Witam,przewaznie czytam za firany, rzadko sie wypowiadam ale tez mnie rozj.. czy bardziej rozbawilo wejscje Rafala i straszenie Stefana banem za nie podanie screena. I co?jaka musi byc minimalna stawka na tym screene zeby nie musial byc zbanowany? do 100zl ba bo za malo? a jesli nie o stawke chodzi to na miejscu Stefana zagralbym to za 1 zl i wkleil ten scren, zeby gawiedz sie cieszyla. Stefek widac ze ma swoj styl i jak tu sporo osob potwierdzilo jest niegrozny,a mi sie wydaje ze pisze nawet bardziej dla humoru i lubie to poczytac. Kiedys byla akcja z tym benusiem ze chcial te typy niby za pieniasdze dawac to Stefek napisal ze sie tym brzydzi, i to jest normalne podejscje. Wiadomo ze jest tutaj luzna atmosfera i czepianie sie kogos o takie bzdety uwazam za dzieciniade, tak samo ze ktos pisze tu o skokach czy o autach. ja sie ciesze bo mam wszystkie tematy w jednym,nie musze po 100 forach skakac. 2 sprawa naprawde zauwazylem sporo uzytkownikow ktorzy zachowuja si ze tak powiem niegodnie ale nie bede oczywiscie kablowal, 3 sprawa dziwi mnie taka chec tutaj bycia na swoim niku, i walczenia jak o zycie o odbanowanie, jakby ktos mnie wyrzucil to trudno, dalej nprzeciez mozna spokojnie czytac zza firany
Ty Biczu nie wierzysz, że on to gra i wkurwiają Ciebie jego konfabulacje, a mnie wkurwia wklejanie zdjęć jedzenia, najczęściej z cudzych serwisów, a nie z własnego stołu. Ale nie sram ogniem i nie tupię nóżkami. Oczywiście mogę zwrócić uwagę temu komuś, ale jak oleje moją prośbę, to co zrobisz? Olejesz jego następny post. Szczerze polecam.
Mnie na przykład wkurwiają konfabulacje co szybsze Audi RS czy jakieś tam kurwa AMG czy inne brabusy. Wklej screena, że siedziałeś w takim aucie, pojechałeś takim na tor, pościgałeś się...
Następne tossed salady, tea baggingi, kobity plastiki z nogami do szyi...
Kotlety z najlepszyh krów na świecie...
Panowie i Panie. W tym temacie jest tyle "teoretycznego życia", że jeśli nawet Stefanowe zakłady są "teoretycznymi kuponami" to wtapiają się w klimat tego tematu.
Ja już kończę, bo zaraz Rafał się przypierdoli i będę musiał udowadniać, że już dwa miesiące nie oddałem hajsu złodziejskim bukom.
No tak Rafał sie przypierdoli. Nie grasz to po chuj sie wpierdalasz. Napisz o jedzeniu,ubraniu,butach,samochodach, wklej ładne miejsce gdzie byłes/jestes. Nie grasz no to sam wiesz co
Ja piszę rap w bobsleju w Shangri-La Wyjmujesz hajs z poduszki-Maison Margiela Ja nawet pusty nie byłbym pusty tu z tobą Clyde, podrzuć nam Bonnie Nie masz szans, na czworokąt Ty prowadzisz w parasolce BMW Ja siedzę obok w kabrioletach-Jimmy Choo Ja nawet goły i goły przy tobie byłbym sobą Bo nawet jointy pod woda, mogę jarać-z tobą