaj spokój .każdy z moderatorów tu dziś jest więc Twoje posty i tak po sekundzie będą znikaly
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Chelsea: Kepa; Azpilicueta (c), Rudiger, Christensen, Emerson; Kante, Jorginho, Barkley; Willian, Higuain, Hazard.
Ławka: Caballero, David Luiz, Kovacic, Loftus-Cheek, Hudson-Odoi, Pedro, Giroud.
Fulham: Rico; Odoi, Nordtveit, Ream, Bryan; Chambers, McDonald, Sessegnon; Cairney (c); Babel; Mitrovic.
Ławka: Fabri, Christie, Seri, Le Marchand, Anguissa, Ayite, Vietto.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
Vincent chociaż sam już nie wiem i się pogubiłem, bo wydawało mi się że nie powinno być czerwonej w tej sytuacji co Dźwigała faulował
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,443 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,443 Likes: 11 |
Po 21 i tak Ci rodzice Internet skasują 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Kepa wrócił Teraz mógłby go Sarri po 10 minutach zmienić Ciekawe czy by zszedł ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2017
Posty: 3,004
Ste(fix)
|
|
Ste(fix)
Dołączył: Sep 2017
Posty: 3,004 |
Sparti FC 0-0 Apollon Larisas FC jest ustawiony 0-0 20 minuta
typy apollon HT 1,5 over ht 0-2 ht z zaznaczeniem kontry przy wyniku 0-2
po tej ustawce chyba bedzie potzrebne jakies oswiadczenie
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
Vincent chociaż sam już nie wiem i się pogubiłem, bo wydawało mi się że nie powinno być czerwonej w tej sytuacji co Dźwigała faulował Dlatego zapytałem, też mam wątpliwości. Poza tym Frankowski gwizdał. Może Pan Sławek to dziś wyjaśni 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 4,621
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 4,621 |
Z grubsza sie sprawdza  Super i ktos kto czyta forum a 90% ten temat, zagra najpierw za 1000, pozniej za 5000 i wedzie a potem postawi 50 000 bo Stefan ma sposob na buka  Nie weszlo, na kolejna ustawke Stefana postawi samochod, nie weszlo, no to teraz dom. A podobno to kółko wzajemnej adoracji to sami cwani "iwestorzy", a więc Rafał nie matrw się, że Stefan nie zostanie dokładnie przeANALizowany zanim ktoś puści ten jeden ze stu domów co już w życiu wygrał. Gościu ma swój specyficzny styl, pisze na temat i jak ktoś ma swój rozum to albo skorzysta, albo uśmiechnie się pod nosem i pójdzie do następnego postu, np. z głupawym filmikiem beto z robienia pedicure, albo do zdjęcia "wielorybów" Senseja  Oczywiście screenem uwiarygodniłby te swoje analizy, ale po banie dla Stefana bądż konsekwentny i leć po kolei, overy BKS, overy i bts-y Biszopa, itd itp A później zgaś światło ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,443 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,443 Likes: 11 |
Sparti FC 0-0 Apollon Larisas FC jest ustawiony 0-0 20 minuta
typy apollon HT 1,5 over ht 0-2 ht z zaznaczeniem kontry przy wyniku 0-2
po tej ustawce chyba bedzie potzrebne jakies oswiadczenie Serio ? Naprawde tak ciezko wrzucic screen ? Jak go nie dasz to naprawdenie ma znaczenia czy to weszło czy nie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
BKS i Biszop nieraz pokazywali screeny Stefan nigdy taka mała różnica
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,746
5 minut po czasie
|
|
5 minut po czasie
Dołączył: May 2005
Posty: 19,746 |
torino jaka demolka w koncówce ..
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
Vincent chociaż sam już nie wiem i się pogubiłem, bo wydawało mi się że nie powinno być czerwonej w tej sytuacji co Dźwigała faulował Dlatego zapytałem, też mam wątpliwości. Poza tym Frankowski gwizdał. Może Pan Sławek to dziś wyjaśni  mam znajomego sędziego to jeszcze go zapytam jak on to widzi
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 24,129 Likes: 9
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,129 Likes: 9 |
Biczyk zainwestowalem dzis miedzy innymi w Chelsea, mam nadzieje ze sie nie zawiode
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,443 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,443 Likes: 11 |
Z grubsza sie sprawdza  Super i ktos kto czyta forum a 90% ten temat, zagra najpierw za 1000, pozniej za 5000 i wedzie a potem postawi 50 000 bo Stefan ma sposob na buka  Nie weszlo, na kolejna ustawke Stefana postawi samochod, nie weszlo, no to teraz dom. A podobno to kółko wzajemnej adoracji to sami cwani "iwestorzy", a więc Rafał nie matrw się, że Stefan nie zostanie dokładnie przeANALizowany zanim ktoś puści ten jeden ze stu domów co już w życiu wygrał. Gościu ma swój specyficzny styl, pisze na temat i jak ktoś ma swój rozum to albo skorzysta, albo uśmiechnie się pod nosem i pójdzie do następnego postu, np. z głupawym filmikiem beto z robienia pedicure, albo do zdjęcia "wielorybów" Senseja  Oczywiście screenem uwiarygodniłby te swoje analizy, ale po banie dla Stefana bądż konsekwentny i leć po kolei, overy BKS, overy i bts-y Biszopa, itd itp A później zgaś światło ... No coz patrze po sobie nigdy nie podałem typu ,ktorego nie zagrałem. Teraz mniej zakladow wiecej kasyna. Jesi powiem,ze wygrałem 20 000€ to wrzuce screen, jesli powiem,ze przegrałem 20 000€ to tez moge wrzucic screen. To jest proste. A jak ktos pisze,pisze i pisze no to jaki problem wrzucic jedna fotke ? Dla Ciebie by na pewno nie był
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
Vincent chociaż sam już nie wiem i się pogubiłem, bo wydawało mi się że nie powinno być czerwonej w tej sytuacji co Dźwigała faulował Dlatego zapytałem, też mam wątpliwości. Poza tym Frankowski gwizdał. Może Pan Sławek to dziś wyjaśni  mam znajomego sędziego to jeszcze go zapytam jak on to widzi Teraz widziałem to z Arseniciem, konsekwencje trochę inne, szansa na gola też była 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
ok mam
Dotyczy to zwłaszcza bramkarzy. Obowiązek wyrzucenia z boiska zawodnika, który fauluje w tzw. czystej sytuacji , w połączeniu z rzutem karnym, uważany był za zbyt ostrą karę. Zespół, który tracił potem bramkę z rzutu karnego, musiał dodatkowo odrabiać straty w osłabieniu.
Czerwona kartka nadal obowiązuje jednak za zagranie ręką, ciągnięcie, popychanie, przytrzymywanie i za faul bez piłki.
powinna być w takim razie czerwona za faul na Arsenicu, sędzie chuj
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
Biczyk zainwestowalem dzis miedzy innymi w Chelsea, mam nadzieje ze sie nie zawiode Pokaż screena 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|