Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 69 z 130 1 2 67 68 69 70 71 129 130
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
W
Fundator
Fundator
W Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
Originally Posted by VVega
White Star (piękny login) dalej twierdzisz, że @Fechu "przetrzepie nam dupsko"?

a coś nowego się pojawiło ?

Bonus: Unibet
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Originally Posted by gembol
po 15 ma być oświadczenie Stefana
Kiedyś na Wiśle to umieli w oświadczenia smile

Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Originally Posted by quincy
Originally Posted by Warren
Originally Posted by Kura
quincy podsumował, z typów stefana to chyba tylko raz coś zagrałem ale wole czytać o jego "ustawkach" niż oglądać zdjęcia butów, żarcia czy samochodów
możecie sobie założyć w takim razie swój wspólny temat
obaj będziecie zadowoleni

Mnie tam auta buty i sztuczne plastikowe kukly z insta specjalnie nie przeszkadzają.

Ale chyba faktycznie trzeba spierdalac.

quincy mi też nie przeszkadzają gdyby przeszkadzały to bym tu nie był, wiadomo że forum ma już raczej formę czysto towarzyską i jak podaje pacyfek: piszemy tu o wszystkim

Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Originally Posted by wHiTe_StAr
Originally Posted by VVega
White Star (piękny login) dalej twierdzisz, że @Fechu "przetrzepie nam dupsko"?

a coś nowego się pojawiło ?

Drzazga na ławce, dziwnym trafem nazwisko ma wiele wspólnego z drewnem smile

Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,548
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,548
Likes: 10
[Linked Image from wykop.pl] dzień dobry

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
dziwne jest też to że Stefek nie podaje kursów i u jakiego buka to gra
czy może się mylę ?

Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,443
Likes: 11
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,443
Likes: 11
Originally Posted by laser
Mnie dużo bardziej wkurwiają znaffcy cieszący ryja po meczu bez podania typu przed meczem. I tutaj argument ze screenem jak najbardziej na miejscu.

Ale kto takie podaje ? Przeciez juz od dawna raczej czegos takiego nie ma. Chyba ze cos przegapiłem

A co do deltaforce to ostatnio dostał bana na 24h za to co pisał. Jak bedzie przeginał dalej to dostanie całkowitego


Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
W
Fundator
Fundator
W Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
Originally Posted by VVega
Originally Posted by wHiTe_StAr
Originally Posted by VVega
White Star (piękny login) dalej twierdzisz, że @Fechu "przetrzepie nam dupsko"?

a coś nowego się pojawiło ?

Drzazga na ławce, dziwnym trafem nazwisko ma wiele wspólnego z drewnem smile

nie przekonałeś mnie smile
ale obym sie mylił

Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,548
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,548
Likes: 10
Kogo to stajl na zdjeciu?

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Originally Posted by Kura
Originally Posted by quincy
Originally Posted by Warren
Originally Posted by Kura
quincy podsumował, z typów stefana to chyba tylko raz coś zagrałem ale wole czytać o jego "ustawkach" niż oglądać zdjęcia butów, żarcia czy samochodów
możecie sobie założyć w takim razie swój wspólny temat
obaj będziecie zadowoleni

Mnie tam auta buty i sztuczne plastikowe kukly z insta specjalnie nie przeszkadzają.

Ale chyba faktycznie trzeba spierdalac.

quincy mi też nie przeszkadzają gdyby przeszkadzały to bym tu nie był, wiadomo że forum ma już raczej formę czysto towarzyską i jak podaje pacyfek: piszemy tu o wszystkim
pisałem do Kury i Stefana a nie do Ciebie Quinc
Panowie czy naprawdę tak trudno wam uwierzyć w to że zrobienie JEdNEGO screena bez stawki to taki wielki problem ?
zamknął bym się wtedy w jego sprawie na wieki
ja po prsotu nie wierze w to że on gra to co mówi i dla mnie jest oszustem i konfabulantem

Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,482
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Online: Kasa
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,482
Originally Posted by Sensei
[Linked Image from wykop.pl] dzień dobry
pacyfek zapropsuje rozmiar UDOOOOOOO

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dwa Cienie na jedno udo

Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,548
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,548
Likes: 10
Jakby docisła nogami to byłoby ciekawie

Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,482
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Online: Kasa
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,482
Originally Posted by Warren
pisałem do Kury i Stefana a nie do Ciebie Quinc
Panowie czy naprawdę tak trudno wam uwierzyć w to że zrobienie JEdNEGO screena bez stawki to taki wielki problem ?
zamknął bym się wtedy w jego sprawie na wieki
ja po prsotu nie wierze w to że on gra to co mówi i dla mnie jest oszustem i konfabulantem

jak się spędza czas analizujac ustawki to nie ma czasu na skriny szminy

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
no chyba że tak smile

Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Biczu ale ja zdaję sobie sprawę, że stefan może tego nie grać, wiele razy jednak podawał trafne typy i to mi wystarczy nie potrzebuję potwierdzenia że zagrał to za 100 zł czy 10 tys.

tak jak quincy pisał, jego zachowanie po trafionych typach jest wkurzające, ale przesadą jest w mojej opinii żeby go karać za to że nie dał screena

Dołączył: Aug 2007
Posty: 4,809
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Aug 2007
Posty: 4,809
Originally Posted by betowiec
Originally Posted by Warren
pisałem do Kury i Stefana a nie do Ciebie Quinc
Panowie czy naprawdę tak trudno wam uwierzyć w to że zrobienie JEdNEGO screena bez stawki to taki wielki problem ?
zamknął bym się wtedy w jego sprawie na wieki
ja po prsotu nie wierze w to że on gra to co mówi i dla mnie jest oszustem i konfabulantem

jak się spędza czas analizujac ustawki to nie ma czasu na skriny szminy
nie ma czasu nawet pograć u buka...taki zapierdol laugh

Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,482
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Online: Kasa
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,482
Originally Posted by gembol
Originally Posted by betowiec
Originally Posted by Warren
pisałem do Kury i Stefana a nie do Ciebie Quinc
Panowie czy naprawdę tak trudno wam uwierzyć w to że zrobienie JEdNEGO screena bez stawki to taki wielki problem ?
zamknął bym się wtedy w jego sprawie na wieki
ja po prsotu nie wierze w to że on gra to co mówi i dla mnie jest oszustem i konfabulantem

jak się spędza czas analizujac ustawki to nie ma czasu na skriny szminy
nie ma czasu nawet pograć u buka...taki zapierdol laugh
laugh laugh

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Originally Posted by Kura
Biczu ale ja zdaję sobie sprawę, że stefan może tego nie grać, wiele razy jednak podawał trafne typy i to mi wystarczy nie potrzebuję potwierdzenia że zagrał to za 100 zł czy 10 tys.

tak jak quincy pisał, jego zachowanie po trafionych typach jest wkurzające, ale przesadą jest w mojej opinii żeby go karać za to że nie dał screena
Ja też nie chce znać stawki , chodziło mi o sam fakt , naprawdę wtedy bym nie pisał ni słowa...
Dobra Panowie nie nakręcam się bo wiem że to trochę bez sensu
Szanuje was bo można z wami pogadać na każdy temat i macie swoje zdanie
Nie chce żeby normalni ludzie uciekli z tego forum
ale też nie chce na forum wariatów pokroju Benedykta
Życzę spokojnej Niedzieli toast Wszystkim

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Originally Posted by gembol
Originally Posted by betowiec
Originally Posted by Warren
pisałem do Kury i Stefana a nie do Ciebie Quinc
Panowie czy naprawdę tak trudno wam uwierzyć w to że zrobienie JEdNEGO screena bez stawki to taki wielki problem ?
zamknął bym się wtedy w jego sprawie na wieki
ja po prsotu nie wierze w to że on gra to co mówi i dla mnie jest oszustem i konfabulantem

jak się spędza czas analizujac ustawki to nie ma czasu na skriny szminy
nie ma czasu nawet pograć u buka...taki zapierdol laugh
laugh
laugh
laugh

Strona 69 z 130 1 2 67 68 69 70 71 129 130

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
15 zarejestrowanych użytkowników (burbon, rafal08, latajaca_holenderka, Lukasz111, Sensei, Akhu, ANZELMO, rymoholik, $-man, aker, forty, betowiec, alfa, ElNinho[mmdea], 11kera11), 2,767 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,684
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1